CTK Creeps, Pro8lem x Wilq, Bober w QueQuality || #DziejeSie

CTK Creeps, Pro8lem x Wilq, Bober w QueQuality || #DziejeSie

Quebonafide w telewizji kablowej CTK Creeps, „Jak Disney” w interpretacji Wilq, Bober w QueQuality, Fu z nowym teledyskiem, a na kanale DeNekstBest Flojd & Wiro! #DziejeSie

Quebo po raz kolejny zaskakuje swoich fanów i tym razem wrzuca do sieci swoją wersję MTV Cribs… czyli CTK Creeps. Que ukazuje tu swoją szafę, puchary za osiągnięcia (na czele z piłkarskimi), strefę chilloutu… Zresztą nie będziemy spoilerować. Warto odnotować, że materiał CTK Creeps zrealizowany został we współpracy z Allegro a czujne oko wyłapie kosmiczną sumę, którą raper po otrzymaniu za film przekaże na cele charytatywne.


Na platformy streamingowe oraz na ręce osób, które zdecydowały się zakupić płytę w przedsprzedaży wylądował najnowszy album Otsochodzi “2011”. Płyta jest czwartym pełnoprawnym wydawnictwem w dorobku artysty. Na krążku poza Młodym Janem pojawiają się gościnnie: Szopeen, Young Igi, Julian Uhu, DJ Phunk’ill, Oki oraz Rosalie.. Za identyfikację graficzną odpowiada Dawid Błażewicz, który współpracował już z Otsochodzi przy okazji “Nowego Koloru”. Szansa na swój własny egzemplarz fizyczny płyty mimo trudnej sytuacji w kraju nie jest stracona, bowiem zespół Asfaltshop.pl stara się wysyłać zamówienia w trybie ciągłym. 

“Stary, spróbuj choć na chwilę wrócić do 2011. Czasów kiedy wszystko było ”po raz pierwszy”, czasów naszej największej zajawki na muzykę. Lat w których nie planowałeś co będzie jutro i wszystko wydawało się jakieś lepsze, prostsze. Pamiętasz? To  właśnie ten bezkompromisowy materiał, który jest dla nas swego rodzaju wehikułem czasu. Zarówno pod kątem brzmienia jak i wspomnień. Nie doszukasz się tutaj inspiracji – to jest po prostu moje. Bierzcie to!” – Otsochodzi o płycie “2011” 


Pro8l3m po raz kolejny zaskakuje swoich fanów i tym razem udostępnia w sieci teledysk do numeru „Jak Disney”, który pochodzi z wydanego w zeszłym albumu „Widmo”.

Za video odpowiada Bartosz Minkiewicz. Klip powstał w oparciu o fragmenty animacji „Wilq Superbohater” w reżyserii Leszka Nowickiego i Bartosza Minkiewicza


Złoty Król, to ironiczne odwołanie do osobowości Bonsona. Artysta znany jest z dość hulaszczego trybu życia, sukcesywnie jednak w jego życiu następuje stabilizacja. Stara się opierać pokusom, mimo to demony często czekają za rogiem i nie zawsze udaje się odeprzeć ich atak. „Król się bawi złotem płaci”, ale czy wszystko złoto co się świeci? Czy wszystko jest tak kolorowe i fajne jak się wydaje?

Tu wtrącę swoje trzy grosze, albo i cztery 😉
Album jest mega dobrym i mega mocnym materiałem, który bardzo mocno polecam! Więcej w podsumowaniu miesiąca 😉

Zamówicie go na https://bonson.store


Na kanale QueQuality ukazał się pierwszy singiel zwiastujący nadchodzący album Bobera który zostanie wydany nakładem QueQuality w drugiej połowie tego roku. Za produkcję numeru odpowiada znany ze wcześniejszej współpracy z raperem – 4Money, natomiast teledysk to dzieło Dawida Cechmajstera.


Jak napisał pod filmem Qry:

W kawałku opisuje swoimi słowami stan PUSTKI, który towarzyszył mi wtedy gdy go tworzyłem. Obecnie PUSTKA jest wszędzie z powodu sytuacji jaka jest na świecie i poza tym że to był idealny czas dla nas żeby to nakręcić, bo zwyczajnie na ulicach Krakowa nie było ani żywej duszy to też chcieliśmy Wam pokazać, że to co się dzieje na świecie to poważna sprawa i lepiej nie doprowadzić do stanu, w którym PUSTKA na ulicach to będzie NORMA więc lepiej usiąść w domku jeszcze na chwilkę i przeczekać ten najgorszy czas.. stay safe mordeczki, bądźmy odpowiedzialni za siebie nawzajem.

Numer zapowiada nowy krążek?

Deys wrzucił do sieci „Klasyczny pandemiczny szlagier.”, za produkcję którego odpowiada Rolvnd. Numer dostępny jest w serwisach streamingowych.

Na kanale DeNekst Best ukazał się nowy, emocjonalny numer od duetu Flojd/Wiro, który prawdopodobnie zapowiada nowy krążek!

Jest dobrze!

Singlem „Szok” na feacie z Hazzidym i Jongmenem (prod. Sir Mich) Fu ogłasza premierę 8. solowego albumu pt. „Personality”. Nadchodzący album oddaje w pełni osobowość Fu, spojrzenie na świat i konsekwencję w tworzeniu, o czym słuchacze przekonają się śledząc profile społecznościowe Fu i Visioners w najbliższych tygodniach. To będzie sentymentalna podróż.

inglem promującym wydawnictwo jest „Szok”. Jak mówi Fu są to “…opowiedziane równolegle trzy historie raperów, dziejące się tej samej nocy, w tym samym mieście… Historie, które mogą przypominać nam nagłówki gazet, czy tytuły serwisów informacyjnych, i uświadamiają nam, co dzieje się aktualnie między ludźmi. Dochodzimy do wniosku, że człowiek zdolny jest do najgorszego, a miasto jest jak dżungla, w której wszyscy musimy walczyć o swoje prawa i przetrwanie… jednym słowem prawo dżungli… Rozejrzyj się wokół dokładnie, a może uda Ci się dostrzec mechanizmy, na które wcześniej nie zwracałeś uwagi. Bądź czujny. Przecież od wieków zło kryje się za maską dobra.” Mocna zapowiedź mocnego kawałka z solidnym, ulicznym vibem na feacie z Hazzidym i Jongmenem.

Album zamówicie tu: https://www.visioners.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.