Gverilla | Miuosh | Ryfa | Cira x Kubik | #RapDaily

Gverilla | Miuosh | Ryfa | Cira x Kubik | #RapDaily

Dziś mamy kilka nowości w tym nowym #RapDaily! Po pierwsze Gverilla zapowiada nowy krążek, Miuosh z kolejną zapowiedzią krążka, Ryfa z nowym klipem, post apokaliptyczny klip z Białegostoku od Ciry i Kubika i na koniec Hace z Bilonem we wspólnym numerze.


Gverilla – ABRA

„ABRA” to synthowa podróż w lata 80. a zarazem pierwszy singiel promujący debiutanckie LP Gverilla pt. „HOLOGRAM”.

Album nasycony jest różnorodnymi brzmieniami i psychodelicznymi wizjami, których źródeł możemy szukać w trip hopie, rapie czy elektronice przeplatanej klimatami lat osiemdziesiątych. Na płycie wśród gości znajdziemy takich artystów jak: Klaudia Szafrańska, Jetlagz czy Ten Typ Mes. Za produkcję muzyczną odpowiadają zaś czołowi polscy producenci i muzycy: Steez83, Kamp!, Enzu i wielu innych. Album w wersji fizycznej zawierał będzie 18 numerów (do sieci trafi zaś 15 utworów). Wersja preorderowa zawiera dodatkowo płytę pt. Element EP.

Preorder zamówicie na http://www.gverilla.com


Ryfa – Zrzuć to na funk (prod. Szwed SWD)

Ryfa wrzuciła do sieci kolejny klip promujący album „47UNK”. Za produkcję numeru odpowiada Szwed SWD.

O dystansowaniu się do dobra i zła, tego, co się powinno lub nie powinno. Bo jest, jak jest. Bo jestem, jaka jestem. Ten zbiór nagrań to próba przejścia przez sam środek oczekiwań społeczeństwa i tych wobec siebie samej, z podniesioną głową i poczuciem własnej wartości. A FUNK, choć śmierdzi, to dla mnie piękne zjawisko. Funk to esencja. Celebracja eleganckiego brudu i drogi od zera do bohatera, surowy groove, który sprawia, że się pocisz i kochasz ten trans, jak pokochał go cały świat. Funk to formuła, która, wraz z całym swoim tłem historyczno-społecznym, wciąż uczy mnie balansu oraz akceptacji i szacunku do siebie i braci. I w życiu i w rapie i na szachownicy.

Album zamówicie tu:
https://wck47.com/sklep/ryfa-47unk-pre-order/


MIUOSH – Motyle feat. Igo

Miuosh nie zwalnia tempa przy promocji nowego krążka i udostępnia w sieci kolejny singiel promujący „Powroty”. W numerze „Motyle” gościnnie udzielił się Igo.

„Powroty” to album wymykający się kategoriom, łączący to, co mogliśmy już u Miuosha usłyszeć, z tym czego, zupełnie się po nim nie spodziewaliśmy. Za muzykę na albumie odpowiada on sam, ale także Maciej Sawoch, Michał Kush i Kuba Karaś (The Dumplings). Producentem albumu jest Michał Fox Król, który swoim nietuzinkowym podejściem zadbał o nadanie wyraźnego i ostrego brzmienia tej swoistej mieszance rapu, popu, muzyki elektronicznej i rockowej.

Jak zawsze ważnym elementem całości są goście – usłyszymy Melę Koteluk, Natalię Nykiel, Igo, The Dumplings, Mateusza Koniecznego i Palucha. Oprócz poznańskiego rapera, który razem z Miuoshem współpracował już dwukrotnie niemal dekadę temu, reszta gości zaszczyciła jego utwory swoją obecnością po raz pierwszy.

Album zamówicie na https://www.miuosh.com


Cira x Kubik – Zabiliśmy świat

Cira i Kubik udostępnili w sieci nowy teledysk promujący album „Poza Czasem” który został zapowiedziany na wiosnę tego roku.


Hace feat. Bilon – Sam musisz dostrzec (prod. Szwed SWD, scratch/cuts DJ Shoodee)

Prezentujemy teledysk Hace „Sam musisz dostrzec”, pierwszy singel promujący solowy album Hace „NIENAMACALNE”. Gościnnie w kawałku pojawia się Bilon, muzykę wyprodukował Szwed SWD, a za warstwę gramofonową odpowiada DJ Shoodee. Płyta Hace „NIENAMACALNE” ujrzy światło dzienne wiosną tego roku. Przed jej premierą mają ukazać się jeszcze dwa single zapowiadające projekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.