OKI | Otsochodzi | BorCrew | Wac Toja |K2 || #RapDaily

OKI | Otsochodzi | BorCrew | Wac Toja |K2 || #RapDaily
W nowym #RapDaily jak zawsze same nowości. Po pierwsze nowy numer wrzucił OKI, po drugie ekipa BorCrew wrzuciła nowy teledysk, po trzecie Otsochodzi wrzucił klimatyczny nowy singiel który w sam raz wpasuje się w nadchodzące święta, po czwarte nowy klip od Wac Toja, K2 wspomina zmarłego przyjaciela, a DZIARMA idzie po swoje z nowym krążkiem.

_____________________________

OKI – Ktoś Czeka (prod. Magiera)

„Ktoś czeka” to drugi singiel promujący debiutancki album OKIego pt. „47playground”, którego premiera zapowiedziana jest na 10 stycznia 2020r.

Preorder krążka znjadziecie tu: https://preorder.pl/oki

„47PLAYGROUND” TO DEBIUTANCKI KRĄŻEK JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ OBIECUJĄCYCH POLSKICH RAPERÓW – OKIEGO. ZAWIERA 11 UTWORÓW, NA KTÓRYCH POJAWIĄ SIĘ ZNAMIENICI GOŚCIE Z CZOŁÓWKI POLSKIEJ RAP GRY. TO MUZYCZNY PRZEKRÓJ ZAJAWEK ORAZ INSPIRACJI MUZYCZNYCH RAPERA OKRASZONYCH NIEPODRABIANĄ ENERGIĄ I DYNAMIKĄ. ZDJĘCIE OKŁADKOWE WYKONAŁ PIOTR PYTEL, ZAŚ ZA CAŁOŚĆ OPRAWY WIZUALNEJ ODPOWIADA TOMEK KUDLAK.

***********************

Otsochodzi – Kevin

Równo dwa tygodnie po premierze singla „Wszystko co mam” Otsochodzi dzieli się z publicznością kolejnym utworem. „Kevin” to nie tylko niezapowiedziany prezent (przed)świąteczny dla fanów, ale też kolejny etap promocji nadchodzącego albumu „2011”. Producentem numeru jest Sem0r, a teledysk przygotował Adam Tarasiuk. Leniwy, przesiąknięty domową atmosferą nowy numer Otso jest dokładnie tym, czego wszystkim nam potrzeba w połowie grudnia. Posłuchaj „Kevina” na YouTube Asfalt Records i platformach streamingowych!

Preorder krążka znajdziecie na AsfaltShop.pl

********************

BORCREW (Szpaku, Onek87, Paluch, Joda, Kobik, Lipa, Gedz, Sarius) – Serce na Bloku prod. Deckster

BOR Records prezentuje piąty singiel z albumu BORCREW. Utwór „Serce na Bloku” to numer w którym usłyszymy 8 raperów (Szpaku, Onek87, Paluch, Joda, Kobik, Lipa, Gedz, Sarius). Za video odpowiada Krzysiek Dziuba, a za warstwę muzyczną Deckster.

Album dostępny wyłącznie na borshop.pl

********************

Wac Toja n Matheo fit Tymek – Czarne Oczy (Chilaca)

Wac Toja udostępnił nowy singiel promujący album „Ostry Sos” którego premiera już 24 stycznia 2020 roku. W numerze gościnnie udzielił się Matheo. Preorder na wactoja.com

************************

K2 – R.I.P. W.O. | prod. Joe Bravura | AUTONOMIA

Playlista z nowościami na MaxFloRecTV powiększyła się dziś (18.12) o singiel „R.I.P. W.O.”. Utwór o silnie emocjonalnej treści jest osobistym wspomnieniem nieżyjącego przyjaciela artysty. Numer promuje świeżo wydaną „Autonomię”, która ukazała się w miniony piątek. Wydawnictwo dostępne jest wyłącznie w MaxFloSklepie.

„R.I.P. W.O.” to skromny hołd dla mojego wieloletniego przyjaciela, człowieka, który nie zazdrościł i szczerze cieszył się cudzym szczęściem. Był jedną z tych osób, których nikt nigdy nam nie zastąpi − wspomina wzruszony K2. Premierowy numer znalazł się na trackliście dwupłytowej „Autonomii”, która ukazała się niespełna tydzień temu. Autorem teledysku, który trafił dziś do sieci jest Radek Bereś z grupy Ace od Art.

Za produkcję muzyczną dzisiejszej nowości odpowiada Joe Bravura. „R.I.P. W.O.” to niejedyny singlowy numer z „Autonomii”, do którego bit pochodzi od tego producenta. Wcześniejsza propozycja z jego muzyką zatytułowana była „Twój fire” i podobnie jak dziś wiązała się z niezwykłą historią z życia rapera. W numerze K2 opowiada bowiem o chwilach grozy przeżywanych razem z żoną podczas choroby syna, który cudem uniknął śmierci.

**********************

DZIARMA – ZEPSUTY

DZIARMA prezentuje dziś swoje debiutanckie  wydawnictwo  “V” EP. Materiał jest już dostępny na Spotify. Równocześnie na kanale YouTube DZIARMY – premiera  utworu, “ZEPSUTY”.


DZIARMA bezkompromisowo wkracza na scenę, na której kobietom nie jest łatwo. Tworzy niepokorne i nieobawiające się wychodzenia poza ramy gatunku oblicze rapu w damskim wydaniu. W liryce DZIARMA manifestuje pełne spektrum celnych obserwacji. Nie stroni od ciętych komentarzy i czujnych narracji, obrazujących rzeczywistość dziewczyny żyjącej w świecie, w którym prawdziwe relacje ciężko znaleźć na Instagramie, czy backstage’u. Dziewczyny, której niezależność ciężko znieść mężczyznom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.