Nowy VNM, Ero nie może gadać, Łona i Webber z singlem! || #DziejeSie

Nowy VNM, Ero nie może gadać, Łona i Webber z singlem! || #DziejeSie

#DziejeSie mocno! Nadchodzi nowy VNM, a w sieci pierwszy singiel, Ero w nowym numerze nie może gadać, a nawija bardzo dużo, Łona i Webber prezentują #nikiforszczecinski, Kuba Knap z love songiem, Karwel i Soulpete zapowiadają krążek, a do tego jeszcze nowy ReTo z Borixonem, nowy Joda z Paluchem i nowy Śliwa.


Pierwszy singiel z płyty VNMa pt. Hope For The Best „Tak jak ja” to utwór dedykowany słuchaczom VNMa, którzy stale wspierają jego twórczość od wielu lat. W świetle tego, że wielu z nich pracuje w korporacjach – scenografia tego wideo umieszczona została w typowej przestrzeni biurowej. Technika wykorzystana podczas produkcji to tzw. master-shot, która została uzupełniona efektami specjalnymi. Refren w tym utworze zaśpiewał niezawodny Wozz Lozowski, były lider zespołu Afromental. „Tak jak ja” to łącznik pomiędzy artystą a słuchaczem, który w dobie ostatnich wydarzeń poprzez swoją kolorową formę może nieco podnieść na duchu.

Hope For The Best: Krajobraz VNMa zastany po jego ostatnim albumie nagranym w hołdzie dla samoświadomości: tak jak CTDN przyniósł zarówno autorowi jak i słuchaczom ogrom rozwiązań, tak Hope For The Best pozostawia po sobie wiele pytań bez odpowiedzi. VNM, będąc pogodzony już sam ze sobą, rozważa o swoim obecnym podejściu do tworzenia i słuchania muzyki („Vent”, „Tak jak ja”), o decyzjach związanych z posiadaniem potomstwa („Unborn”) czy uzależnieniu od telefonu i obecnej roli social mediów („Biały szum”). Mimo nowych niewiadomych w życiu VNMa niemal wszystkie utwory, położone na często nieoczywistych w doborze produkcjach łączy cicha wiara autora w to, że po prostu wszystko będzie dobrze.

Album zamówicie na DeNekstBest.com


Ero siedzi w domu i nie może gadać, ale za to nawija bardzo dużo. W sieci ukazał się nowy numer od warszawskiego rapera, który jest przedsmakiem tego, co czeka nas na nowym albumie.

Jak możemy przeczytać pod filmem:
Utwór ten napisałem w odosobnieniu „kwarantanny” domowej, traktuje o obecnej codzienności wielu osób z mojej branży i zapowiada moja gotowość do dalszej pracy nad solowymi i nie tylko projektami.
Niech tylko życie wróci do normy, a będę meldował nowe numery w bardziej „światowej ” oprawie. Tymczasem miłego słuchania!

Pierwsze solo Ero zamówicie na http://www.erojwp.pl


Łona i Webber przedstawiają drugi singiel: „#nikiforszczecinski” – hołd dla street artu w każdej jego postaci. Utwór opowiada o szczecińskim ulicznym artyście, który swoje prace układał z gazetowych wycinków, roślin, zniczy, cegieł czy pluszowych szczurów; słowem – wszystkiego, co miał pod ręką. Za galerię służyły mu parapet i brama kamienicy, w której mieszkał. Realizację teledysku duet powierzył innemu szczecińskiemu twórcy, Lumpowi – jednemu z najbardziej rozpoznawalnych streetartowych artystów w Polsce, autorowi wielu murali i instalacji, od lat związanemu z graffiti w każdej postaci. I choć Lump wywodzi się z zupełnie innego nurtu, podobnie jak Nikifor często posługuje się w swoich pracach przedmiotami, które dla innych stały się nieprzydatne – zapomnianymi kawałkami codzienności i porzuconymi drobiazgami. Autorem zdjęć do video jest Marek Kowalczyk, szczeciński fotograf i operator. Zdjęcia powstały w gościnnych progach szczecińskiej Freedom Gallery.

Singiel promuje wydawnictwo „Śpiewnik domowy EP”, które ukaże się 17 kwietnia 2020 r.

Album zamówicie na https://sklep.dobrzewiesz.net


Kuba Knap zapowiada nowy album pierwszym w karierze love songiem!

„To pierwszy utwór o miłości, jaki nagrałem. Dedykuję wszystkim, którzy myślą, że romantyzm jest fe i wszystkim kobietom wartym jednej dużej męskiej łzy. Dzięki Jovi, że poczułaś ten przelot od razu – piękna rzecz.”

Album „Kuchnia Polska” zamówicie na WCK47.com


ReTo i Borixon nie zwalniają tempa przy promocji nowego krążka i wrzucają do sieci singiel pt: „Bonsai”. Utwór promuje album „420024” który ukaże się 20 kwietnia.

Album zamówicie na https://dzikakorea.pl


Śliwa udostępnił w sieci nowy/stary numer nagrany spontanicznie w 2018 roku.

Spontan nagrany w 2018 roku w MaxFlo studio w Katowicach. Ten weekend utkwił mi w pamięci na dobre! Zamkneliśmy się w studiu, jedliśmy taco frytki, chłopaki pili „łyche” a ja pisałem i rapowałem pod nosem. Około godziny 2-3 w nocy namówiłem realizatora na ostatnią sesję i wbiłem wokale. Utwór „Kula Cobain’a” jest kompletnie surowy, ale ma swój klimat,


Karwel i Soulpete zapowiadają EP-kę. Premiera w maju!

Preorder zamówicie na Soraw.pl


BOR Records prezentuje album Joda – „Ogarniente”. Pomorski raper zabiera nas ponownie do mocno zakraplanego, betonowego świata, w którym słychać przede wszystkim bangerowe brzmienia. Podobnie jak na poprzedniej produkcji, bezkompromisowa i agresywna nawijka miesza się z czarnym humorem autora. Całość została dodatkowo wzbogacona o bardziej dojrzałe treści i eksperymentalne dla Jody produkcje.

Na albumie, prócz rodzimych beatmakerów, udzielił się Paluch, Kizo, Avi i Słoń.

Album zamówicie na BorShop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.