Nowy numer promujący EP-kę Słoń x Dope D.O.D. – „Sick6Six”, nowy singiel od Dwóch Sławów, nowy Grimmy, teledysk od Filipka, i nowe rzeczy od Kaczora BRS. Tak wygląda nowe #RapDaily!


Słoń & Dope D.O.D. – Make’em Bleed | Prod. Chubeats, Scratch: DJ Soina

„Sick6Six” to osiem utworów stworzonych w kolaboracji Słonia z holenderskim składem Dope D.O.D.! Zgodnie z zapowiedziami, pojawi się tutaj kilku gości z zagranicy oraz jeden z Polski. Wśród producentów znajdziemy ścisłą czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz nadwornego producenta Dope D.O.D. – Chubeats’a. Drugim singlem promującym wspomniane wydawnictwo jest „Make’em Bleed”.

EP-kę zamówicie na Vulgarus.pl


Dwa Sławy – Pokolenie X2 (prod. 808bros)

Utwór pochodzi z nadchodzącego albumu Dwa Sławy pt. „Pokolenie X2”, którego premiera sklepowa już 24.01.2020.

Sławy znowu na fizyku, jak Skłodowska-Curie. To jest Pokolenie X2. X 2. Prosta matematyka. Przesłuchałaś dwa razy, to nie przesłuchałeś wcale. Metryka do kosza, Pokolenie X2 do odtwarzacza. Na stronie http://www.pokolenieX2.com możecie zamawiać preorder wersji limitowanej albumu, która zawiera FAQ.


grimmy – bitamina

Grimmy z kolejnym singlem promującym album „Brawurowo i Pusto”, który możecie zamawiać na Hashashins.eu


Filipek x PSR ft. Szymi Szyms – Jestem w tym

„Bipolar” to tytuł najnowszego, dwunastego w karierze albumu Filipka. Krążek ukazał się nakładem QueQuality w grudniu 2019 roku. Za warstwę muzyczną płyty w całości odpowiada PSR – producent, który wcześniej współpracował m.in. Paluchem, Polską Wersją, Szpakiem czy Kalim.

Album zamówicie na QueShop.pl


Kaczor BRS – Wróg publiczny

Jedna z bardziej charyzmatycznych postaci polskiej ulicznej sceny rapowej wraca po kilkumiesięcznej przerwie z klipem i preorderem nowego albumu! Kaczor BRS, bo o nim mowa, w tytułowym singlu ze swojej nadchodzącej płyty „Wróg Publiczny” nawiązuje do głośnych wydarzeń sprzed pół roku. Sprawdźcie sami! Klip zrealizowała ekipa Brevko Art. Za bit odpowiada Hep’Sei. Front okładki zaprojektował Tomasz Bojar.

Preorder na Preorder.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Wednesday, Apr 8, 2020
Social profiles