Przyłu i Goście, Trzecia część filmu „GNIEW”! || #DziejeSie

Przyłu i Goście, Trzecia część filmu „GNIEW”! || #DziejeSie

Świnta Świnta i po świętach, cytując klasyka. W czasie świąt niby się odpoczywa, a tu Przyłu wrzucił do sieci teledysk z gościnnym udziałem Deysa i Kariana, na kanale Asfalt Records trzecia część filmu „GNIEW”, nowy numer od RAU i szesnastka od Kaczora. #DziejeSie w te święta!


,,JUNIPER” z ang.: jałowiec, od jałowej ziemi lub „jałowego”, czyli męskiego kwiatu. To tytuł debiutanckiego albumu Przyłu, najmłodszego reprezentanta QueQuality. Krążek przepełniony jest nieskrępowaną szczerością i wysokowibracyjnymi refleksjami. Na ,,JUNIPER” znajduje się aż 14 zróżnicowanych utworów, które przewrotnie jednak składają się w spójną całość.

Emocja. Przy braku jakichkolwiek założeń to słowo najbardziej sunie mi się na usta. Na przestrzeni wielu miesięcy dojrzewałem, rosłem wraz z tym projektem. Czego możesz się po nim spodziewać? Obserwuje to co widzę i piszę. Wewnętrzne dziecko bije się z kandydatem na prezydenta. Płacz w najszczęśliwszym wydaniu. Nazywam się Bartek, a to moja płyta. Dzięki za zaufanie.

Album zamówicie na QueShop.pl


RAU jak wszyscy obecnie nudzi się w domu i serwuje nam nowy numer pt: „Niech Mnie Ktoś Uszczypnie”, który jest kwarantannowym hymnem 😉


Kaczor wrzucił do sieci swoje 16 wersów w ramach #HuntinSeasonChallange #AllHipHopHuntinSeason. Podobnie tez zrobił PIH więc sprawdzajcie jak sobie poradzili w tym challenge’u.


Ginger i MajkiZioom wrzucili do sieci nowy, mocny numer – „L.O.N”.


Na kanale YouTube Asfalt Records premiera trzeciego rozdziału filmowej trylogii “GNIEW” będącej ilustracją do najnowszego albumu O.S.T.R. o tym samym tytule. Za powstanie obrazu, który jest zarazem fabularną całością jak i jednym wielkim teledyskiem do większości utworów z płyty odpowiedzialna jest ekipa 9LITER FILMY. W główne role aktorskie wcielili się znani aktorzy: Eliza Rycembel (nominowane do Oskara “Boże Ciało”, ostatnio nagrodzona także Orłem – Polską Nagrodą Filmową za rolę drugoplanową w tym filmie), Eryk Lubos (Ślepnąc od świateł”, „Drogówka”, „Psy 3”), Tomasz Włosok (“Jak zostałem gangsterem”, “Boże Ciało”).

„GNIEW na materializm, sztuczne piękno i wszechobecną walkę o adorację. Udajemy kogoś, kim nie jesteśmy. Prowadzimy podwójne życie. Niby żyjemy w społeczeństwie, a tworzymy wirtualne społeczności. Samotni, napawamy się cudzym nieszczęściem, jakby niepowodzenie było dla nas pożywieniem, dowodem na to, że wszystko, co złe należy się każdemu po równo. GNIEW na lęk i przymykanie oczu na to, co dzieje się za ścianą. GNIEW na przedkładanie swojego dobra nad dobro innych i na radość czerpaną z cudzego upadku. Nie godzę się na taką rzeczywistość. Nie godzę się z polityczną poprawnością, z wmawianiem, że wszyscy muszą być piękni i udawać kogoś, kim nie są. Nie godzę się na to. Nie godzę się na to i mam wobec tego GNIEW.”  – O.S.T.R.

Album zamówicie na AsfaltShop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.