OKI | Otsochodzi | BorCrew | Wac Toja |K2 || #RapDaily

OKI | Otsochodzi | BorCrew | Wac Toja |K2 || #RapDaily
W nowym #RapDaily jak zawsze same nowości. Po pierwsze nowy numer wrzucił OKI, po drugie ekipa BorCrew wrzuciła nowy teledysk, po trzecie Otsochodzi wrzucił klimatyczny nowy singiel który w sam raz wpasuje się w nadchodzące święta, po czwarte nowy klip od Wac Toja, K2 wspomina zmarłego przyjaciela, a DZIARMA idzie po swoje z nowym krążkiem.

_____________________________

OKI – Ktoś Czeka (prod. Magiera)

„Ktoś czeka” to drugi singiel promujący debiutancki album OKIego pt. „47playground”, którego premiera zapowiedziana jest na 10 stycznia 2020r.

Preorder krążka znjadziecie tu: https://preorder.pl/oki

„47PLAYGROUND” TO DEBIUTANCKI KRĄŻEK JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ OBIECUJĄCYCH POLSKICH RAPERÓW – OKIEGO. ZAWIERA 11 UTWORÓW, NA KTÓRYCH POJAWIĄ SIĘ ZNAMIENICI GOŚCIE Z CZOŁÓWKI POLSKIEJ RAP GRY. TO MUZYCZNY PRZEKRÓJ ZAJAWEK ORAZ INSPIRACJI MUZYCZNYCH RAPERA OKRASZONYCH NIEPODRABIANĄ ENERGIĄ I DYNAMIKĄ. ZDJĘCIE OKŁADKOWE WYKONAŁ PIOTR PYTEL, ZAŚ ZA CAŁOŚĆ OPRAWY WIZUALNEJ ODPOWIADA TOMEK KUDLAK.

***********************

Otsochodzi – Kevin

Równo dwa tygodnie po premierze singla „Wszystko co mam” Otsochodzi dzieli się z publicznością kolejnym utworem. „Kevin” to nie tylko niezapowiedziany prezent (przed)świąteczny dla fanów, ale też kolejny etap promocji nadchodzącego albumu „2011”. Producentem numeru jest Sem0r, a teledysk przygotował Adam Tarasiuk. Leniwy, przesiąknięty domową atmosferą nowy numer Otso jest dokładnie tym, czego wszystkim nam potrzeba w połowie grudnia. Posłuchaj „Kevina” na YouTube Asfalt Records i platformach streamingowych!

Preorder krążka znajdziecie na AsfaltShop.pl

********************

BORCREW (Szpaku, Onek87, Paluch, Joda, Kobik, Lipa, Gedz, Sarius) – Serce na Bloku prod. Deckster

BOR Records prezentuje piąty singiel z albumu BORCREW. Utwór „Serce na Bloku” to numer w którym usłyszymy 8 raperów (Szpaku, Onek87, Paluch, Joda, Kobik, Lipa, Gedz, Sarius). Za video odpowiada Krzysiek Dziuba, a za warstwę muzyczną Deckster.

Album dostępny wyłącznie na borshop.pl

********************

Wac Toja n Matheo fit Tymek – Czarne Oczy (Chilaca)

Wac Toja udostępnił nowy singiel promujący album „Ostry Sos” którego premiera już 24 stycznia 2020 roku. W numerze gościnnie udzielił się Matheo. Preorder na wactoja.com

************************

K2 – R.I.P. W.O. | prod. Joe Bravura | AUTONOMIA

Playlista z nowościami na MaxFloRecTV powiększyła się dziś (18.12) o singiel „R.I.P. W.O.”. Utwór o silnie emocjonalnej treści jest osobistym wspomnieniem nieżyjącego przyjaciela artysty. Numer promuje świeżo wydaną „Autonomię”, która ukazała się w miniony piątek. Wydawnictwo dostępne jest wyłącznie w MaxFloSklepie.

„R.I.P. W.O.” to skromny hołd dla mojego wieloletniego przyjaciela, człowieka, który nie zazdrościł i szczerze cieszył się cudzym szczęściem. Był jedną z tych osób, których nikt nigdy nam nie zastąpi − wspomina wzruszony K2. Premierowy numer znalazł się na trackliście dwupłytowej „Autonomii”, która ukazała się niespełna tydzień temu. Autorem teledysku, który trafił dziś do sieci jest Radek Bereś z grupy Ace od Art.

Za produkcję muzyczną dzisiejszej nowości odpowiada Joe Bravura. „R.I.P. W.O.” to niejedyny singlowy numer z „Autonomii”, do którego bit pochodzi od tego producenta. Wcześniejsza propozycja z jego muzyką zatytułowana była „Twój fire” i podobnie jak dziś wiązała się z niezwykłą historią z życia rapera. W numerze K2 opowiada bowiem o chwilach grozy przeżywanych razem z żoną podczas choroby syna, który cudem uniknął śmierci.

**********************

DZIARMA – ZEPSUTY

DZIARMA prezentuje dziś swoje debiutanckie  wydawnictwo  “V” EP. Materiał jest już dostępny na Spotify. Równocześnie na kanale YouTube DZIARMY – premiera  utworu, “ZEPSUTY”.


DZIARMA bezkompromisowo wkracza na scenę, na której kobietom nie jest łatwo. Tworzy niepokorne i nieobawiające się wychodzenia poza ramy gatunku oblicze rapu w damskim wydaniu. W liryce DZIARMA manifestuje pełne spektrum celnych obserwacji. Nie stroni od ciętych komentarzy i czujnych narracji, obrazujących rzeczywistość dziewczyny żyjącej w świecie, w którym prawdziwe relacje ciężko znaleźć na Instagramie, czy backstage’u. Dziewczyny, której niezależność ciężko znieść mężczyznom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.