Nowe JWP, nowy Chillwagon, nowy Knap i nowa Miętha || #DziejeSie

Nowe JWP, nowy Chillwagon, nowy Knap i nowa Miętha || #DziejeSie

Nowe JWP nadchodzi, a nawet zbliża się wielkimi krokami, mimo panującej epidemii koronawirusa, w sieci nowy numer ekipy Chillwagon, na kanale Asfalt Records nowy singiel duetu Miętha, a na kanale WCK, Kuba Knap zapowiada nowy krążek. Te i inne nowości w nowym #DziejeSie!


Ekipa JWP po trzech latach od wydania mixtape’u „20” wydaje nowy krążek! Po wydaniu albumów Jetlagz, solówki Ero czy Siwersa, warszawskie legendy wracają ze wspólnym albumem – „Koledzy”.

„KOLEDZY” TO NOWE WYDAWNICTWO OD EKIPY JWP/BC, NA KTÓRYM ZNAJDUJE SIĘ KILKANAŚCIE PREMIEROWYCH UTWORÓW. MATERIAŁ POWSTAWAŁ NA PRZESTRZENI OSTATNICH DWÓCH LAT W RÓŻNYCH KONFIGURACJACH, KLIMATACH I STYLACH. CAŁOŚĆ ZMIKSOWAŁ FALCON1, KTÓRY SKITAMI ORAZ SKRECZAMI WZBOGACIŁ I ZAMKNĄŁ W KLAMRĘ CAŁĄ PRODUKCJĘ.

Premiera krążka zapowiedziana jest na 29 maja 2020 roku, choć z powodu epidemii może się przesunąć.

Nowe JWP znajdziecie na Preorder.pl


Kuba Knap wjeżdża z dwupłytowym albumem, który spina klamrą ostatnie trzy lata wojaży i nagrywek. Knapiwo leci tłusto na wysmażonych przez Młodego bitach w „Kuchni Polskiej” i stawia „Fundament” pod kolejne ruchy w legendarnej kolaboracji, która póki co pozostaje tajemnicą.

Sam o wydawnictwie mówi tak:

„Pisałem ten album między zimą 2017 a latem 2018 w mocno samotnym, ale ważnym okresie życia. Musiałem poustawiać się moralnie, zadaniowo i zajawkowo na nowy etap, rozliczając młodość i próbując dostrzec nadzieję na przyszłość w raczej nieciekawej codzienności. Grochów dobrze chowa, to wiadomo nie od dziś. Mnie też poukładał w głowie i wlał w serducho dużo wiary, że będzie dobrze.

Ten album to wynik rozmyślań, utwierdzania się w przekonaniu i słuszności niektórych postaw i odrzuceniu zbędnych elementów życia. Świat mi się skurczył, ale dałem radę się przed nim pokłonić i dzięki temu urósł ogromnie, więc teraz mam co zwiedzać.”

Album zamówicie na wck47.com


Czas spędzony w domu sprzyja pracy twórczej. Z tego założenia wyszedł projekt Miętha, który w trybie korespondencyjnym przygotował dla Was nowy singiel. “Maski” są nienachalnym komentarzem duetu na sytuację z którą aktualnie mierzymy się wszyscy. Zdjęcie towarzyszące identyfikacji singla to dzieło Kacpra Dudziaka (Kadovsky), które zmodyfikował graficznie sam Skip. Za miks i mastering odpowiada ENZU. Sprawdzajcie nowy numer!

Miętha to duet, tworzą go raper Skip i producent AWGS. Zespół oferuje świeże, charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż sceniczny możliwościami wokalnymi Skipa. Projekt debiutował we wrześniu ubiegłego roku bardzo dobrze przyjętym albumem “Audioporet” w barwach Asfalt Records. 

Ekipa Chillwagon zapowiada nowy sezon i wrzuca do sieci nowy singiel który go promuje! Na początek dostajemy relację z wypadu składu do Tajlandii, ujętą w numerze „thailive”.


Kartky wrzucił do sieci nowy numer, który chyba promuje nadchodzący album rapera. Za produkcję utworu odpowiada Sergiusz, gościnnie udzielił się Gibbs.


W sieci ukazał się numer „Niepokoje” od Kaza Bałagane i Szpaku. Za produkcję utworu odpowiada Jacon. Czyżby szykowała nam się płyta w duecie?


Major SPZ zbliżając się do premiery swojego czwartego legala „NA SWOIM” prezentuje nowy singiel pt. „Stara Brama”. Produkcją tego niezwykle klimatycznego bangera zajął się Kubi Producent, zaś warstwą Video zajął się Filop (Wiadomo Films).

Pod teledyskiem pojawiła się też taka informacja:
Tym samym chcielibyśmy poinformować Was o tym, że ze względu na sytuację panującą w kraju i na świecie, jesteśmy zmuszeni przesunąć lekko datę premiery krążka. Premiera sklepowa albumu to 17 kwietnia, czyli 2 tygodnie później, niż zakładaliśmy. Jest nam niezmiernie przykro, że będziecie musieli jeszcze chwilę poczekać, ale nie mamy na to wpływu – jedno jest pewne – Z pewnością materiał Was nie zawiedzie!

Album zamówicie na Preorder.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.