Kobik x Joda x Lipa x Sarius | Solar | OKI || #RapDaily

Kobik x Joda x Lipa x Sarius | Solar | OKI || #RapDaily

Powoli zbliżamy się do końca roku, ale scena nie śpi i codziennie podrzuca nam nowe, ciekawe premiery które możecie znaleźć w nowym #RapDaily. Dziś mamy premierę teledysku z albumu BOR Crew w składzie Kobik x Joda x Lipa x Sarius, do tego nowy numer od Solara, a także nowy singiel od Okiego.

___________________________

Kobik x Joda x Lipa x Sarius – 998 (BORCREW ALBUM) prod. Julas

BOR Records prezentuje szósty singiel z albumu BORCREW. Utwór „998” to numer w którym usłyszymy Kobika, Jodę, Lipę i Sariusa Za video odpowiada Sensei, a za warstwę muzyczną Julas.

Album wciąż możecie zamawiać na BorShop.pl

*************************

Solar – Boarding 2019 (prod. 808bros)

Solar wrzucił do sieci nowy numer, w którym podsumowuje 2019 rok. Do tego pod numerem znajdziecie krótką notkę od Solara:

„Kiedy to czytasz, prawdopodobnie odsypiam w samolocie całą noc przygotowań do wyjazdu, a Szyman wrzuca to na social media. Ten rok to było czyste szaleństwo, prawie codziennie pracowałem odkąd otworzyłem oczy, do momentu gdy zasnąłem, a i z tym zwykle nie było z górki. Myślę, że wykazuje już większość cech, które kwalifikują mnie do miana pracoholika i niezbyt dobrze się z tym czuję. Za to bardzo mi miło, gdy patrzę na efekty w postaci bardzo ciepło przyjętej solówki, SBM Label rosnącego jak na drożdżach, grafika w NOBOCOTO STUDIO zapchanego do granic możliwości i kolejnych artystów, którzy z naszym wsparciem rozbijają bank. Nagroda jest duża, ale i koszt ogromny. Na ten moment nie mam pojęcia co dalej. Chodzi mi po głowie zamieszkanie w jaskini albo chociaż kupienie motoru w Wietnamie i wyruszenie w podróż bez planu. Zobaczymy.

*************************

OKI – Justin Bieber (prod. Magiera)

„Justin Bieber” to trzeci singiel promujący debiutancki album OKIego pt. „47playground”. Premiera albumu zapowiedziana jest na 10 stycznia 2020r.
Za produkcję numeru odpowiada Magiera.

Album zamówicie na http://www.47playground.com

*******************

Filipek x PSR – Bipolar

„Bipolar” to tytuł najnowszego, dwunastego w karierze albumu Filipka. Krążek ukaże się nakładem QueQuality w grudniu 2019 roku. Za warstwę muzyczną płyty w całości odpowiada PSR – producent, który wcześniej współpracował m.in. Paluchem, Polską Wersją, Szpakiem czy Kalim.

„Bipolar” to bez wątpienia najbardziej dopracowana pozycja w katalogu Filipka. Album przesiąknięty jest emocjami i gorzkimi refleksjami na temat branży oraz otaczającego świata.

Album zamówicie na QueShop.pl

**********************

Malik Montana – Jungle Boyz (prod.OLEK)

Malik Montana udostępnił w sieci nowy teledysk do numeru „Jungle Boyz”. Za produkcję odpowiada OLEK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.