Towarzystwo Ludzi Prostych, Aneks 2020 i nowy Wysokilot || #DziejeSie

Towarzystwo Ludzi Prostych, Aneks 2020 i nowy Wysokilot || #DziejeSie

donGuralesko wrzucił do sieci numer ” Towarzystwo Ludzi Prostych „, który promuje album „DZIADZIOR”, Proceente nagrał aneks do swojego nowego albumu, Wysokilor nagrał anty policyjny numer, Holak i Otsochodzi są w Hollymood, nowy teledysk Bonsona i stary Tede w reedycji. #DziejeSie


Czasy pandemii stawiają pytanie, co robić, gdy przymus pozostania w domu doskwiera? DGE, Miły ATZ, Fokus, Rahim oraz Kostek mają kilka sposobów na nudę. Można odpalić grilla na telewizorze, wyjść na balkon, wejść na dach, albo zejść do piwnicy. Przestrzegamy raczej przed rzucaniem kapeluszami. Na pewno wskazany jest dobry humor i dobra muzyka! Przed Państwem „Towarzystwo Ludzi Prostych” i spontaniczne wideo nagrane chałupniczo w domach podczas dystansowania społecznego.

Album „DZIADZIOR” zamówicie na donGuralesko.pl

LINK DO ZBIÓRKI

Proceente prezentuje home office video „Aneks 2020”. Jak sama nazwa wskazuje jest to muzyczny aneks do płyty „Dziennik 2020”, która miała swoją premierę w piątek 13 marca. Numer powstał spontanicznie i jest komentarzem do obecnej sytuacji w Polsce i na świecie. Proceente napisał w afekcie 72 linijki, nagrał swój wokal wczoraj w Honolulu Studio, a dziś rano nakręcił domowe video, by zdążyć na 10. rocznicę katastrofy smoleńskiej. Muzykę w tempie 51 BPM  wyprodukował niezawodny Mayor. Za realizację wokali, mix oraz master odpowiada Dzi3ciak, klip zmontował Damian Michalak z Dobrekino Studio. 

„Dziennik 2020” zamówicie tu.


„Za wyjście do lasu mandat, za bierny opór rażenie prądem, za nieusłuchanie policjanta za kratki. Władza najwyraźniej postanowiła skorzystać z epidemii, żeby uzbroić się nie tylko przed tym, ale również przed kolejnymi kryzysami. Teraz będzie mogła jeszcze skuteczniej prześladować obywatelki i obywateli… „

Wysokilot wrzucił do sieci mocny, anty policyjny numer jakiego dawno na polskim rap podwórku nie było.

W wizualizacji zostały wykorzystane obrazy Jarka Kubickiego.


Holak wrzucił do sieci nowy numer promujący album „Blask”. W numerze gościnnie udzielił się Otsochodzi.

Album ,,Blask” ukaże się 24 kwietnia w formie magazynu z CD. Zostań w domu i zamów preorder: https://penga.online/blask


Bonson wrzucił do sieci nowy teledysk, który promuje wydany 27 marca album „Królu Złoty”. W numerze „Noc Polarna” gościnnie udzieliła się Roma.

Najnowszy solowy album Bonsona, „Królu Złoty”, od piątku 27 marca dostępny jest w sklepach i serwisach cyfrowych. „Najlepsze kawałki powstawały, kiedy coś od***ałem. (…) Chyba też po raz pierwszy aż tak katowałem swoich znajomych nagraną płytą. Przez trzy czy cztery miesiące słuchaliśmy jej co weekend i naprawdę jaram się tymi numerami” – tak o wydawnictwie opowiada artysta w rozmowie o swoim wydawnictwie.

„Królu Złoty” zamówicie na https://bonson.store/


Reedycja płyty Esende Mylffon została przygotowana z dużą dbałością o detale, w unikatowej wersji HAŁAS – oryginalnie dostępnej wyłącznie w formie plików mp3, które w 2006 roku można było kupić jedynie za pośrednictwem wiadomości SMS.

Esende Mylffon: Hałas nigdy dotąd nie ukazał się w formie fizycznej… aż do teraz! Reedycja albumu zawiera 8 dodatkowych utworów, hosting legendarnego DJ’a Buhh’a oraz odświeżoną poligrafię. Wydanie fizyczne Tede – Esende Mylffon: Hałas dostępne na www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl upoważnia do pobrania płyty w wersji cyfrowej już o północy – z 9 na 10 kwietnia 2020 roku.

Esende Mylffon to czwarty solowy album Tede – jednego z najbardziej znanych polskich hip-hopowców. Na reedycji płyty znajdziemy dwadzieścia dwa utwory będące owocem współpracy Tede oraz Matheo – cenionego w branży producenta wyłonionego wówczas w konkursie zorganizowanym przez wytwórnię Wielkie Joł.

Muzyka Matheo to kwintesencja hip-hopu inspirowana amerykańską szkołą beatmakingu. Wykształcenie muzyczne i zamiłowanie do czarnych brzmień zaowocowały tutaj niesamowitymi dźwiękami, które zdecydowanie wybijają się ponad przeciętną. Oprócz Tede wokalnie usłyszymy: Wall-E, Kołcza, Kiełbasę, Psycho Stacha oraz co ciekawe – Matheo.


,,untitled” to seria kompilacji stworzona przez wytwórnię QueQuality i zaproszonych indywidualnie z tej okazji gości spoza labelu.

Koncept „untitled01” polegał na oddaniu wolnej ręki zaproszonym artystom w kwestii doboru muzyki i tematów. Głównym celem wytwórni w stworzeniu tego albumu było zestawienie ze sobą na jednym krążku kilkunastu wyrazistych twórców i nie stawianiu im żadnych barier.

Wersja deluxe „untitled01” zawiera dodatkowe gadżety związane z QueQuality oraz przede wszystkim drugi, pełnoprawny album „HHNS Mixtape” przygotowany z portalem Hip-Hop Nigdy Stop. Na albumie znajdziecie premierowe utwory najciekawszych podziemnych raperów.

Album zamówicie na QueShop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.