Nowy Quebo, Favst z Gibbsem, Miuosh z orkiestrą i Jopel! || #DziejeSie

Nowy Quebo, Favst z Gibbsem, Miuosh z orkiestrą i Jopel! || #DziejeSie

Nowy Quebo zrzucił maskę wyciszonego i wycofanego chłopca i wrzucił do sieci nowy teledysk promujący właściwą wersję „Romantic Psycho, Favst z Gibbsem zapowiadają nowy album, Miuosh nagrał numer z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk, a do sieci trafił nowy/stary numer Jopela! #DziejeSie tego 1 kwietnia!


W sieci ukazał się nowy numer od Quebonafide promujący album „RomanticPsycho – Japan Edition” który jest docelowym i właściwym albumem ciechanowskiego rapera i dziś ma swoją premierę.

W numerze dostało się trochę Sebastianowi Fabijańskiemu, padły też deklaracje na temat tego, że mowę pogrzebową dla Quebo ma wygłosić Marcin Flint. Sprawdzajcie więc całość i piszcie co sądzicie o nowym numerze jak i całej tej promocyjnej otoczce.

Album zamówicie na QueShop.pl

Warto też wspomnieć, a nawet trzeba wspomnieć o takim geście Quebonafide 😉

Obraz może zawierać: tekst

Utwór „Redukcja” to pierwszy singiel z wspólnej płyty favsta i gibbsa o roboczym tytule „HAMPLE”. Gościnnie w pierwszym utworze pojawił się Kiełas, członek ekipy LSO.

Producenci dotąd kojarzeni ze współpracy z czołowymi artystami hip-hopowymi w kraju, stworzyli album dedykowany miłośnikom motoryzacji.

Nocna jazda samochodem to dobry sposób na odreagowywanie, przemyślenia lub po prostu klimatyczną zabawę. Nie byłoby jednak tej całej atmosfery gdyby nie muzyka w głośnikach. To ona podbija emocje, buduje atmosferę, nastraja do jazdy.

favst i gibbs podjęli się zadania stworzenia albumu, który w głównej mierze ma składać się z emocji.Jeśli interesują was puste ulice Londynu, i interesuje was dobry old schoolowy rap na temat bieżący, czyli epidemię koronawirusa, to Tafel JTS zrobił to w bardzo dobrym stylu i zapraszam was do sprawdzenia tego numeru!


Na kanale Piha ukazał się archiwalny numer Jopela – „Tak Źle jeszcze Nie jest”. Z produkcję numeru odpowiada BobAir.


Zbuku wychodzi do fanów z panaceum na zło dzisiejszych czasów. Medykament to dawka pozytywnej muzyki która umili wam czas spędzony w domu i przeniesie nostalgicznie w słoneczny plażowy chill. Medykament jest trzecim singlem promującym album „Wiem Co Jest 5” którego premiera odbędzie się 30 kwietnia. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Gracol. Klip jest dziełem Maćka Głaza.

Album zamówicie na preorder.pl


I na koniec jeszcze taka informacja. Debiutancki album Maty – „100 dni d matury” pokrył się platyną 2 miesiące po premierze. Gratulacje 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.