Kaytranada, SlowThai i TOMM¥ €A$H na Fest Festival 2020!

Kaytranada, SlowThai i TOMM¥ €A$H na Fest Festival 2020!

Kaytranada, SlowThai, TOMM¥ €A$H, Aitch, Jan-Rapowanie, Pezet i O.S.T.R. to kolejni ogłoszeni artyści, którzy dołączyli do line-up’u drugiej edycji Fest Festivalu, który ma się odbyć w dniach 13-15 sierpnia 2020 roku w Parku Śląskim w Chorzowie.


KAYTRANADA

Jako pierwszy artysta, który swoją twórczością wypełnia lukę między światem elektroniki a hip-hopem i R&B. Na swoim koncie ma kilka EP-ek oraz dwa albumy studyjne – „99,9%” i „Bubba” ? Współpracował m.in. z Pharrell Williams, Tinashe, Kali Uchis czy Estele.


PEZET

Artysta którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Legenda polskiej sceny hip-hopowej ? Tworzy od ponad 20 lat, a jego kolejne albumy w ekspresowym tempie osiągają statusy złotych i platynowych płyt ??


TOMM¥ €A$H

Jego koncerty w całej Europie wyprzedają się w kilka minut – a mowa o TOMM¥ €A$H! Swoje brzemienia określa mianem post-sowieckiego rapu, a jego twórczość często przełamuje uprzedzenia i przekracza granice seksualności oraz gatunków muzycznych

JAN-RAPOWANIE

To zdecydowanie jeden z najciekawszych debiutów ostatnich lat ? Jego charakterystyczny styl, przez który z dystansem opowiada o przyziemnych problemach, sprawia, że zjednuje sobie sympatię słuchaczy z różnych pokoleń ?


AITCH

Jego kariera wciąż nabiera tempa, ale wszystko wskazuje na to, że będzie o nim naprawdę głośno! Na swoim koncie ma już nominację do BRIT Awards w kategorii Best New Artist ? Aitch, młody MC z Manchesteru, to kolejny raper, którego usłyszycie na FEST Festival 2020, 13 sierpnia. ?


SLOWTHAI

Przed Wami kolejny reprezentant brytyjskiej sceny hip-hopowej ? Jego muzyka to mocne i agresywne brzmienia, często kontrowersyjnie nawiązujące do politykim, które określane są jako grime oraz grime-punk.


O.S.T.R.

Kolejny artysta na liście świeżo ogłoszonych artystów, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Sprzedał ponad 300 tysięcy egzemplarzy swoich płyt. Żywa legenda i niekwestionowany guru polskiej sceny hip-hopowej.


Bilety na festiwal, oraz więcej informacji znajdziecie na
https://www.festfestival.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.