Kukon i Ogrody | Popek i Pomidor | Asfalt Records | Wilku || #NEWS #1

Kukon i Ogrody | Popek i Pomidor | Asfalt Records | Wilku || #NEWS #1
Zaczyna się nowa seria! #NEWS, bo taką nazwę będzie ona nosić, to zebrane w całość najciekawsze newsy minionego tygodnia z pominięciem nowym singli czy teledysków, bo to znajdziecie w #RapDaily. Seria #NEWS będzie się ukazywać w każdą niedzielę.

A co w pierwszym #NEWS? Kukon wydał „Ogrody Mixtape”, Popek z Pomidorem wydali krążek, zapowiedzi od Kizo i od Jongmena, Asfalt Records z nominacjami do okładki roku, a Wilku zapowiedział solowy krążek.


Kukon wydał „Ogrody Mixtape”

Obraz może zawierać: 1 osoba, noc i zbliżenie

Po wydanym w tym roku longplay’u „Radio Taxi”, Kukon zdecydował się wypuścić jeszcze w grudniu kolejny materiał w postaci mixtape’u „Ogrody”. Krążek ten od wielu miesięcy był publikowany na kanale młodego rapera na Youtube Ogrody, którego nazwa pochodzi od osiedla, z którego wywodzi się biłgorajski raper. Mixtape trafił już także na Spotify.

zamów OGRODY MIXTAPE na ogrodymixtape@gmail.com 25 + 10 pln


Wilku WDZ zapowiada krążek

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

Wilku za pośrednictwem Instagrama zapowiedział swój solowy krążek. Wygląda więc na to że poza zapowiedzianym kilka lat temu mixtape’em dostaniemy też pełnoprawny album.


Ukaże się „Chillwagon 2”

Podobny obraz

Kizo w swoim podsumowaniu roku na Instagramie zdradził swoje plany na nowy rok. Zapowiedział przerwę wydawniczą, a także to że planuje powrót do FAME MMA. Przy okazji ujawnił też, że ukaże się nowy Chillwagon.

Cały wpis macie niżej:

View this post on Instagram

Małe podsumowanie tego roku ? zdecydowanie ten rok przyniósł w moim życiu najwiecej zmian , bylo wiele pracy , sporo czasu w trasie , wiele miast , wielu ludzi .. koncerty solowe jak i z grupą Chillwagon na długo zapadną w pamięci , przygoda z Fame MMA niesamowity sprawdzian i walka charakteru . Jednak ten rok się kończy wielu pewnie z was jest ciekawa planów na następny rok ? w styczniu pojawi się jeszcze jeden teledysk ode mnie z udzialem Majora SPZ po czym robię tzw. przerwę wydawnicza dlatego ,ze w następnym roku będę mial dla was jeden potężny projekt nad którym pracuje już jakiś i jeszcze trochę mi zajmie ukończenie go ,ale wchodzimy na wyższy level jednak o tym powiem później , w między czasie pojawi się projekt HEAVYWEIGHT ,który na pewno wniesie wiele na polska uliczną scenę rapową . W maju wracam do klatki i czeka mnie bardzo ciężka walka na gali FAME ,dlatego tez będzie przerwa od koncertów bo muszę się poświęcić temu i czeka mnie mocny tryb przygotowawczy . Nie zapomnijmy o tym ze Chillwagon 2 zaskoczy jeszcze bardziej ?… na koniec mogę jedynie podziękować wszystkim fanom tym PRAWDZIWYM co są już od dawna, a nie na 2 kawałki , ekipie Chillwagon i wszystkim przyjemniaczkom którzy są ze mną od lat i robimy wielkie rzeczy ? tymczasem czekam na samolot i jadę na mały urlop szczesliwego nowego roku ludzie ✈️ #kizo

A post shared by BANGER KING (@kizo_wnik_058) on


Popek & Pomidor – Firma International || Premiera

popek pomidor firma

Wielki powrót artystów z legendarnego zespołu Firma. Popek i Pomidor powracają z nowym albumem, który jest zwieńczeniem ich wieloletniej przyjaźni. Na ich najnowszym krążku pod tytułem „Firma International”, utrzymanym w dobrze im znanym ulicznym stylu, możemy posłuchać utworów w których wspominają wspólne lata młodości. Jest to ukłon w stronę fanów Firmy, którzy czekali wiele lat na ich wspólna płytę.


Jongmen ujawnił plany na 2020 rok.

W tym roku na rynku ma się ukazać album nowej supergrupy Heavyweight, za którym stoją Jongmen, Kizo oraz Bonus RPK. Bonus obecnie przebywa za kratkami więc nie wiemy jak cała trójka ma zamiar zrealizować ten projekt, chyba że zwrotki Bonusa są już nagrane.

Poza tym Jongmen ma jeszcze w planach mini album.


SZEŚĆ OKŁADEK Asfalt Records NOMINOWANYCH DO NAGRODY COVER AWARTS 2019

W Asfalt Records od zawsze staramy się nie tylko wydawać jak najlepszą muzykę, ale też wydawać ją jak najlepiej. Dlatego przywiązujemy ogromną wagę do oprawy graficznej naszych płyt, a do projektowania naszych okładek zatrudniamy najzdolniejszych twórców. Tym bardziej cieszymy się, że w tym roku po raz kolejny dostrzegli to także eksperci.

Na ogłoszonej kilkanaście dni temu liście nominacji do siódmej edycji konkursu Cover awArts w gronie 60 nominowanych, znalazło się aż 6 naszych okładek! W dodatkowej kategorii pobocznej wśród 48 nominowanych opraw graficznych albumów mamy z kolei 3 naszych reprezentantów. Oto lista naszych nominowanych:

Najlepsza okładka:

1. Hades „COMBO” (Limitowana Edycja Specjalna) – autor: Maciej Pestka
2. Jan Serce: “Nie będę tańczył” – autor: Kuba Ciećwierz / Sway Graphics
3. Meek, Oh Why? „Zachód” – autorka: Małgorzata Stolińska
4. Miętha „Audioportret” – autorzy: THEDREAMS studio (Michał Pańszczyk, Jędrzej Guzik)
5. Otsochodzi „Miłość” – autorzy: Morgann Lechat / Saisons, Michel Tatarczuk / Saisons, Daniel Jaroszek
6. Piernikowski „The best of moje getto” – autor: Wiskord Przemysław Jankowiak

Najlepsza oprawa graficzna:

1. BonSoul „ReStart” – autor: PWEE 3000 – Maciej Jerzy Walenty
2. Hades „COMBO” – autorzy: TOFU Studio
3. Otsochodzi „Miłość” – autorzy: Morgann Lechat / Saisons, Michel Tatarczuk / Saisons, Daniel Jaroszek

Najlepsze okładki roku w konkursie Cover awArts 2019 wybiorą wspólnie internauci i grono jurorów, wśród których znaleźli się artyści, fotografowie, dziennikarze, kulturoznawcy, a także (po raz pierwszy) muzycy. Głosy internautów i ekspertów będą liczone pół na pół. Zapraszamy do głosowania na nasze okładki pod linkiem: http://decybeledizajnu.com/glosowanie-na-cover-awarts-2019/

Liczymy na to, że znowu mamy szansę uplasować się w czołówce (wiecie, staraliśmy się). Tym bardziej, że w poprzednich sześciu edycjach Cover awArts nasze okładki wielokrotnie znajdowały się w gronie nagradzanych, i to na najwyższych miejscach. Konkrety? Prosimy bardzo:

2013: Rasmentalism „Za młodzi na Heroda” (6 miejsce), O.S.T.R. / Hades „HAOS” (8 miejsce)

2014: O.S.T.R. & Marco Polo „Kartagina” (1 miejsce)

2015: O.S.T.R. „Podróż zwana życiem” (1 miejsce), Taco Hemingway „Trójkąt warszawski” (2 miejsce), Taco Hemingway „Umowa o dzieło” (7 miejsce), Rasmentalism „Wyszli coś zjeść” (21 miejsce)

2016: Taco Hemingway „Marmur” (1 miejsce), Taco Hemingway „WOSK” (2 miejsce), O.S.T.R. „Życie po śmierci” (4 miejsce), Flirtini „Heartbreaks & Promises Vol. 3” (13 miejsce)

2017: Taco Hemingway „Szprycer” (1 miejsce), Otsochodzi „Nowy kolor” (2 miejsce)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.