Proceente z Dziennikiem, Quebonafide z singlem || #DziejeSie

Proceente z Dziennikiem, Quebonafide z singlem || #DziejeSie

Proceente z Dziennikiem, nowy singiel od Quebonafide, Tede z kolejną zapowiedzią krążka i… zapowiedzią koncertu przez internet, sklepowa premiera albumu Jana-Rapowanie, nowy numer od Tymka, premiera albumu Gverilli, Płomień 81 z Kalim i Paluchem w nowej wersji „Powiedz na Osiedlu”, i zapowiedzi z Chillwagonu. #DziejeSie

13 marca ukazał się jeden z najciekawszych albumów pierwszego kwartału 2020 roku, czyli 19-sty projekt muzyczny Proceente – „Dziennik 2020”.

Nowy album szefa Alohy w myśl „Nie ma emocji, nie ma rapu”, pełen jest emocji i codziennych spostrzeżeń. Proceente po raz kolejny udowadnia że jest mistrzem opisywania rzeczywistości i potrafi tę opisywaną rzeczywistość przekuć w kawał dobrego rapu. Jak na razie moje TOP 3 albumów tego roku.

Album możecie kupić w sklepie Alohy.

Quebonafide udostępnił w sieci nowy singiel, który promuje Jego nadchodzący album „ROMANTIC PSYCHO”. Za produkcję numeru odpowiada Patr00. Numer całkiem ładny, i całkiem romantyczny. Jaki będzie cały album? Dowiemy się 20 marca!

SINGIEL POD TYM LINKIEM

Premiera albumu „Uśmiech” odbyła się 25 lutego, ale za to 13 marca album ukazał się w sklepach. Z tej okazji na kanale SBM Label ukazał się po raz kolejny pełen odsłuch albumu, tym razem jako jedna całość bez podziału na numery.

„Uśmiech” to ostatni albumu Jana-Rapowanie w szeregach SBM Label i jest takim pożegnaniem, i zapowiedzią przerwy wydawniczej młodego rapera.

Pewnego gorącego dnia, stojąc na karaibskiej plaży, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na DISCO NOIR. Połączenie parkietowego rytmu z rapem. Nie daj się zwieść pozorom, disco to niekoniecznie musi być cukierkowe brzmienie i teksty o niczym – ta płyta nie jest cukierkowa i jest bardzo o czymś. Jest o życiu, o poszukiwaniu, o zagubieniu, o tym wszystkim czego doświadczam na mojej drodze. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się – moje życie to melanż 🙂 Ta płyta jest o tym, o melanżu i jego mrokach. To mroczna dyskoteka – DISCO NOIR. ~TEDE

Album zamówicie tu: https://tede.shop

W dobie odwoływanych imprez i wydarzeń muzycznych chcemy Wam dać możliwość udziału w najbezpieczniejszym i wolnym od wszelkich wirusów performensie. #ZOSTAŃWDOMU Spotkajmy się po obu stronach monitorów. Zrobimy pierwszą imprezę masową online. Specjalny repertuar, chat live z ekipą. Wstęp free. Zapraszamy 20 marca o godz. 22.00 na kanał youtube TEDEWIZJA.

Album nasycony jest różnorodnymi brzmieniami i psychodelicznymi wizjami, których źródeł możemy szukać w trip hopie, rapie czy elektronice przeplatanej klimatami lat osiemdziesiątych. Na płycie wśród gości znajdziemy takich artystów jak: Klaudia Szafrańska, Jetlagz czy Ten Typ Mes. Za produkcję muzyczną odpowiadają zaś czołowi polscy producenci i muzycy: Steez83, Kamp!, Enzu i wielu innych.

Nowy album Gverilli to chyba najmocniejszy album około rapowy który jak na razie ukazał się w 2020 roku. Krążek zamówicie tu.


Na kanale SBM Label ukazały się materiały z prywatnego archiwum Białasa zarejestrowane w trakcie przygotowań do premiery albumu „H8”.

„RSO” to pierwszy singiel zapowiadający album Qry // ZetHa, który ukaże się w pierwszej połowie 2020 roku.

„W TYM MIESIĄCU ZOSTANIE TEŻ ODPALONY PIERWSZY SINGIEL CHILLWAGONU!
DRUGI DROP CHW WYLECI DO WAS JESZCZE W TYM ROKU
Za chwile odpalam chillwagonchallenge 2
Możecie powoli się szykować bo w tym roku znów czeka nas sporo muzycznej rzeźni i finał w Płocku!
Więcej info na ten temat już wkrótce a tymczasem dbajcie o siebie i swoich najbliższych! ELO”

Czekacie na nowe rzeczy od Chillwagonu?


Pezet i Onar nie zwalniają tempa i na kilka dni przed premierą albumu „Szkoła 81” wypuszczają teledysk do singla „Powedz na osiedlu 2020” z gościnnym udziałem Kaliego i Palucha. Bit do utwory wyprodukował Worek, a klip to dzieło Szerszenia.

DZIADZIOR to najbardziej hip-hopowy album w karierze rapera. Prawdziwy longplay, 74 minuty bezkompromisowego rapu (więcej nie mieści się na CD), 21 tracków, 9 gości, 9 producentów, 3 djów. RAP!

Start preorderu, premiera klipu, oraz dostępność na wszystkich kanałach streamingowych już 24.03.2020!
W dniu startu preorderu, dostępne będzie kilka pakietów w różnych wariantach cenowych. Od okazjonalnego pakietu z koszulką po płytę w wariancie DZIADZIOR DELUXE.” – czytamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.