” Przebój Nocy” od Pro8l3mu, Otsochodzi gra punk || #DziejeSie

” Przebój Nocy” od Pro8l3mu, Otsochodzi gra punk || #DziejeSie

Pro8l3m nagrał ” Przebój Nocy”, Otsochodzi zamienił się punka, Peja wjeżdża jak „Taran”, Gverilla lubi „Długie Noce”, „Intymne” rzeczy od Mesa i na koniec kolejny odcinek „Dzienników Proceente. #DziejeSie i to bardzo dużo!

W sieci ukazał się ostatni, mega mocny, mega dobry singiel promujący „Art Brut 2”. W numerze gościnnie udziela się Wanda i Banda. umer “Przebój nocy“ wykorzystuje fragment utworu zespołu Wanda i Banda pt. “Hi-Fi”. Całość wyszła tak dobrze, że powiem tylko, DAJCIE MI JUŻ TEN PREORDER!

Premiera krążka już w najbliższy piątek – 6 marca. Od tego dnia będziecie go mogli kupić w Empkiach, oraz odsłuchać w serwisach streamingowych.

Jednocześnie duet podziękował we wpisie na facebook’u za rekordową sprzedaż nowego krążka:

Na kanale AsfaltRecords ukazał się nowy numer od Młodego Jana pt: 'Warsaw Local Boy’. Tym razem Otsochodzi pokazał nam się w zupełnie innym stylu, niż miało to miejsce przy wcześniejszych singlach, jak i poprzednich płytach. Spunkowany numer od Sem0ra kipi energią i zapowiada naprawdę ciekawy i zróżnicowany album. Aż sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

Premiera krążka już 19 marca. Album zamówicie na AsfaltShop.pl

Peja wrzucił do sieci nowy singiel pt: „Taran”. Nowy numer promuje album „2050 EP”. Album ukaże się 27 marca tego roku i jest zlepkiem luźno zarejestrowanych utworów będących swoistą kontynuacją blisko 20 letniej współpracy między Peją, a Magierą. W nowym numerze możemy usłyszeć Peję na newschoolowym bicie, a sam album zapowiada się bardzo ciekawie.

Preorder zamówicie na https://www.pejaslumsattack.com

„DŁUGIE NOCE” to czwarty singiel promujący debiutanckie LP Gverilli pt. „HOLOGRAM” z gościnnym udziałem Leny Osińskiej. Produkcją numeru zajęli się Steez83 oraz Symer. Album nasycony jest różnorodnymi brzmieniami i psychodelicznymi wizjami, których źródeł możemy szukać w trip hopie, rapie czy elektronice przeplatanej klimatami lat osiemdziesiątych. Na płycie wśród gości znajdziemy takich artystów jak: Klaudia Szafrańska, Jetlagz czy Ten Typ Mes.

„Intymne” to kolejny singiel promujący projekt „Biały Tunel” od Tego Typa Mesa, Bartosza Tkacza i Bartka Pietrzaka. Po przesłuchaniu wszystkich możemy stwierdzić że album będzie mocno oryginalny brzmieniowo, i na pewno będzie to inny Mes niż do tej pory. Sam podchodzę do płyty z lekkim dystansem i czekam na premierę żeby przesłuchać całość i wtedy sprawdzić czy to jest dobre.

Album zamówicie na https://bialytunel.pl

Prezentujemy 2 odcinek cyklu video „Dzinniki Proceente”, który ukazuje kulisy powstawania albumu Proceente „Dziennik 2020”. Tym razem odwiedzamy m.in. Honolulu Studio, Hemp Studio oraz pracownię graficzną Zuzy Szok. Płyta „Dziennik” ukaże się 13 marca 2020 nakładem wytwórni Aloha Entertainment. Preorder na AlohaSklep.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.