Młody M | O.S.T.R. zapowiada nowy krążek | donGuralesko || #RapDaily

Młody M | O.S.T.R. zapowiada nowy krążek | donGuralesko || #RapDaily

Święta i po świętach, więc pora na nowe #RapDaily, a w nim kilka nowości! Jest nowy Młody M który zapowiada EP-kę, jest O.S.T.R. który zapowiada album, i jest donGuralesko który nowym teledyskiem promuje album „Latające Ryby”.

________________________

Młody M / EljotSounds – Psychoaktywny feat. Nester

Młody M udostępnił w sieci pierwszy singiel promujący Jego nadchodzącą EP-kę „PSYCHOAKTYWNY”. Za produkcję numeru odpowiada EljotSounds, gościnnie udzielił się Nester.

**********************

O.S.T.R. – Nie chcę – prod. O.S.T.R.

O.S.T.R. zaskakuje jeszcze raz w tym roku. Dziś na kanale YouTube Asfalt Records (który w niedzielę przedświateczną przekroczył próg miliona subskrybentów) oraz w serwisach streamingowych wylądował świąteczny prezent dla słuchaczy – najnowszy singiel Ostrego pt. „Nie chcę”. Nagranie zapowiada wyprodukowany wyłącznie przez O.S.T.R. album „GNIEW”, który ukaże się na początku 2020 roku. Konkretnego miesiąca od jakiegoś czasu podawać już nie trzeba.

Stwierdzenie, że „Nie chcę” jest mocnym numerem – to byłoby za mało. O.S.T.R. na agresywnym, ale bogatym brzmieniowo bicie własnej produkcji wypowiada się tu na temat kondycji współczesnej sceny hip-hopowej. A właściwie staje jej naprzeciw, rapując: „nie chcę propsów znawców, wniosków – rap tu spływa z moich żył”, „ściema roku, bez wyrzutów zjadam gnoi mierny skill” albo „morze ścieków, ja na przekór pierdolę ich marketing”. Według Ostrego w hip-hopie liczy się przede wszystkim dusza! Za teledysk odpowiadają 9Liter Filmy.

Na nadchodzącym albumie “GNIEW”, wyprodukowanym w całości przez siebie po 9 latach przerwy, Ostry po raz kolejny pokaże, że nic go nie obchodzą hiphopowe mody – stawia na autorski rap ze szczerym przekazem, niejednokrotnie odwołując się do brzmień z przeszłości (ale i na nich nie poprzestając). To nie jest rap dla dzieciaków – raczej dla mądrych, doświadczonych ludzi, którzy potrafią utożsamić się z przekazem serwowanym przez Adama.

Za identyfikację graficzną albumu „GNIEW” odpowiada 247studio pod dyrekcją artystyczną Oskara Podolskiego (OESU.) i Karola Imiałkowskiego. Identyfikacji towarzyszyć będzie zjawiskowa oprawa fotograficzna za którą odpowiada kolega Ostrego ze szkolnych lat i znakomity fotograf – Paweł Fabjański.

Album zamówicie na: http://www.ostrygniew.pl

****************************

donGURALesko – UPADEK (prod. Tailor Cut) | LATAJĄCE RYBY

donGuralesko udostępnił w sieci nowy teledysk promujący wydany 7 czerwca album „Latające Ryby”.

Latające Ryby to 10 studyjny, solowy album donGURALesko. Po gorąco przyjętym, zwariowanym mixtapie “MIŁOŚĆ, SZMARAGD i KROKODYL” nadeszła pora na nieco poważniejsze treści. Realizm magiczny miesza się z socjologią, sen z jawą, a nauka z metafizyką. Za produkcję muzyki odpowiada czołówka polskich producentów: White House, The Returners, Ceha/CCT, oraz reprezentanci nowej szkoły: Tailor Cut, KillyrGod oraz James Wantana. Album jest swoistą kontynuacją myśli z poprzednich albumów: Magnum Ignotum: Preludium oraz Dom Otwartych Drzwi, zamykając tym samym pewien etap w twórczości DGE.    

Album zamówicie na http://donguralesko.pl/latajaceryby/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.