niumicpl@gmail.com

Włodi | Sarius | Cira | Abel & Jordah || #RapDaily

Włodi | Sarius | Cira | Abel & Jordah || #RapDaily

W dzisiejszym #RapDaily wysypało kilka mocnych premier! Włodi zaczyna współpracę z Def Jam Recordings Polska, Sarius nowym teledyskiem promuje „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”, Cira wrzucił nowy numer z „Taśmociągu 2”, Abel & Jordah z EP-ką, a Szymi Szyms z luźnym numerem. Do tego mamy debiut w Asfalt Records i pełen odsłuch nowego krążka Matiego Ważnego który ma swoją premierę!

__________________________

Włodi – Połamane Skrzydła (prod. The Returners)

Utwór „Połamane Skrzydła”, to pierwszy singiel otwierający współpracę Włodiego z Def Jam Recordings Poland. Za produkcję numeru odpowiada duet The Returners, za klip Szerszeń. Jednocześnie Włodi zapowiada nowy krążek.

******************

Sarius – Trumna (prod. Gibbs)

Sarius wrzucił dziś do sieci nowy teledysk promujący wydany 30 sierpnia album „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”. Za produkcję numeru odpowiada Gibbs. Album zamówicie na https://mariusztosarius.pl

**********************

Cira – Przy Słowie (gość. JotEr) / prod. Souler

Kawałek pochodzi z mixtape’u „Taśmociąg 2”.
Materiał powstał w roku 2017 i od czasu do czasu wrzucam poszczególne numery na mój kanał. Powyższy track to przede wszystkim zabawa słowem – są powiedzenia, przysłowia, porzekadła i przemycona wśród nich prawda.

*************************

ABEL/JORDAH – HAM EP

„FELA” to utwór promujący wyjątkowe wydawnictwo ABELa I JORDAha pt. „HAM” EP, którego odsłuch już od premiery dostępny będzie na wszystkich platformach streamingowych.

„HAM EP” to krótka kompilacja utworów zapowiadająca przyszłoroczny, długogrający album „ABRACHAM”. Z całą opowiedzialnością polecamy niejednokrotne odtworzenie klipu, przy którego tworzeniu wpadliśmy w wir niesamowitej zabawy, zwłaszcza Jakub.

******************

Szymi Szyms & OsaKa – Bakayaro (ft. PierdelaBier / prod. Chaos Beats)

Na kanale HHNS Label nowy numer wrzucili Szymi Szyms i OsaKa. W numerze „Bakayoro” gościnnie udzielił się PierdelaBier, za produkcję odpowiada Chaos Beats.

********************

Kizo – MIASTO 24H (prod. Gara)

„Miasto 24H” to kolejny teledysk od Kizo promujący album „Złoto i Biel”, który możecie zamówić tutaj: https://www.mytosukces.pl

*************************

LORDOFON „PLASTELINA EP” – NOWI ARTYŚCI W ASFALT RECORDS

Dziś na platformach streamingowych oraz kanale YouTube Asfalt Records odbyła się premiera minialbumu „Plastelina EP” formacji Lordofon. Nie znasz? Nic dziwnego, bo to debiutanci, ale na tyle obiecujący, że Asfalt postanowił wydać Ich u siebie.

„Plastelina EP” to składający się z sześciu utworów pokaz możliwości duetu. Każdy z utworów na epce jest nieco inny: „Unabomber” i „Skały” to napędzana zniekształconym wokalem agresywna trapowa jazda, ale „2012” jest już lirycznym i pełnym melancholii wyznaniem miłości. Z kolei „16mm” łączy imprezowy bit z gorzką refleksją na temat współczesnych związków i tego, jak bardzo potrafimy być przewidywalni. Ogółem minialbum „Plastelina EP” wypełnia na wskroś współczesna muzyka miejska stworzona przez artystów, którzy nie starają się na siłę ukrywać swojej wrażliwości.

Każdemu utworowi z epki towarzyszy oddzielna animacja. Autorką każdej z nich jest Martyna Koleniec, jedna z najzdolniejszych polskich animatorek młodego pokolenia, na co dzień mieszkająca w Pradze. Wszystkie animacje wprost korespondują z tytułem minialbumu – artystka wykorzystała technikę plastelinowej animacji poklatkowej. Martyna jest także autorką okładki płyty.

Lordofon – warszawska formacja założona dwa lata temu przez Macieja Poredę (MC) i Michała Jurka (producent). Prezentuje oryginalną mieszankę rapu, muzyki miejskiej i gitarowej alternatywy. Inspiracje duetu rozciągają się od Nirvany poprzez Kendricka Lamara i artystów związanych z kolektywem Odd Future aż po współczesny trap. Jak twierdzą sami twórcy, na „Plastelinie” chcieli zaprezentować przelot przez wszystkie swoje muzyczne zainteresowania, pozostając przy tym całkowicie spójnym zespołem.

*************************

MATI WAŻNY – W2 || PREMIERA

„W2”, to mix szybkiej nawijki oraz mocnych, błyskotliwych i niekiedy chamskich punchline’ów. Na albumie znajdziemy mnóstwo wartościowych przemyśleń, które wynikają z wrażliwej natury artysty oraz jego trudnej przeszłości. Na „W2”, Mati za wszelką cene chce udowodnić całemu hip-hopowemu środowisku, że ciężką i konsekwentną pracą można spełniać swoje największe marzenia. Gościnnie usłyszymy tu: Floral Bugsa, reprezentanta składu SB Maffija – ADM’a, Szczura ZSW oraz Kagiesa.

Album zamówicie na Vulgarus.pl