Niespodziewany Jan-Rapowanie, singiel Proceente, Bonson || #DziejeSie

Niespodziewany Jan-Rapowanie, singiel Proceente, Bonson || #DziejeSie

Po krótkiej, a może długiej?… ciszy, czas na podsumowanie co wydarzyło się ostatnio na naszym rodzimym rap podwórku. Z najważniejszych nowych rzeczy, to ukazał się niespodziewany Jan-Rapowanie, a konkretnie Jego nowy album, który zapowiada „zawieszenie kariery”, drugą rzeczą jest nowy, mocny singiel Proceente który ukaże się na nowym albumie, i jeszcze jedna ważna rzecz, to bardzo ładny numer od Bonsona. Powyższe rzeczy, i jeszcze kilka innych znajdziecie niżej 😉

Jan-rapowanie niespodziewanie wypuścił nowy, bardzo dobry album.

Przy okazji premiery krążka, Janek podzielił się z fanami, swoimi planami na przyszłość, oraz podziękował NOCNEMU za współpracę.

Cały wpis na temat planów Janka znajdziecie na Jego Instagramie, a album możecie kupić na SBMstore.pl

Proceente udostępnił w sieci numer „Bez Komentarza”, i tym samym udowodnił po raz kolejny że jest mistrzem nawijania o codzienności.

Jest to trzeci singiel promujący zapowiadający płytę „Dziennik 2020”, która z każdym singlem prezentuje się coraz lepiej i coraz ciekawiej. Za potężne scratche odpowiada Dj Te, za bit Mayor.

Album zamówicie na AlohaSklep.pl

Na kanale QueQuality ukazał się numer od Bonsona, który promuje nadchodzącą składankę „untitled01”.

„Papier, Kamień, Nożyce”, to Bonson w innym stylu niż do tej pory, jednocześnie klimat numeru jest podobny do singli które zapowiadają nadchodzący krążek Bonsona.

”untitled01” zamówicie na QueShop.pl

„SKRYWA9” to trzeci singiel promujący debiutanckie LP Gverilli pt. „HOLOGRAM” z gościnnym udziałem OKIego. Album nasycony jest różnorodnymi brzmieniami i psychodelicznymi wizjami, których źródeł możemy szukać w trip hopie, rapie czy elektronice przeplatanej klimatami lat osiemdziesiątych. Na płycie wśród gości znajdziemy takich artystów jak: Klaudia Szafrańska, Jetlagz czy Ten Typ Mes.

Album zamówicie na preorder.pl

HRYPA to połączenie producenckich umiejętności Oer’a z lirycznymi skilsami Somp’a. Lata muzycznych doświadczeń obu kumpli, pozwoliły na stworzenie projektu całkowicie niezależnego, osadzonego mocno w korzeniach kultury Hip-Hop, ale ubranego w zupełnie nową jakość i często eksperymentalne brzmienia.

Netflix ogłosił że zeszłoroczna produkcja przedstawiająca biografię Tomasza Chady, która odbiła się sporym echem, zebrała przed ekranem setki tysięcy widzów i wywołała mnóstwo dyskusji, pojawi się 18 marca na platformie streamingowej!

Nie oglądałem, więc chętnie obejrzę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.