Słoń x Dope D.O.D. | Grimmy | Kafar Dixon37 || #RapDaily

Słoń x Dope D.O.D. | Grimmy | Kafar Dixon37 || #RapDaily

Dziś w #RapDaily czuć święta! W sieci pierwszy, świąteczny numer od Słonia i Dope D.O.D. który zapowiada EP-kę Słoń x Dope D.O.D. – „Sick6Six”, Grimmy z nowym numerem który zapowiada dwa projekty, a Kafar zapowiada nowy krążek! Do tego jeszcze o północy wjechał nowy singiel Kaliego z gościnnym udziałem Pezeta i Sokoła!

____________________

Słoń & Dope D.O.D. – Xmas 2019 | Prod. Chubeats

„Sick6Six” to osiem utworów stworzonych w kolaboracji Słonia z holenderskim składem Dope D.O.D.! Zgodnie z zapowiedziami, pojawi się tutaj kilku gości z zagranicy oraz jeden z Polski. Wśród producentów znajdziemy ścisłą czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz nadwornego producenta Dope D.O.D. – Chubeats’a.

Pierwszym utworem zapowiadającym wydawnictwo jest „Xmas 2019”. Kompozycja jest luźną kontynuacją singla z 2009 roku (Słoń/Mikser „Święta 2009”).

*************************

grimmy – ghost jacket

„ghost jacket” promuję mixtape „grimmy – brawurowo i pusto” oraz składanke „untilted01”.

,,untitled” to seria kompilacji stworzona przez wytwórnię QueQuality i zaproszonych indywidualnie z tej okazji gości spoza labelu. Pierwsza część projektu ukaże się pod koniec 2019 roku. Koncept „untitled01” polegał na oddaniu wolnej ręki zaproszonym artystom w kwestii doboru muzyki i tematów. Głównym celem wytwórni w stworzeniu tego albumu było zestawienie ze sobą na jednym krążku kilkunastu wyrazistych twórców i nie stawianiu im żadnych barier.

„brawurowo i pusto” zamówicie na HASHASHINS.EU

„untitled01” znajdziecie na QUESHOP.PL

************************

Kafar Dixon37 ft. Peja, Pezet, Tomasz Lipa Lipnicki – KID – Krocz inną drogą

Przedświąteczny prezent od Kafara Dix37 i Step Records! Do pierwszego singla „KID – krocz inną drogą” otwierającego preorder albumu „PANACEUM 3: CZARNO NA BIAŁYM”, warszawski raper zaprosił legendy polskiej sceny rapowej – Peję i Pezeta oraz znanego z rockowej grupy Illusion – Tomasza Lipę Lipnickiego.

„Panaceum 3: czarno na białym” od Kafara z ekipy Dixon37 to album zwieńczający trylogię warszawskiego rapera sygnowaną tytułem „Panaceum”.

Płyta obfituje w teksty celnie opisujące polską, nierzadko trudną rzeczywistość. Brzmieniowo na albumie dominować będą klasyczne, oldschool’owe produkcje, ale nie zabraknie również bardziej nowoczesnych, eksperymentalnych akcentów.

Kafar od lat podkreśla swoje przywiązanie do kultury hip-hop, która pozwoliła mu odbić się od dna i pokonać marazm szarej ulicy. To wszystko ma swój wydźwięk w warstwie lirycznej albumu, gdyż każdy track rapera stanowi odzwierciedlenie jego obecnego stanu ducha lub refleksji bazujących na wspomnieniach z przeszłości.

Album zamówicie na PREORDER.PL

***********************

Kali – WUTANG feat Pezet/Sokół cuty Dj Flip

Ganja Mafia Label prezentuje piąty teledysk, zrealizowany do utworu „WUTANG” z gościnnym udziałem Sokoła, Pezeta i Dj’a Flip’a, promujący wydawnictwo Kali x Flvwlxss pt: „Droga Koguta”, którego premiera miała miejsce 20 grudnia 2019.

„Droga koguta” to jedenaście premierowych utworów, w których po raz kolejny mieszają się doświadczenie i uliczny sznyt Kaliego ze „świeżym uchem” Flvwlxssa.

Album zamówicie tu: GANJAMAFIASHOP.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.