O.S.T.R. i Fabijański | Kaz Bałagane | Jetlagz | Mati Ważny || #RapDaily

O.S.T.R. i Fabijański | Kaz Bałagane | Jetlagz | Mati Ważny || #RapDaily

Nowy dzień przynosi nam nowe #RapDaily. A co w nim nowego? Kaz Bałagane w interpretacji numeru Chady, O.S.T.R. w Sebastian Fabijański promują „PSY 3”, Jetlagz kolejnym klipem promują wydany niedawno „SZUM”, Mati Ważny z nowym numerem, a ZBUKU zapowiada nowy krążek.

________________________________

Kaz Bałagane/APmg – Rap Najlepszej Marki

Step Records prezentuje klip Kaza Bałagane do utworu „Rap Najlepszej Marki”. Oryginalny kawałek pochodzi z płyty śp. Tomasza Chady „WGW”. Interpretacja Kaza znajduje się na wydanym 15 listopada albumie „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ”. Klip zrealizowany przez ekipę @brevko_art.

*****************

Jetlagz – Żyć i umrzeć w WWA

Jetlagz w nowym klipie przemieszczają się po Warszawie i promują tym samym nowy, wydany 29 listopada album „SZUM” który możecie zamówić klikając tutaj. Album do pełnego odsłuchu znajdziecie też we wszystkich serwisach streamingowych.

*******************

O.S.T.R. & SEBASTIAN FABIJAŃSKI “PSY. W IMIĘ ZASAD”

Dziś na platformach streamingowych premiera singla promującego film “Psy 3. W imię zasad”. Wyczekiwana przez fanów nowa odsłona kultowych „Psów” Władysława Pasikowskiego wejdzie na ekrany kin już 17 stycznia 2020 roku. Z tej okazji doszło do elektryzującej kolaboracji. Największy polski raper O.S.T.R. oraz grający jedną z ról w filmie i jednocześnie debiutujący na polskim rynku muzycznym aktor Sebastian Fabijański, stworzyli wyjątkowy utwór „Psy. W imię zasad”.

Jak wspomina sam O.S.T.R.: “Wychowałem się na tekstach Franza Maurera. “Psy” to zdecydowanie najważniejszy polski film mojego dorastania. Bez niego mój styl i twórczość w jakimś tam stopniu byłyby pewnie inne. Cieszę się, że przy kolejnej odsłonie “Psów” mogę być już obecny nie tylko jako wierny widz.”

Dla Sebastiana Fabijańskiego współpraca z O.S.T.R. to debiut na rynku muzycznym – “To najważniejszy jak dotąd projekt w moim życiu – bo na tym bicie jestem ja. W filmach się zasłaniam rolą. Tu się odsłaniam. Jest to początek mojej drogi muzycznej. Zacząłem ją z O.S.T.R., który wraz z ekipą pomaga mi przy nagraniu mojej płyty. Jestem mu za to cholernie wdzięczny, a także za to, że mnie przygarnął i mi zaufał.”

Sebastian Fabijański swoją pasję do hip-hopu odkrył zanim poplątana ścieżka życia rzuciła go w tryby szkoły filmowej. Szybka kariera na srebrnym ekranie odsunęła muzykę na dalszy plan, ale za sprawą znajomości z O.S.T.R. przed artystą otwierają się nowe perspektywy. Singiel “Psy. W imię zasad” to oficjalnie początek dyskografii Sebastiana Fabijańskiego, który zapowiedział już swój solowy album na pierwszą połowę 2020 roku.


Przed nami gwarantowana synergia wartości, które łączą się na wspólnej płaszczyźnie artystycznej jaką jest singiel “Psy. W imię zasad”.


Wkrótce przekażemy informacje na temat zapowiadanego teledysku do singla.

*************************

Mati Ważny – Bez Spięć/M.W Outro | prod. Fryta Beatz

Łączony klip do dwóch utworów „Bez Spięć/M.W Outro” promuje nadchodzący album Matiego „W2”, który ukaże się już 13 grudnia 2019 roku. Produkcją klubowego „Bez Spięć” oraz emocjonalnego „M.W Outro” zajął się Fryta Beatz, który słynie z bardzo mocnego, trapowego brzmienia trzymającego się obecnych hip-hopowych trendów.

Preorder na Vulgarus.pl

*******************

ZBUKU x Małach x Rufuz x Dj Element – Wiem co jest 5 vol. II

Wytwórnia Step Records oraz reprezentant Young Blood – ZBUKU mają przyjemność zaprezentować pierwszy singiel zapowiadający piąty solowy album artysty!

Numer „Wiem co jest 5 vol. II“, to swoisty hołd dla kolebki rapu, jaką są Stany Zjednoczone. ZBUKU wraz z Małachem i Rufuzem zainspirowani miejscami i twórczością raperów, którzy współtworzyli kulturę hip hop za oceanem, nagrali wspólny singiel zoobrazowany teledyskiem zrealizowanym w odwiedzanych miastach. Podczas wyjazdu do Stanów raperzy zagrali również dwa koncerty, jako najmłodsi artyści zaproszeni do USA z Polski.

„Wiem co jest 5“ stanowi metaforyczne odniesienie Zbuka nie tylko do kultury hip-hop, ale również własnej drogi prowadzącej do sukcesu, naznaczonej życiowymi doświadczeniami związanymi z dorastaniem w trudnym środowisku. Na albumie nie zabraknie wielu odniesień do obecnej kondycji polskiej sceny hiphopowej oraz linijek piętnujących ignorancję fałszywych ludzi próbujących na niej zaistnieć.

Różnorodność to coś do czego przyzwyczaił nas raper w trakcie swojej kariery, dlatego na nowym krążku nie zabraknie zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych produkcji. Bez względu na brzmienie, fani spodziewać mogą się ostrej, bezkompromisowej liryki reprezentanta Young Blood.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.