Oxon vs Frosti | Peja | Rasmentalism | Fryderyki || #NEWS

Oxon vs Frosti | Peja | Rasmentalism | Fryderyki || #NEWS

W nowym #NEWS dowiecie się nowych rzeczy na temat nadchodzącego krążka Rasmentalism, Oxon vs Frosti Rege na RAPNOKAUT, ile krążków planuje wydać Peja, a także które płyty zawalczą o tegoroczne Fryderyki. Do tego jeszcze kilka innych ciekawych rzeczy!


Oxon vs Frosti Rege na RAPNOKAUT

Raperzy będą mieli okazję zmierzyć się w pojedynku na mikrofony już w lutym w ramach 3 edycji Rap Nokaut organizowanej przez Winiego.

3 edycja pierwszej ligi Battle Rap w Polsce odbędzie się 8 lutego w warszawskiej Iskrze. Do tej pory swój udział brali w niej m.in. VNM czy Filipek, a w nadchodzącej edycji głównym pojedynkiem będzie właśnie starcie Oxon vs Frosti Rege

Aktualna lista walk wygląda tak:
Frosti Rege vs Oxon
Koro vs Toczek
You_Rec vs Syn Młynarza
VBS vs ???
Kaz vs Radar
Gruba vs ???

Bilety na wydarzenie macie tu:
https://ticketos.pl/event/2775


Peja planuje dwa krążki na 2020 rok!

EP-ka 2050 ukaże się w pierwszym kwartale 2020. Mini album w limitowanej edycji 5020 sztuk będzie dostępny jedynie na www.pejaslumsattack.comNa jesień chciałbym wydać pełnoprawny LP – potwierdzony tytuł to: Black Album – czytamy na fanpage’u Peji. Pozostaje czekać na efekty prac! Dyskografię rapera zamyka „G.O.A.T.”


Rasmentalism zmienia wytwórnię!

Obraz może zawierać: 2 osoby

„Nowy rok, nowy ja” – napisał duet, informując, że płyta „Geniusz” wyjdzie 27 marca nakładem Sony Music Polska

Zapowiedź w video poniżej:


Zeus zapowiedział nowy krążek!

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi

Zeus zapowiedział nowy krążek. Na stronie pierwszymilionsklep.pl wystartował preorder Jego najnowszego wydawnictwa. Za całość oprawy muzycznej albumu odpowiada KLONOWSKY który udziela się również w
niektórych partiach śpiewanych. Wokalnie wspiera też projekt JUSTYNA KUŚMIERCZYK.


BOBER JAKO RYMUJĄCY AUTOMAT Z NAPOJAMI

Red Bull KontroWersy, czyli bitwy freestyle’owe, powracają po raz czwarty. W tym roku odbędą się one 29 lutego we Wrocławiu. W ramach zaproszenia na wydarzenie, jeden z czołowych polskich freestyle’owców – Bober – postanowił zaskoczyć przechodniów i „ponawijać‟ do nich z ukrycia. Wszystko zostało sfilmowane, a wideo dokumentujące niecodzienną sytuację dostępne jest na stronie www.redbull.pl/kontrowersy. Tam też znajdują się pełne informacje na temat 4. już edycji Red Bull KontroWersy.

Co by było, gdyby maszyny vendingowe potrafiły „zaczepiać” korzystające z nich osoby? Próbkę takiej historii możemy zobaczyć w materiale wideo zapowiadającym czwartą edycję Red Bull KontroWersy. Raper i freestyle’owiec Bober postanowił zostać głosem i oczami jednego z takich automatów, zaskakując przypadkowe osoby i zachęcając je przy okazji do wymiany zdań. I oczywiście – wszystko do rymu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.