Grubson zapowiada album, Premiera od Łony i Webbera | #DziejeSie

Grubson zapowiada album, Premiera od Łony i Webbera | #DziejeSie

Grubson nowym teledyskiem zapowiedział nowy album, Łona i Webber wydali nowy krążek, Kuba Knap wrzucił do sieci cały nowy krążek, choć miał się ukazać za dwa tygodnie, Małach zapowiada krążek, podobnie jak Bob One i Bas Tajpan którzy wrzucili nowy singiel, a do tego nowy Joda. #DziejeSie


„Umysł” to pierwszy singiel zapowiadający nowy album Grubsona.

Zerwijmy męczące nas blokady i uwolnijmy głowę od złych emocji, zbędnych myśli, od tego, co nas więzi i nie pozwala iść dalej. Dajmy sobie przestrzeń i swobodę, bez ocen, barier, granic, które często narzucamy sobie sami. Bądźmy TU I TERAZ.

Teledysk powstał w okresie kwarantanny domowej związanej z epidemią wirusa Covid-19. Dziękuję, że mimo tego, iż każdy był w swoim domu, wspólnymi siłami udało nam się stworzyć taki ładny obrazek. Pamiętajmy, że tworzymy jeden organizm nie tylko w trudnych chwilach ale przez cały czas.


Łona i Webber wracają po prawie czterech latach od „Nawiasem mówiąc”, tym razem z epką. „Śpiewnik domowy” to siedem premierowych piosenek (i jeden remiks), składających się na najbardziej koncepcyjne wydawnictwo szczecińskiego duetu. Album jest głosem w dyskusji o tożsamości, z naciskiem na różnorodność fragmentów, z jakiej potrafi być ona utkana i jak dalekie niekiedy inspiracje mają na nią wpływ. Akcenty z różnych zakątków świata splatają się w „Śpiewniku” z opowieścią kameralną, często czerpiącą z dalszego czy bliższego sąsiedztwa, czy wprost: z domu.

Album zamówicie tu: http://www.bit.ly/Spiewnik


Kuba Knap postanowił zrobić niespodziankę swoim fanom i wrzucił do sieci pełen odsłuch swojego nowego krążka. Za produkcję albumu „Kuchnia Polska” odpowiada Młody, za „Fundament” odpowiada DJ 600V.

Dostajecie najbardziej szczery materiał jaki napisałem i nagrałem w życiu. A życie mi się pozmieniało srogo, ale na dobre. Dzisiaj mam o co dbać i się starać i to jest tak piękne, że czasem wdzięczność mnie aż przytłacza. Bałem się tej premiery, bo słuchając tego albumu czuję się nagi. Dla mnie to jest nowy początek, nowa definicja- czuję się spełnionym człowiekiem, jestem pewien swoich najważniejszych postaw, ale ciągle chcę się konfrontować ze światem, coś we mnie krzyczy i śpiewa i nie zamierzam tego blokować.

Album zamówicie na wck47.com


Nowy album Małacha zamówicie na http://bartek.360clth.pl


Do sieci wleciał „Dron”. Jest to 5. odsłona zbliżającego się albumu Bob One’a i Bas Tajpana. Najnowsze wydawnictwo duetu ukaże się już w maju. Krążek zatytułowany „Teraz” dostępny jest w przedsprzedaży na www.MaxFloSklep.pl


BOR Records prezentuje album Joda – „Ogarniente”. Pomorski raper zabiera nas ponownie do mocno zakraplanego, betonowego świata, w którym słychać przede wszystkim bangerowe brzmienia. Podobnie jak na poprzedniej produkcji, bezkompromisowa i agresywna nawijka miesza się z czarnym humorem autora. Całość została dodatkowo wzbogacona o bardziej dojrzałe treści i eksperymentalne dla Jody produkcje. Na albumie, prócz rodzimych beatmakerów, udzielił się Paluch, Kizo, Avi i Słoń.

Album zamówicie na BorShop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.