BORCrew | Tymek | Małach x Rufuz | Johnny Slim || #RapDaily

BORCrew | Tymek | Małach x Rufuz | Johnny Slim || #RapDaily

Nie sugerujcie się tytułem posta, bo premier jest więcej! Dziś do sieci trafił pierwszy singiel od ekipy BORCREW promujący album o tym samym tytule, do tego nowy numer od Tymka, Małach i Rufuz w kolejnej interpretacji numeru Chady, klip od Zeamsone z nowego krążka, Johnny Slim z teledyskiem na kanale Aloha Ent., i na koniec audio singiel od Piekielnego.

______________________

BORCREW – Gniazdo prod. Sokos

BOR Records prezentuje pierwszy singiel z albumu BORCREW. Utwór „Gniazdo” to numer w którym usłyszymy 8 raperów (Gedz, Sarius, Paluch, Kobik, Lipa, Joda, Onek87, Szpaku).

Klip został nakręcony w czasie prac nad materiałem na wspólnym wyjeździe całego CREW. Za zdjęcia odpowiada Pan Filmowiec, a za warstwę muzyczną SOKOS.

BORCREW ALBUM to materiał z udziałem artystów  związanych z BORCREW oraz BOR Records. Jedyni goście na  albumie to producenci, którzy nie są w ścisłym gronie ekipy ale ich produkcje mogliśmy usłyszeć na wcześniejszych krążkach raperów z Biura Ochrony Rapu.

To czego możecie spodziewać się po tym materiale, to bezkompromisowa treść z dużą ilością bengerów podanych w najlepszej formie. Najwyższej jakości rap, skrecz i bit w jednym miejscu z certyfikatem jakości BOR!

Preorder materiału na którym znajdzie się 29 premierowych utworów (15 album i 14 mixtape) właśnie wystartował na www.borshop.pl. Premiera albumu już 17 grudnia. Ilość bogatego, dwupłytowego wydania fizycznego została ograniczona do 30 000 sztuk.

**************

Tymek – Bravi Ragazzi (prod. SHDOW, Worek)

Bravi Ragazzi to historia dwóch chłopaków, którzy poznali się w szkolnej ławce – Antonela Pascaru i Tymka. Obaj w młodości osamotnieni zmagali się z problemami, głodem i biedą. Wspierając się wzajemnie nie dawali za wygraną. Teraz wspominają stare, ciężkie czasy pokazując, że da się pokonać każde przeciwności losu i iść po swoje.

******************

Małach x Rufuz – Numer na farta

Oryginalny „Numer na farta” pochodzi z ostatniej wydanej za życia płyty Chady i RX-a „Recydywista”. W ramach projektu „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ”, utwór ten zinterpretowali reprezentanci warszawskiej sceny – Małach oraz Rufuz.

Klip to dzieło Maćka Głaza. Za bit odpowiadają Kriso i Gaca znani z projektu Steel Banging (ostatni album duetu producenckiego „Bez żadnego powodu” również został wydany nakładem opolskiej wytwórni Step Records).

*****************

Zeamsone „3M0CJ3”

W sieci ukazał się kolejny numer promujący nowy album Zeamsone – „HUNDRED BANDS”. Za produkcję numeru „3MOCJ3” odpowiada Seismic.

Album znajdziecie tutaj.

*******************

Johnny Slim – Slimmin’ Around

Johnny Slim udostępnił na kanale Aloha Entertainment nowy, tytułowy teledysk promujący album „Slimmin’ Around” który ukazał się 19 września tego roku.

Johnny Slim to 24-letni raper znany również jako Slim Prezydencki, Staff Seargant Slim, Keyser Soze, Smok Zachodu. Reprezentant Stylu Którego Nie Znasz po wypuszczeniu dwóch undergroundowych projektów pokusił się o pełnoprawny album „Slimmin Around”, który ukazuje się we współpracy z Aloha Ent. pod koniec września 2019. Nagrany w Gagarin Studio w Warszawie longplay łączy klasyczny rap z nowoczesnymi brzmieniami jak również funkiem i g-funkiem.

Album zamówicie na AlohaSklep.pl

***********************

Piekielny – Nudzę się | prod. ka-meal | ADIOS LP

Piekielny udostępnił w sieci kolejny singiel promujący „ADIOS LP”. Album możecie kupić tutaj: http://adiospiekielny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.