Abradab, Rahim i Kleszcz w #ApsikChallenge, DJ Soina i donGuralesko || #DziejeSie

Abradab, Rahim i Kleszcz w #ApsikChallenge, DJ Soina i donGuralesko || #DziejeSie

Abradab, Rahim i Kleszcz ruszają z nowym Challengem, Dj Soina i donGuralesko z promomixem, Penx z nowym numerem, Proceente z kolejnym odcinkiem dzienników, a Joda z nowym singlem. No i oczywiście Quebonafide, którego album trafił do sieci.


Zaskakujące wideo pojawiło się na MaxFloRecTV. Abradab, Rahim i Kleszcz stanęli przez majkami i zmierzyli się w e-cypherze. Numer zatytułowany jest „Apsik”. MCs udostępniają bit do niego i zapraszają do udziału w wyzwaniu.

#zostańwdomu i weź udział w naszej zabawie! – zachęcają artyści, którzy nawinęli zwrotki we właśnie opublikowanym e-cypherze. W numerze „Apsik” spotkali się trzej zawodnicy: Abradab, Rahim i Kleszcz, którzy zaprezentowali się na bicie ViktoraV. Sprawdźcie, jak im poszło!

Wideo jest zachętą do wzięcia udziału w akcji #ApsikChallenge. Pod adresem: https://bit.ly/2UToGwI do pobrania jest bit do numeru „Apsik”. Należy nagrać do niego zwrotki opisujące aktualne sposoby spędzania czasu w domu, a przy wrzucaniu do sieci oznaczyć hasztagami #apsikchallenge i #zostańwdomu. Najciekawsze wersje utworu
zostaną podlinkowane w social mediach MaxFloRec.

W ostatnich sekundach zamieszczonego video, pojawiła się wiadomość o tym że raperzy nagrali wspólny album. Prawda? Czy żart z okazji Prima Aprilis?


DJ Soina udostępnił w sieci promomix „El Polako Mixtape”, który jest dodatkiem do nowej kolekcji ubrań El Polako, które możecie kupić na http://www.el-polako.com


To nie był żart prima aprilisowy. Penx zaprezentował dzisiaj nowy numer „Bragger 6”, który jest kontynuacją popularnej serii rapera. Byłego reprezentanta Patokalipsy wspiera na bicie Kudel.

„Bragger 6” promuje prawdopodobnie nowy album Penxa.


Na kanale AlohaEnt ukazał się kolejny odcinek „Dzienników Proceente”. który ukazuje kulisy powstawania albumu Proceente „Dziennik 2020”. Tym razem Proceente zabierze Was na backstage podcastu „Chmielotok”, na wietnamskie zupy na Mokotowie, na próbę zespołu Esz & Proceente + Stereotypy oraz na audycję „Hip-Hop Kampus” w Radio Kampus.

Album zamówicie na AlohaSklep.pl


BOR Records prezentuje album Joda – „Ogarniente”. Pomorski raper zabiera nas ponownie do mocno zakraplanego, betonowego świata, w którym słychać przede wszystkim bangerowe brzmienia. Podobnie jak na poprzedniej produkcji, bezkompromisowa i agresywna nawijka miesza się z czarnym humorem autora. Całość została dodatkowo wzbogacona o bardziej dojrzałe treści i eksperymentalne dla Jody produkcje.

Na albumie, prócz rodzimych beatmakerów, udzielił się Paluch, Kizo i Avi. Premiera albumu przewidziana jest na 8 kwietnia.

Album zamówicie na BorShop.pl


Na kanale QueQuality ukazał się pełen odsłuch „Romantic Psycho: Japan Edition”. Album możecie zamówić na QueShop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.