Kali | Jetlagz | EPIS DYM KNF | Blacha 2115 || #RapDaily

Kali | Jetlagz | EPIS DYM KNF | Blacha 2115 || #RapDaily

W nowym #RapDaily mamy kilka nowości! Kali wrzucił do sieci nowy numer, który jest pierwszym singlem z nowego krążka, Jetlagz z nowym singlem promującym „SZUM”, EPIS DYM KNF udostępnił nowy singiel z gościnnym udziałem Marleny Patynko, Blacha 2115 z nowym numerem, a na kanale Asfalt Records pełen odsłuch nowego krążka Meek, Oh Why?

________________________

KALI – Yakuza ft. Major SPZ

Ganja Mafia Label prezentuje pierwszy teledysk pt: „YAKUZA” feat Major SPZ, promujący album Kali x Flvwlxss „Droga Koguta”, którego premiera sklepowa została zaplanowana na 20 grudnia 2019.

Po platynowym sukcesie „V8T” duet Kali/FLVWLXSS ponownie łączy siły by z totalnego zaskoczenia zaserwować słuchaczom kolejny wspólny album i to jeszcze w 2019 roku!

„Droga koguta” to jedenaście premierowych utworów, w których po raz kolejny mieszają się doświadczenie i uliczny sznyt Kaliego ze „świeżym uchem” Flvwlxssa. Ta pieczołowicie wyprodukowana kompozycja, inspirowana kulturą wschodu i dźwiękami orientu, łączy w naturalny sposób sample rodem z chińskich filmów z nowoczesnymi podziałami perkusyjnymi i mocą 808. Teksty Kaliego, jak tytułowy kogut, mają ostry pazur a sam autor wypowiada się bezpretensjonalnie, rozliczając resztki niedopowiedzianych spraw, czyniąc „Drogę Koguta” agresywnym uzupełnieniem wydanego wiosną Chudego Chłopaka. Droga Koguta to również kooperację z gośćmi, wśród których nie zabraknie starych dobrych znajomych szefa Ganja Mafii, jak również zaskakujących, niemal międzypokoleniowych pomostów, potwierdzających miałkość podziału na nową i starą szkołę.

Jednocześnie, wraz z premierą teledysku wystartował preorder krążka, który możecie zamawiać na https://www.drogakoguta.com

********************

Jetlagz – 32 Smartfony

Duet Jetlagz udostępnił w sieci kolejny singiel promujący album „SZUM”.

„Szum” to drugi, długogrający album duetu Jetlagz, czyli Kosiego (JWP, PCP,  Blackbook) i Łajzola (JWP, Bez Cenzury). Po pierwszym, bardzo dobrze przyjętym LP    pt. „WSK8OFMND”, wykonawcy konsekwentnie kreują swój unikalny styl, łącząc elementy rapowej klasyki, znanej z macierzystego kolektywu JWP oraz nowoczesnych brzmień i innowacyjnych zabiegów artystycznych. Tematyka utworów jest dość przekrojowa – od imprezowych, mocnych ‘bengerów’, po nostalgiczne ‘storytellingi’, natomiast wspólnym mianownikiem ich wszystkich jest pojęcie szumu, jako zjawiska które nas otacza i przejawia się na różnych płaszczyznach i wymiarach (szum miasta, szum medialny, szum informacyjny, szum w głowie, etc.). Wykonawcy zaprosili na płytę kilku skrupulatnie wybranych artystów (Ero, PRO8L3M, Gverilla, Wuzet), a o oprawę muzyczną zadbali wiodący utalentowani producenci muzyczni, m.in.: Err Bits, The Returners, Richu M czy 1988.

Album zamówicie na https://jetlagz.pl

*******************

EPIS DYM KNF ft. Marlena Patynko – Dam sobie radę

Niecały miesiąc po sklepowej premierze albumu „Hybryd”, Epis prezentuje klip do najbardziej osobistego, przepełnionego emocjami singla z tej płyty – „Dam sobie radę”. Reprezentanta Step Records w tym utworze wspiera swoim pięknym wokalem Marlena Patynko. Klimatyczny podkład to dzieło Phono CoZaBit. Teledysk zrealizowała ekipa Ace of Art.

*****************************

BLACHA 2115 – NIE MAM CZASU (Prod. Chivas)

Na kanale NewBadLabel ukazał się nowy numer od Blachy 2115.

***********************

Meek, Oh Why? – Zachód – cały album

O tym albumie pisałem we wczorajszym #RapDaily, więc łapcie do niego link:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.