ZEUS | Kali | Tymek | Cypher Młodych Wilków || #RapDaily

ZEUS | Kali | Tymek | Cypher Młodych Wilków || #RapDaily

Wczoraj nie było, a dzisiaj jest nowe #RapDaily, a w nim: ZEUS zapowiada nowy krążek, Kali z kolejnym teledyskiem, Tymek nagrał numer Trill Pemem i Wac Toją, a na koniec trzeci Cypher od Młodych Wilków.

__________________________

ZEUS – Abstrakt wiosna ’19 (prod. Klonowsky)

„Abstrakt wiosna ’19” to pierwszy singiel z najnowszego albumu ZEUSA „W POSZUKIWANIU SIEBIE”. Za warstwę muzyczną projektu odpowiada KLONOWSKY. Sam album jest nawiązaniem do nazwy jednego z pierwszych zespołów ZEUSA i przyświecającej mu idei poszukiwania prawdy o sobie samym i ludziach w ogóle.

Pomysł na teledysk zainspirowany został klasycznym filmem lat 90’tych „Nienawiść / La Haine”.

Premiera albumu „W POSZUKIWANIU SIEBIE” odbędzie się na początku roku 2020. Limitowany preorder zawierający dodatkowe wydawnictwo ruszy 2 stycznia 2020 roku na stronie https://www.pierwszymilionsklep.pl. Więcej szczegółów odnośnie albumu oraz dodatkowego materiału wkrótce.

*******************

Kali – KATANA

Ganja Mafia Label prezentuje czwarty teledysk, zrealizowany do utworu „KATANA”, promujący wydawnictwo Kali x Flvwlxss pt: „Droga Koguta”, którego premiera miała miejsce 20 grudnia 2019.

„Droga koguta” to jedenaście premierowych utworów, w których po raz kolejny mieszają się doświadczenie i uliczny sznyt Kaliego ze „świeżym uchem” Flvwlxssa.

Ta pieczołowicie wyprodukowana kompozycja, inspirowana kulturą wschodu i dźwiękami orientu, łączy w naturalny sposób sample rodem z chińskich filmów z nowoczesnymi podziałami perkusyjnymi i mocą 808. Teksty Kaliego, jak tytułowy kogut, mają ostry pazur a sam autor wypowiada się bezpretensjonalnie, rozliczając resztki niedopowiedzianych spraw, czyniąc „Drogę Koguta” agresywnym uzupełnieniem wydanego wiosną Chudego Chłopaka. Droga Koguta to również kooperację z gośćmi takimi jak Pezet, Sokół, Paluch, Sarius, Żabson, Gedz, Major czy Lipa BOR.

Album zamówicie tutaj: GanjaMafiaShop.pl

************************

TYMEK – CIĄGLE W TRASIE FIT. TRILL PEM, WAC TOJA (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & 2LATEFOR)

Tymek wrzucił do siec nowy singiel, w którym gościnnie udzielili się Trill Pem i Wac Toja. Jednocześnie wraz z premierą teledysku wystartował preoder nowego albumu Tymka.

Album zamówicie tu: https://shop.freshndope.net/FIT-c16

*********************

Opał, Karian, Koza – Cypher #3 – Popkiller Młode Wilki 7 (prod. ADZ)

Po premierze płyty Młode Wilki 7 otrzymujemy Cyphery oraz vlogi, ukazujące kulisy tegorocznego wyjazdu całej watahy na tydzień do Chorwacji. Dziś pora na 3 Cypher, a w nim wyjątkowo intrygujące zestawienie.

Emocjonalny Opał, rozśpiewany Karian i szalony Koza – co mogło wyjść z takiego połączenia? I jak cała trójka sprawdziła się w formule surowego rapu na żywo? Sprawdźcie sami – produkcją Cyphera zajął się ADZ, a na gramofonach usłyszycie legendę warszawskiego rapu, członka ekipy Mor W.A., DJ-a Miniego.

Przypominamy, że płytę Młode Wilki 7 (a na niej 2 jeszcze nie publikowane numery) kupicie w Empikach w całej Polsce a wydanie specjalne z limitowanym zinem znaleźć można jeszcze na http://mlodewilki7.pl (końcówka nakładu)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.