Aloha Weed już w sprzedaży! Nowy singiel od VNM-a! || #DziejeSie

Aloha Weed już w sprzedaży! Nowy singiel od VNM-a! || #DziejeSie

Aloha Entertainment wchodzi na nowy rynek i rusza ze sprzedażą Aloha Weed, dodatkowo w sieci nowy numer od Proceente promujący nowe produkty! VNM nie zwalnia tempa i wrzuca nowy singiel promujący nowy album, do tego jeszcze nowy Tede, i nowi ReTo z Borixonem, a to nie wszystko bo nowych rzeczy jest więcej! #DziejeSie


Aloha Entertainment celebruje dzień #420 i rusza ze sprzedażą legalnych wyrobów CBD. Z tej okazji na kanale wytwórni ukazał się nowy numer od Proceente który te produkty promuje. Muzykę w kawałku wyprodukował Mayor, gościnnie pojawia się Duch Osiedla. Całość zmiksował i zmasterował Szwed SWD. Za płaszczyznę komiksową w klipie odpowiada Szaweł Płóciennik, montażem video zajął się Damian Michalak z Dobrekino Studio.

Legalne wyroby Aloha Weed zamówicie na
AlohaSklep.pl


W sieci ukazał się drugi singiel z płyty VNMa pt. Hope For The Best. Z angielskiego „to vent”: dać swobodne ujście silnej emocji.

Nowy album VNM-a ukaże się już w maju, i zapowiada się naprawdę mocna premiera!

Preorder krążka zamówicie na DeNekstBest.com


donGuralesko nie próżnuje przy promocji nowego krążka i wrzuca do sieci singiel pt: „Kubrick”, który promuje album „DZIADZIOR”, czyli najbardziej hiphopowy album poznańskiego rapera.

Za produkcję numeru odpowiada Matheo.

KUBRICK. 2001: Odyseja kosmiczna (1968), Dr Strangelove, czyli jak przestałem się martwić i pokochałem bombę (1964), Full Metal Jacket (1987), Oczy szeroko zamknięte (1999), Mechaniczna pomarańcza (1971), Lśnienie (1980), The Killing (1956).

„DZIADZIOR” ukaże się 15 maja.

Prorder na donGuralesko.pl


Wytwórnia NWJ oraz PLNY TEXTYLIA prezentują teledysk do utworu TEDE & SIR MICH – TYLKO PALMY, który promuje nadchodzący album DISCO NOIR. Podobnie jak okładka albumu, klip został nakręcony podczas pobytu artysty na indonezyjskich wyspach Bali oraz Java.

TEDE O DISCO NOIR:
„Pewnego gorącego dnia, stojąc na karaibskiej plaży, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na DISCO NOIR. Połączenie parkietowego rytmu z rapem. Nie daj się zwieść pozorom, disco to niekoniecznie musi być cukierkowe brzmienie i teksty o niczym – ta płyta nie jest cukierkowa i jest bardzo o czymś. Jest o życiu, o poszukiwaniu, o zagubieniu, o tym wszystkim czego doświadczam na mojej drodze. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się – moje życie to melanż 🙂 Ta płyta jest o tym, o melanżu i jego mrokach. To mroczna dyskoteka – DISCO NOIR.

Album zamówicie na Tede.Shop


Borixon i ReTo udostępnili w sieci tytułowy singiel promujący ich wspólny album. Za produkcję numeru „420024” odpowiada SecretRank.

Album zamówicie na DzikaKorea.pl


MaxFloRec przedstawia „Monolog” Kleszcza. Singiel jest niepublikowanym dotąd numerem, pochodzącym z niewydanej dotychczas EP-ki YRAM YRACZ 2, czyli kontynuacji kultowego już krążka z czasów podziemnej działalności Kleszcza. To włśnie z niego pochodzą utwory OMG i PERPETUUM MOBILE, które publikowaliśmy wraz z klipami w ramach akcji MaxFloLab. Razem z dzisiejszą premierą w sklepie Kleszcza startuje sprzedaż mocno limitowanego wydania fizycznego YRAM YRACZ 2 (https://bit.ly/34NhLd6). Za produkcję numeru, podobnie jak w przypadku wszystkich ze wspomnianych krążków, odpowiada Stahu. Za realizację wideo w całości odpowiada sam Kleszcz.


Na kanale Stoprocent ukazał się nowy numer od Mopsa który zapowiada Jego nowy krążek „Wysublimowana Klientela”.

Album zamówicie na https://album.rollmops.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.