Otsochodzi i Igi | Holak | Sławy | Miuosh || #RapDaily

Otsochodzi i Igi | Holak | Sławy | Miuosh || #RapDaily

Dziś mamy potężny wysyp premier! Otsochodzi i Igi ze wspólnym numerem, Holak zapowiada album, Epis DYM KNF z tytułowym singlem, a do tego premiery płyt od Miuosha, Dwóch Sławów, Wac Toja i od Grimmiego. Jest grubo, jest mocno.


Otsochodzi – Oopsy Daisy – feat. Young Igi

Umilając sobie oczekiwanie na 19 marca, kiedy to ukaże się nowy album Otsochodzi “2011” zdecydowaliśmy się ponownie uchylić rąbka tajemnicy. Przed Wami “Oopsy Daisy”, luźny banger, a zarazem jeden z tylko dwóch utworów z nowej płyty, w którym Młody Jan zdecydował się skorzystać z auto-tune’a. W numerze gościnnie pojawia się Young Igi, natomiast produkcja muzyczna to dzieło 2latefor. Do singla został zrealizowany streetowy teledysk autorstwa Yungssebv – zobaczymy w nim obu wykonawców przemierzających znane trójmiejskie miejscówki. Posłuchaj „Oopsy Daisy” na kanale YouTube Asfalt Records i platformach streamingowych tutaj: http://asfalt.digital/oopsydaisy

Jednocześnie przypominamy, że na asfaltshop.pl trwa przedsprzedaż Limitowanej Edycji Specjalnej albumu „2011”. Wytłoczymy tylko 2500 egzemplarzy!


Holak feat. Tymek, Marcin Pyszora – Złoty Chłopak

Holak udostępnił w sieci singiel promujący album „Blask”, który ma się ukazać jeszcze w tym roku. Gościnnie w numerze udzielili się Tymek i Marcin Pyszora.


Epis DYM KNF x Ryjek BEZIMIENNI – Jesteś legendą

W sieci ukazał się tytułowy singiel z albumu: CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ” w wykonaniu niezwykle charyzmatycznych raperów: Episa Dym Knf oraz Ryjka z ekipy Bezimienni! Mocny, energiczny podkład to dzieło Sokollo. Klimat utworu podkreśla teledysk zrealizowany przez ekipę 032 Produkcje.

Album zamówicie na preorder.pl


DWA SŁAWY – POKOLENIE X2 || Premiera

Sławy znowu na fizyku, jak Skłodowska-Curie. To jest Pokolenie X2. X 2. Prosta matematyka. Przesłuchałaś dwa razy, to nie przesłuchałeś wcale. Metryka do kosza, Pokolenie X2 do odtwarzacza.

Dziś premiera nowego albumu Dwóch Sławów – „Pokolenie X2”, z tej okazji w sieci ukazał się pełen odsłuch albumu.

Album zamówicie tu: https://preorder.pl/dwa-slawy


Wac Toja n Matheo ft. Malik Montana – Fala (Piri Piri)

OSTRY SOS to trzeci legalny album Wac Toja, który w całości wyprodukował topowy polski producent Matheo.
To pierwsza pełnoprawna płyta wydawana niezależnie przez Wac Toja.
Producentem wykonawczym projektu jest Fresh N Dope.

Album zamówicie na https://wactoja.com

Gościnnie na albumie pojawiają się Janusz Panasewicz (Lady Pank), Tymek, Malik MontanaKizo oraz Sobota
Jak mówi sam artysta „To moja najszczersza i najlepiej wyprodukowana płyta, na której niejednokrotnie przekroczyłem swoje muzyczne granice.”


Grimmy „Brawurowo i Pusto” || Premiera

Dziś premierę ma nowy album Deysa / Grimmy pt: „Brawurowo i Pusto”. Z tej okazji w sieci ukazały się dwa kolejne single z tego albumu. A całość możecie znaleźć na Spotify!

Krążek w wersji fizycznej na Hashashins.eu


Miuosh – „Powroty” || Premiera

Trzy lata po premierze albumu „POP” Miuosh wraca z nowym materiałem. 24 stycznia na rynku ukaże się krążek „Powroty”. Ósmy solowy album artysty to 11 utworów, które dotykają najważniejszych i najbardziej przełomowych momentów w jego życiu. Napisaną w trasie płytą katowicki muzyk powraca do kamieni milowych swojej muzycznej i prywatnej podróży przez życie i świat – dotyka wewnętrznych problemów, decyzji i deklaracji, rozlicza sam siebie i podsumowuje swoje dotychczasowe kroki i potknięcia.

„Powroty” to album wymykający się kategoriom, łączący to, co mogliśmy już u Miuosha usłyszeć, z tym czego, zupełnie się po nim nie spodziewaliśmy. Za muzykę na albumie odpowiada on sam, ale także Maciej Sawoch, Michał Kush i Kuba Karaś (The Dumplings). Producentem albumu jest Michał Fox Król, który swoim nietuzinkowym podejściem zadbał o nadanie wyraźnego i ostrego brzmienia tej swoistej mieszance rapu, popu, muzyki elektronicznej i rockowej.

Jak zawsze ważnym elementem całości są goście – usłyszymy Melę Koteluk, Natalię Nykiel, Igo, The Dumplings, Mateusza Koniecznego i Palucha. Oprócz poznańskiego rapera, który razem z Miuoshem współpracował już dwukrotnie niemal dekadę temu, reszta gości zaszczyciła jego utwory swoją obecnością po raz pierwszy.

Album zamówicie na https://www.miuosh.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.