Frosti Rege | Pezet | Kukon | Kafar & Rest || #RapDaily

Frosti Rege | Pezet | Kukon | Kafar & Rest || #RapDaily

W nowym #RapDaily mamy kilka nowości! Frosti Rege nagrał nowy klip, Pezet pokazuje zajawki w nowym teledysku, Kukon na płycie QueQuality, a Kafar & Rest z nowym singlem!


Frosti Rege – Pluto ft. Kazior (prod. Juicy)

„Midas” to druga solowa płyta Frostiego Rege. Brudny, uliczny realtalk z życia na blokowisku – tak można zdefiniować ten album. Na „Midasie” znajduje się 14 numerów, które idealnie oddają charakter bezkompromisowego artysty. Za produkcje odpowiedzialni są m.in. NOCNY, 2k i Newlight$. Wśród gości znajdzie się kilka zaskakująch ksyw takich jak Tymek, Smolasty czy Berson.

Album zamówicie na preorder.pl


Pezet – Magenta (prod. Auer)

Tuż po ogłoszeniu Magenta Tour Pezet prezentuje kolejny teledysk promujący album „Muzyka Współczesna”. Klip zrealizowano do utworu „Magenta”.
 
Wiedziałem, że chcę nagrać kawałek o relacjach z dziewczynami, ale taki luźny, o nocnym życiu. Roboczy tytuł tego tracku to „Dziewczyny z różowymi włosami”. Tak się złożyło, że moje relacje osobiste zmieniały się często na przestrzeni ostatnich lat. Żartowaliśmy z kolegami, że to będzie numer o troszkę przedwczesnym kryzysie wieku średniego, a finalnie wyszedł dość chyba plejerski, nocny, imprezowy i dość chyba narkotyczny kawałek.
 
Jestem z niego bardzo zadowolony, mimo, że prace nad nim trwały bardzo długo i przebrnęliśmy przez kilka wersji refrenu zanim zdecydowałem się ten, który słyszycie.
 
Może w dzisiejszych czasach robienie klipów do już znanych singli nie jest popularne, ale bardzo chciałem zrealizować klip do tego numeru, w którym zobaczycie moje zajawki. Oglądajcie zatem „Magentę” i widzimy się na Magenta Tour – mówi Pezet.

Więcej o MAGENTA TOUR znajdziecie tu:


Kukon – Wróg u bram (prod. Michał Graczyk)

Na kanale QueQuality trzeci singiel z nadchodzącej, kompilacji ,,untitled01”. Tym razem swój numer do krążka dograł Kukon.

„untitled” to seria kompilacji stworzona przez wytwórnię QueQuality i zaproszonych specjalnie na tę okazję gości spoza labelu. Pierwsza część projektu ukaże się na początku 2020 roku.
Koncept „untitled01” polegał na oddaniu wolnej ręki zaproszonym artystom w kwestii doboru muzyki i tematów. Głównym celem wytwórni w stworzeniu tego albumu było zestawienie ze sobą na jednym krążku kilkunastu wyrazistych twórców i nie stawianiu im żadnych barier.

Album na QueShop.pl


Kafar x Rest – Czarne słońce

Oryginalny singiel „Czarne Słońce” pochodzi z wydanej prawie 20 lat temu kompilacyjnej płyty „Hiphopowy Raport Z Osiedla 2000”. Na potrzeby albumu „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ” numer ten zinterpretowali reprezentanci warszawskiej sceny: Kafar oraz Rest z ekipy Dixon37. Co ciekawe – singiel „Czarne Słońce” znajdzie się również na limitowanym, preorderowym wydaniu nadchodzącej płyty Kafara: „PANACEUM 3: CZARNO NA BIAŁYM”.

Nowy album Kafara znajdziecie tu:
https://preorder.pl/kafar-dixon37

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.