Wielki Szu od donGuralesko, Fabijański to Jason Bourne || #DziejeSie

Wielki Szu od donGuralesko, Fabijański to Jason Bourne || #DziejeSie

donGuralesko to Wielki Szu i startuje z preorderem nowego krążka, Sebastian Fabijański to Jason Bourne, Proceente z czwartym odcinkiem „Dzienników”, a Joda ma wszystko „Ogarniente”. To i kilka innych nowości w nowym #DziejeSie.

Pomimo ciężkich czasów Szpadyzornia nie śpi i wypuszcza pierwszy, mocny singiel od donGuralesko pt: ” Wielki Szu „, który promuje nadchodzący album poznańskiego rapera – „DZIADZIOR”. Wraz z premierą teledysku, na donGuralesko.pl wystartował preorder nowego krążka.

22 lata na scenie. 2200 koncertów. 20 płyta w łącznej dyskografii DGE w 2020 roku. DZIADZIOR to najbardziej hip-hopowy album w karierze rapera. Prawdziwy longplay, 74 minuty bezkompromisowego rapu (więcej nie mieści się na CD), 21 tracków, 9 gości, 9 producentów, 3 djów. RAP! DZI-DZI-DZIADZIOR!

“Jason Bourne” jest trzecim singlem zapowiadającym debiutancki album Sebastiana Fabijańskiego. Autor wprowadza w świat “Jasona” następująco: “Ten kawałek jest dla mnie szczególnie istotny. Ze względu na treść. Ciekawość i ekscytacja miesza się ze strachem, bo w jednym kawałku powiem o sobie więcej niż we wszystkich wywiadach razem wziętych.” Teledysk, który powstał do utworu jest dziełem ręki samego artysty – począwszy od scenariusza, na reżyserii kończąc. Za produkcję muzyczną odpowiada LOAA. Miks i mastering to dzieło DJ Haem’a. Równolegle informujemy, że ze względu na trudną sytuację w kraju jesteśmy zmuszeni przesunąć premierę albumu “Primityw” na 18 września 2020.

Jak na razie, najlepszy numer z płyty 😉

Preorder znajdziecie na AsfaltShop.pl

Na kanale wytwórni AlohaEntertainment 4 odcinek cyklu video „Dzienniki Proceente”, który ukazuje kulisy powstawania albumu Proceente „Dziennik 2020”. Proceent kontynuuje spacer po czerniakowskich miejscówkach, odwiedza bibliotekę osiedlową, sklep „Paleta Piwa” oraz Kopiec Powstania Warszawskiego. „Dziennik 2020” zamówicie na AlohaSklep.pl

BOR Records prezentuje album Joda – „Ogarniente”. Pomorski raper zabiera nas ponownie do mocno zakraplanego, betonowego świata, w którym słychać przede wszystkim bangerowe brzmienia. Podobnie jak na poprzedniej produkcji, bezkompromisowa i agresywna nawijka miesza się z czarnym humorem autora. Całość została dodatkowo wzbogacona o bardziej dojrzałe treści i eksperymentalne dla Jody produkcje.

Major SPZ nie zwalnia tempa i prezentuje trzeci klip promujący swój nadchodzący album – „Na swoim”. Za bit w mocnym, bangerowym singlu „2020” odpowiada Ślimak. Teledysk to dzieło stałego współpracownika Majora – Filopa (Wiadomo Films).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.