Rosalie., Płomień 81, Tymek, QueQuality || Premiery || #DziejeSie

Rosalie., Płomień 81, Tymek, QueQuality || Premiery ||  #DziejeSie

Rosalie. wydała nowy album pod skrzydłami Def Jam Recordings Poland, Płomień 81 wydał w sumie dwa nowe krążki, jeden główny i jeden z interpretacjami, nowy album pełen gości wydał też Tymek, ukazał się album QueQuality, ale nie trafił on na żaden serwis streamingowy.

IDeal to przede wszystkim rozliczenie z ostatnimi dwoma latami na scenie. Życiem w ciągłej trasie, nowymi doświadczeniami i oczekiwaniami. To z jednej strony poszukiwanie twórczej tożsamości, a z drugiej próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i pracą artystyczną. Tytułowy utwór to jedyna piosenka na płycie zaśpiewana po angielsku.

Rosalie.: Album powstawał w trakcie trasy koncertowej, płyty FLASHBACK. Liczba zagranych koncertów, zdobyta pewność siebie na scenie, nawet niektóre porażki bardzo wzmocniły moją wizję na ten krążek. Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier. Siedzenie w studio z trzema dodatkowymi osobami początkowo wydawało mi się absurdalne, byłam przyzwyczajona do pracy w pojedynkę ale emocje i ilość pomysłów , które rodziły się podczas takich sesji były czymś totalnie odjechanym. Po raz kolejny przekonałam się, że współpraca z wieloma osobami jest tym, co sprawia, że każdy numer ma swój własny charakter i inną energię. To były bardzo intensywne, radosne i świadome dwa lata pracy, dzięki którym nauczyłam się wymagać od siebie coraz więcej.


Na nowy krążku Rosalie. gościnnie udzielają się Chloe Martini, schafter, i Ment XXL. Album zamówicie na sheisrosalie.pl

Na nowym krążku, Rosalie. udowadnia kto obecnie zasiada na tronie polskich wokalistek. Jedynym problemem na „IDeal” od Rosalie. jest to, że album jest za krótki, ale za to bije od niego najwyższa jakość.

Płomień 81 wraca z albumem po 14 latach od wydania płyty „Historie z sąsiedztwa”. Nowe wydawnictwo to kilkanaście premierowych kompozycji, do części których zwrotki i refreny dograli weterani sceny jak i przedstawiciele nowej szkoły rapu.

Tytuł płyty oddaje to, co chcieliśmy zrobić. Mamy swoje lata i staż na scenie, ale nie chcieliśmy robić oldschoolowej płyty. Z drugiej strony mamy 2019, ale nic na siłę, nic wbrew sobie i nic dlatego, że tak teraz brzmi newschool. Chcieliśmy zrobić naszą szkołę, taką, w której dobrze się czujemy, taką, którą się jaramy – Szkołę 81. – mówi Onar.

Singiel „Popiół” jest najlepszym przykładem, jak można łączyć stare pokolenie z nowym, nie tracąc przy tym niczyjego charakteru. Tak jak przy singlu, tak i przy całej płycie „Szkoła 81”, nie potrzebne są podziały, w które nie wchodzimy. – dodaje.

Album zamówicie w sieci, oraz kupicie w Empikach w całej Polsce.

Po takich płytach jak „JestemTymek”, „Sono” i „Klubowe” opolski raper wraca z nowym wizerunkiem i featuringami zarówno z weteranami sceny jak i nowoszkolnymi raperami. Tracklista albumu „FIT” składa się z wielu utworów, wśród których pojawili się m.in. Tede, Oki, Wac Toja, Qry, Deys i Trill Pem.

„Tymek podróżował w trasie koncertowej po całej Polsce, pisząc dla Was nowe utwory, zaczął kosztować również świata i jego wad i zalet, możecie zauważyć zmianę w jego wizerunku oraz działaniu. To się stało i tak już będzie. Stworzył dla Was album który łączy ludzi, artystów, bez podziałów na mniejszych i większych, bez granic. O Czym przekonacie się gdy odkryjemy featy tego albumu. Bez granic bez podziałów bez hierarchii. Zainspirował go Renesans, chciał stworzyć z tego label/akcje by wypromować swoich ziomków oraz dla Was dom byście mogli”.

Album zamówicie na shop.freshndope.net, oraz kupicie w innych miejscach w sieci i we wszystkich Empikach.

„untitled” to seria kompilacji stworzona przez wytwórnię QueQuality i zaproszonych specjalnie na tę okazję gości spoza labelu. Pierwsza część projektu ukaże się 20 marca 2020 roku. Koncept „untitled01” polegał na oddaniu wolnej ręki zaproszonym artystom w kwestii doboru muzyki i tematów. Głównym celem wytwórni w stworzeniu tego albumu było zestawienie ze sobą na jednym krążku kilkunastu wyrazistych twórców i nie stawianiu im żadnych barier.Pierwszymi singlami promującymi album „untitled01” są utwory stworzone przez Tymka, Qrego oraz grimmego.


Album miał swoją premierę, ale nie trafił na platformy streamingowe, wytwórnia na swoim profilu opublikowała takie oświadczenie:

Dziękujemy Wam za wsparcie i nieocenioną cierpliwość. Przykro nam, że na premierę albumu przyszło czekać tak długo, jednak chcielibyśmy wyróżnić wszystkie osoby, które zamówiły wydanie preorderowe!

Zazwyczaj albumy w dniu premiery pojawiają się w serwisach streamingowych. W przypadku naszej składanki będzie inaczej. W najbliższym czasie TYLKO osoby które zamówiły album w wersji PREORDER będą mogły cieszyć się nim w całości. Zrezygnowaliśmy z umieszczania go cyfrowo gdziekolwiek przez najbliższe dni.

Premiera płyty za nami, jednak to nie koniec działań z nią związanych. Mamy dla Was jeszcze trzy teledyski promujące główny projekt, ponadto dwa które zapoznają Was bliżej z mixtapem, przygotowanym wspólnie z ekipą portalu Hip-Hop Nigdy Stop oraz Hype’m.

Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju i na świecie związaną z pandemią wirusa krążek nie będzie na ten moment dostępny stacjonarnie. Zachęcamy gorąco do składania zamówień na QueShop.pl. Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia w tym trudnym czasie. Dbajcie o siebie nawzajem i bez potrzeby nie opuszczajcie domów.Quebonafide się pomylił, i nie wydał nowego krążka „Romantic Psycho”, który miał się ukazać wczoraj.

Jak napisał raper na swoim InstaStory:

Kochani! Gapa ze mnie! Pomyłka, dzisiaj tłocznia dostarcza płyty do magazynu Queshopu i zaczynamy żmudny etap przygotowania Waszych paczek do wysyłki. Wasze preordery trafią do Was pod koniec przyszłego tygodnia. Nie martwcie się, nikt tego albumu nie usłyszy przed Wami, a po Was tylko Ci, którzy będziecie chcieli, żeby usłyszeli. Ściskam!

Czekacie na nowy album Quebonafide?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.