Almost Famous | Kali | Szpaku | MADA F || #RapDaily

Almost Famous | Kali | Szpaku | MADA F || #RapDaily

W nowym #RapDaily jak zawsze same nowości! Numerem jeden na dzisiejszej liście jest oczywiście Almost Famous które zapowiada drugi krążek. Do tego premiera albumu Kaliego, Szpaku z pierwszym singlem promującym nowy album, poznańsko – białostocka kolaboracja czylu MADA F i PIH, nowy klip od Filipka i nowe klipy od Blachy i White’a 2115.

__________________________

Almost Famous – AF11 (ft. Dj Te)

Almost Famous powracają i po trzech latach ciszy zapowiadają nowy krążek. Pierwszym singlem zwiastującym album jest „AF11” z gościnnym udziałem DJ-a Te.

– Na preorder przyjdzie czas. Chcemy zrobić to dobrze. Po królewsku. Teraz puściliśmy ten numer specjalnie dla Was, bo było obiecane dawno.

**********************

KALI X FLVWLXSS – DROGA KOGUTA || Premiera

„Droga koguta” to jedenaście premierowych kawałków, w których po raz kolejny mieszają się doświadczenie Kaliego ze „świeżym uchem” Flvwlxssa. Ta doskonale wyprodukowana kompozycja, inspirowana kulturą wschodu i dźwiękami orientu, łączy w naturalny sposób sample rodem z chińskich filmów z nowoczesnymi podziałami perkusyjnymi i mocą 808. Teksty Kaliego, jak tytułowy kogut, mają ostry pazur a sam autor wypowiada się bezpretensjonalnie rozliczając resztki niedopowiedzianych spraw, czyniąc Drogę Koguta uzupełnieniem wydanego wiosną Chudego.

Droga Koguta to również porywające kooperację z gośćmi, wśród których nie zabraknie starych dobrych znajomych szefa Ganja Mafii, jak również zaskakujących niemal międzypokoleniowych pomostów, potwierdzających miałkość podziału na nową i starą szkołę.

Album zamówicie na https://www.ganjamafiashop.com

*******************

Filipek x PSR ft. Przyłu – Blizny

W dniu premiery albumu ,,Bipolar” autorstwa Filipka oraz PSR’a, na kanale QueQuality ukazał się teledysk do utworu ,,Blizny” z gościnnym udziałem innego reprezentanta QQ – Przyłuca. Teledysk jest efektem pracy ekipy filmowej WOWPictures. ,,Bipolar” od dzisiaj dostępny jest na wszystkich platformach streaminowych oraz w sklepach muzycznych w całym kraju.

Album zamówicie tez na QueShop.pl

***********************

Szpaku & Kubi Producent – Kochaj Mnie

„Kochaj mnie” to pierwszy singiel z debiutanckiej płyty Szpaka i Kubiego Producenta pt. „Dzieci Duchy”. Magiczny materiał, przepełniony mrokiem i zepsuciem tego świata, a samo „GUGU” to coś więcej niż nowy kanał… znajdź chwile i poprostu „Kochaj mnie”.

DZIECI DUCHY to debiutancka płyta Szpaka oraz Kubiego Prodeucenta wydana pod szyldem GUGU.

Preorder na BorShop.pl

********************

MADA F ft. Pih – Kameleon

MADA F z dumą prezentuje pierwszy klip promujący album KALEJDOSKOP W numerze KAMELEON gościnnie dograł się Pih, natomiast za bit odpowiada Maka Beats.

Razem z klipem na Allegro ruszył preorder albumu.

Album „Kalejdoskop” to zbiór wielu spojrzeń, z różnych perspektyw na temat otaczającej nas rzeczywistości.Podłożem do narracji są barwne produkcje bez podziałów na starą i nową szkołę. W efekcie czego oddajemy w wasze ręce płyte, na której dźwięki przeplatają się z pędzącymi myślami pełnymi emocji.

**************************

BLACHA – Chemia (Prod. Chivas)

Po wydaniu w czerwcu albumu „Fama” Blacha wraca z premierowym singlem „Chemia”. Dzisiaj na kanale wytwórni New Bad Label ukazał się nowy numer rapera, do którego zrealizowano teledysk.

*********************

White 2115 – Gubię kroki

Na kanale SBM Label ukazał się nowy singiel White’a. „Gubię kroki” jest kolejnym kawałkiem promującym drugi album studyjny White’a 2115, „Młody Książę”. Płyta „Młody Książę” ukazuj się dzisiaj, 25 października 2019 roku. Album jest dostępny na SBMstore.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.