AdMa i Bonson, Łona z Webberem, Rasmentalism || #DziejeSie

AdMa i Bonson, Łona z Webberem, Rasmentalism || #DziejeSie

AdMa i Bonson nagrali razem numer, w sieci nowy numer od Łony i Webbera, Rasmentalism z Jankiem-rapowanie nagrali „Muchę”, a do tego jeszcze nowe rzeczy od O.S.T.R.-a, Szpaku, Wysokiegolotu i ZBUKU. #DziejeSie

AdMa i Bonson nagrali razem bardzo ładny i osobisty singiel pt: „Bez Łez”.

„„Bez Łez” to kolejny singiel AdMy. Artystka spytana o genezę tracku mówi: „Zapytano mnie kiedyś podczas wywiadu „czy są takie przeżycia, po których czujesz pustkę? „Bez Łez” jest właśnie o tym. O człowieku, którego nie da się zastąpić, o ranach, które nigdy się nie zagoją, o pustych pokojach, których nikt inny nie wypełni i o miłości, która zawsze pozostaje żywa.” Tak numer skomentowała artystka.

Udzielający się gościnnie Bonson idealnie wbił się w tematykę utworu, AdMa oczywiście nawinęła na najwyższym poziomie i pokazała kto rządzi kobiecą sceną. I tu nasuwa się jedno pytanie. Pani AdMo kiedy płyta? Bo po tym co ostatnio wychodzi, śmiało można stwierdzić że zapowiada się naprawdę mocny, zróżnicowany materiał. Czekanko mocno na płytę i pierwszy ustawiam się w kolejkę po preorder.

Łona i Webber wracają po prawie 4 latach i zapowiadają EP-Kę, która zapowiada się naprawdę dobrze, co możemy śmiało powiedzieć po pierwszym singlu.

Jak możemy przeczytać w opisie albumu:
Album jest głosem w dyskusji o tożsamości, z naciskiem na różnorodność fragmentów, z jakiej potrafi być ona utkana i jak dalekie niekiedy inspiracje mają na nią wpływ. Akcenty z różnych zakątków świata splatają się w „Śpiewniku” z opowieścią kameralną, często czerpiącą z dalszego czy bliższego sąsiedztwa, czy wprost: z domu.

Preorder zamówicie na DobrzeWiesz.net

Ras i Ment czyli Rasmentalism wrzucili do sieci singiel „Mucha”, który promuje nadchodzący album duetu – „Geniusz”. W numerze gościnnie udzielił się Jan-rapowanie, który nawinął bardzo ładną gościnną zwrotkę.

Album ukaże się 27 marca, a preorder znajdziecie na Rasmentalism.com

28 lutego ukazał się nowy album O.S.T.R.-a – „GNIEW”, a dzień wcześniej ukazał się teledysk do numeru „Son Goku”, który pochodzi z tego właśnie albumu.

Album, po 9 latach przerwy w całości wyprodukował O.S.T.R. i prawdę mówiąc prezentuje się to bardzo dobrze. Wszystko, i napisane wersy, i zrobione bity są na najwyższym poziomie, co pokazuje tylko że pomimo przerwy, łódzki raper wciąż ma to mistrzowskie ucho do składania dźwięków.

Album zamówicie tu na https://ostrygniew.pl, a tak przy okazji wspominając jeszcze, to „GNIEW” w dniu premiery osiągnął status złotej płyty. Gratulacje 😉

Wysokilot, to taki duet który potrzebuje dużo większego rozgłosu niż ma obecnie. Nowy numer stoi na wysokim poziomie, poprzednie numery które promują album „A potem zobaczymy” tak samo. Niestety wyświetlenia nie mówią tego samego, co przekłada się na to, że chcąc nie chcąc, pomimo naprawdę mocnych singli, album nie wypłynie gdzieś na szerokie wody, a szkoda bo zapowiada się naprawdę bardzo mocno.

„A potem zobaczymy” zamówicie pisząc na apotemzobaczymy@gmail.com

A miniony piątek ukazał się nowy album Szpaku i Kubiego Producenta – „Dzieci Duchy”. Warto też wspomnieć, jeśli jeszcze nie wiecie, że nowy album Szpaku ukazał się pod szyldem GUGU, czyli pod własną marką pochodzącego z Morąga rapera.

Żeby wyrazić jakąkolwiek opinię na temat nowego krążka musiałbym go najpierw mocniej przesłuchać, bo jak wiadomo „przesłuchałeś raz, to nie słuchałeś wcale”, więc jak już przesłucham album porządnie, to może pokuszę się o jakąś małą recenzję.

„Dzieci Duchy” znajdziecie w Empikach w całej Polsce.

Jeden z najbardziej hejtowanych raperów w Polsce nie zwalnia tempa i zapowiada nowy krążek.

Singiel „To Dla Tych Ludzi” stanowi swoistą refleksję Zbuka na temat niełatwej drogi, którą artysta musiał przejść, by móc teraz tworzyć piąty solowy album. W klipie pojawia się wiele bliskich raperowi osób, które wspierały go na różnych, często trudnych etapach życia.

Preorder na Preorder.pl