Nowe #RapDaily nie przynosi nam wielu nowości, weekend wiadomo, ale kilka się znalazło. W sieci nowy numer umieścił Edzio, nowy singiel wrzucił też Siles, a także nowy kawałek od Ghettopop zagościł w serwisie YouTube.

____________________________

Edzio feat. Opał – Introwertyk (prod. Newlight$)

Edzio wrzucił do sieci nowy numer pt: „Introwertyk”, w którym gościnnie udzielił się Opał. Singiel zapowiada nowy album Edzia – „Hajs, Fejm i Wiara”, którego premiera zapowiedziana została na 31 stycznia 2020 roku.

Preorder zamówicie na: https://www.hajsfejmiwiara.pl

Po bardzo dobrze przyjętym albumie „Wygrany”, były mistrz Polski we freestyle’u wraca z kolejnym solo. „Hajs, fejm i wiara” to dzieło 24-latka, który, zmagając się z problemami chłopaka, wchodzącego w dorosłość, dąży po upragnione laury, starając się nie zatracić przy tym kluczowych dla siebie wartości, co nie zawsze jest proste. Autor bez eufemizmów opowiada o swoich trudnościach oraz upadkach, miejscami pokazuje się również z weselszej strony, a także prezentuje nam swoje atuty wyniesione z bitew freestyle’owych, takie jak świetnie poskładane, dwuznaczne, zaczepne linijki. Album zawiera 14 różnorodnych utworów w klimatach od trapu, przez afro trap aż po klubowe rytmy typu house. Płytę o swoje gościnne zwrotki wzbogacili Opał, Bajorson, a także pochodzący z Texasu Citri Bell; ponadto o urozmaicające brzmienie utworów refreny zadbali zespół Kompanija i Jan Elf.

******************

Siles ft. Wac Toja – Tańcz

„Tańcz” to kolejny singiel promujący debiutancki album Silesa, na którym gościnnie udziela się Wac Toja. Wynikiem współpracy dwoch artystów jest hipnotyzujący utwór, który brzmieniem i treścią idealnie wpasowuje się w klimat jesiennych wieczorów.

*****************

Ghettopop – Perseusz

Ghettopop to duet Klarenz i Mario Kontrargument. I dziś do sieci wrzucili kolejny singiel promujący album „Ghettopop” który ma się ukazać 6 grudnia tego roku.

Preorder zamówicie na http://klarenzpoza.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.