Scyzoryk powraca, nowe Ogrody i nowy Bonson || #Dziejesie

Scyzoryk powraca, nowe Ogrody i nowy Bonson || #Dziejesie

Legendarny Scyzoryk powraca w specjalnym wydaniu na 25-lecie wydania krążka, nowy numer od Kukona na kanale Ogrody, Bonson ze Szpaku i Deysem, nowy klip od Wysokiegolotu i mocny boombapowy numer na kanale JWP Crew!

Scyzoryk powraca w specjalnym wydaniu na 25-lecie.

Forin Limited i Lajka Local Corp. prezentują unikatowe wydanie kolekcjonerskie w absolutnie limitowanej liczbie 500 sztuk.

Gdyby, ktoś zapytał jaka jest najbardziej rozpoznawalna linijka tekstu w historii polskiego Hip-Hopu, to wers „Scyzoryk, Scyzoryk! Tak na mnie wołają!” byłby jedną z najczęściej padających odpowiedzi. Jest kilka klasycznych polskich albumów Hip-Hopowych, ale przed nimi był kawałek, od którego wszystko się zaczęło.

Singiel „Scyzoryk” pochodzący z płyty „Alboom” to kamień węgielny polskiej muzyki rap. Jest to jedyne wydanie „Scyzoryka” na winylu, co czyni je totalnym rarytasem dla prawdziwych fanów muzyki Hip-Hop.

Wydawnictwo ukazało się w bardzo limitowanej liczbie 500 egzemplarzy. Na płycie znajdziesz dwa dodatkowe remiksy przygotowane przez dwóch szanowanych producentów: sirMicha i Dja Eproma (aka Sztigar Bonko).

Album zamówicie na https://lajka.co

Na kanale JWP Crew ukazał się mocno boombapowy numer od Pękatego pt: „9-17/System się zawiesza”, za którego produkcję odpowiada Smokin.

Reprezentant brudnego boombapu już niedługo zaprezentuje nam pełne EP, więc trzymajcie rękę na pulsie. Tymczasem zostawiamy Was z tym sztosiwem – nie oszczędzajcie przycisku replay, bo nigdy nie wiadomo, kiedy system się zawiesi i wszystko zniknie…

Wysokilot nie zwalnia tempa i wrzuca do sieci kolejny teledysk promujący “A potem zobaczymy”.

Kukon po premierze „Ogrody Mixtape” chwilę odpoczął i wrzucił do sieci nowy, mocno klimatyczny numer pt: „celebryta”.

Jeśli jest to zapowiedź drugiej części Ogrodów to czekanko mocno, bo Ogrody to naprawdę mocny materiał!

Ostatni singiel przed pojawieniem się całego materiału, to mocny i emocjonalny kawałek, do którego Bonson postanowił zaprosić dwóch mocnych graczy. Deys i Szpaku w idealny sposób dopełniają pełną swoimi zwrotkami klimatyczny bit Ramzesa.

Album zamówicie tu: https://bonson.store/bonsonEDIT (bo zapomniałem)

Dla wsparcia hasła #zostańwdomu, O.S.T.R. i Asfalt Records udostępniają za darmo na kanale YouTube znaną i popularną autobiografię Ostrego “Brzydki, Zły i Szczery” w formie audiobooka, czytanego przez autora.

Więc jeśli nie mieliście okazji żeby książkę przeczytać, albo kupić i przeczytać, to teraz skoro i tak wszyscy siedzimy w domu, to możemy sobie posłuchać jak O.S.T.R. osobiście czyta wam Swoją autobiografię! Całość trwa ponad 3 godziny więc nadaje się w sam raz na zabicie tej całej masy wolnego czasu który obecnie mamy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.