Mata | Beg Lepes | PNG BOYS | Bezimienni || #RapDaily

Mata | Beg Lepes | PNG BOYS | Bezimienni || #RapDaily

Mata wrzucił nowy numer na kanał SB Maffiji, Beg Lepes z singlem, teledysk od PNG BOYS, Bezimmienni z nowym singlem, a na koniec ZBUKU z kolejnym singlem z nowego krążka. Tak wygląda nowe #RapDaily!

____________________________

Mata – Patointeligencja

Mata odskoczył mocno od klimatu który pokazał nam w numerze „Mata Montana” i nagrał nowy, mocny numer. Teledysk zapowiada debiutancki album reprezentanta SBM Label – „100 dni do matury” który ma się ukazać 17 stycznia 2020 roku.

Preorder tutaj: sbmstore.pl

Płyta „100 dni do matury” to najlepsza pamiątka z czasów szkolnych jaką artysta mógł sprezentować sobie i słuchaczom. Krążek jest zapisem historii i emocji, które przewijały się podczas beztroskich czasów edukacji. Wśród czternastu utworów znajduje się burzliwe życie młodego człowieka, spisane w sto dni, od studniówki do ostatnich chwil przed maturą.

Debiut Maty przybliża klimat szkolnych lat. Nawiązuje on do czasów beztroskich a zarazem pełnych wyborów, wątpliwości i odkrywania samego siebie. Wspomnienia wraz z całą paletą emocji stanowią trzon płyty i są największą inspiracją dla Maty. Na płycie aż kipi od retrospekcji a wszystko łączy się z charakterystyczną dla autora autoironią i dystansem do siebie i świata. Mata dotyka również cięższych tematów. Porywa się na obalenie mitu grzecznych chłopców z dobrych domów i rzuca na ich wyidealizowany obraz zupełnie nowe spojrzenie. Album burzy stereotyp rapera z blokowiska i pokazuje, że “dzieciaki z willi” też mogą mieć coś do powiedzenia, potrafiąc przy tym doskonale rapować.

********************

Beg Lepes – Shaolin

Na kanale Fresh N Dope nowy numer od Beg Lepesa. Za produkcję singla odpowiada S1NDx .

**********************

PNG BOYS – MERCEDES MUSIC

PNG BOYS czyli JORDAH_PNG, KRÓL ŚWIATA, ABEL, HOLAK, SUCHY MAJK, PŁATEK, J.KOSSAK zaprezentowali dziś światu swój nowy numer, a do tego numeru dorzucili też teledysk!

*****************************

Bezimienni – NIE ZABIERZE CZAS prod. Phono CoZaBit

Bezimienni wracają z nowym numerem. Dziś w sieci ukazał się singiel „Nie zabierze czas” za którego produkcję odpowiada Phono CoZaBit.

**************************

ZBUKU feat. Jongmen, Bajorson – Serce do zwrotek

„Konsekwentnie” to czwarty solowy album ZBUKA, będący następcą ozłoconego już krążka „W drodze po nieśmiertelność” z 2016 roku. Prudnicki raper od samego początku promocji najnowszego materiału daje jasno do zrozumienia, że będzie to jego najbardziej dopracowany i najlepiej brzmiący album w karierze. Hitowy singiel „Ostatni drink” w ciągu niecałego miesiąca od premiery zanotował ponad 4 miliony wyświetleń. Z kolei utrzymany w zdecydowanie mroczniejszym klimacie singiel „Coś ze mną nie tak” pokazuje różnorodność brzmień, jaką zawarł na „Konsekwentnie” ZBUKU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.