Q prezentuje Deszcz | schafter z odsłuchem || #RapDaily

Q prezentuje Deszcz | schafter z odsłuchem || #RapDaily

Jak przystało na weekend, premier w sumie prawie nie ma. Q prezentuje „Deszcz”, kolejny numer z odsłuchu nowego krążka schaftera, i kolejny z odsłuchu nowego krążka Epis Dym KNF.

___________________________

Q – Deszcz (prod. remghost)

Na kanale QueQualisty nowy numer od Q. Za produkcję odpowiada RemGhost!

**********************

schafter – aperitif

„audiotele mój prywatny weksel, audiotele lepiej rzuć na nośnik, rzuć na uszy, rzuć na głośnik” – to jedne z pierwszych wersów, jakie usłyszą słuchacze debiutanckiego albumu schaftera, zatytułowanego właśnie „audiotele”. Płyta ukaże się 22 listopada.

Trudno zdecydować, czy schafter stał się twórcą najbardziej oczekiwanego polskiego debiutu 2019 roku w momencie, w którym singiel „hot coffee” opanował listy przebojów w komercyjnych rozgłośniach radiowych, czy dopiero, kiedy zaplanowana na przyszły rok trasa koncertowa wyprzedała się na pniu. Fakt, że oba te wydarzenia nieuchronnie doprowadzają nas do premiery pierwszego długogrającego albumu schaftera, którego pre-order startuje już dziś.

Płyta „audiotele” to 17 utworów, w tym dobrze już znane single – „hot coffee”, „double D’s” z udziałem Żabsona, „marvin” i „ridin’ round the town w czyimś Bel Air”. W sumie teledyski do tych utworów w serwisie YT obejrzano już prawie 30 milionów razy. Stream tylko w serwisie Spotify przyniósł imponującą liczbę 21 milionów odtworzeń.

*****************************

EPIS DYM KNF feat. Kaczor BRS – Epickie Pierdrolni3cie

Step Records przedstawia odsłuch z albumu EPIS DYM KNF – „HYBRYD”. Limitowany preorder 2CD możecie nabyć na stronie http://www.preorder.pl oraz wersję standard we wszystkich dobrych sklepach muzycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.