OKI wydał krążek | Szpaku z nowym numerem || #RapDaily

OKI wydał krążek | Szpaku z nowym numerem || #RapDaily

W dzisiejszym #RapDaily: OKI wydał krążek, Szpaku z kolejną zapowiedzią albumu, Jordah zapowiada „Stany Euforyczne”, a Buczer wraca z kolejnym solowym krążkiem.


OKI – 47PLAYGROUND | PREMIERA ALBUMU

„47playground” to debiutancki krążek jednego z najbardziej obiecujących polskich raperów – Okiego. Zawiera 10 utworów, na których pojawiają się znamienici goście z czołówki polskiej sceny rap gry (Paluch, Szpaku, Gedz, Zetha).

To Muzyczny przekrój zajawek oraz inspiracji muzycznych rapera okraszonych niepodrabialną energią i dynamiką. Zdjęcie okładkowe wykonał Piotr Pytel, zaś za całość oprawy wizualnej opowiada Tomek Kudlak.

Album dostępny w serwisach streamingowych, Empikach oraz na 47playgorund.pl


Szpaku & Kubi Producent – Noc Polarna

Po dobrze przyjętym „Kochaj Mnie” Szpaku prezentuje drugi, magiczny singiel, pt. „Noc Polarna”. Przenieście się razem z nim do mroźnej krainy i poczujcie chłód.

DZIECI DUCHY to debiutancka płyta Szpaka oraz Kubiego Producenta wydana pod szyldem GUGU.

Album zamówicie na BORSHOP.PL


JORDAH – PRZESTRZEŃ

„Przestrzeń” to numer który zapowiada solówę Jordiego, która będzie nosiła tytuł „STANY EUFORYCZNE” oraz której premiera odbędzie się 5 lutego 2020 roku w internecie. Jest to również dzień 30 urodzin Dżordana więc proszę pamiętać o sympatycznych życzeniach.


Buczer – Biały Kruk (prod.FLXME)

Biały Kruk to 6-ty solowy album reprezentanta Toruńskiej sceny! Buczer zaczął nagrywać ten album przebywając w Hamburgu. „Ten album to powrót starego Buczer’a ” mówi sam artysta. Na płycie udzielili się między-innymi goście tacy jak: Malik Montana, Kizo, Sobota, Milionair, Hellfield czy Zelo

Preorder na SoulGang.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.