Młody i KRS One | W.E.N.A. | Tymek || #RapDaily

Młody i KRS One | W.E.N.A. | Tymek || #RapDaily

Dzisiejsze #RapDaily przynosi nam kilka ciekawych premier i kolaboracji. Do sieci trafił singiel od Mariny w którym gościnnie udzielił się Kabe, Młody i KRS One nagrali wspólny numer do którego powstał teledysk, Tymek zapowiada preorder nowego krążka, W.E.N.A audio singlem promuje winylowe wydanie „Montany Max”, Kaietanovich & Ludwik Lis nagrali razem numer, Nizioł nagrał z TPS-em i Hemp Gru, a Schafter udostępnił ostatni singiel z nadchodzącego krążka.

___________________________

Młody ft. KRS-One – Puste podwórka | LEKCJA WOS-U

Na MaxFloRecTV jest już dostępny zapowiadany teledysk Młodego z gościnnym udziałem KRS-One’a. The Teacha nieprzypadkowo pojawił się na feacie u polskiego artysty. Owocna współpraca obu raperów trwa już bowiem kilka lat. Wraz z premierowym numerem „Puste podwórka” do sieci trafił odsłuch całego krążka Młodego pt. „Lekcja WOS-u”. Płyta ukazała się wyłącznie w formie cyfrowej.

Album „Lekcja WOS-u” to 1. płyta Młodego w szeregach MaxFloRec. Artysta znany wcześniej głównie ze składów MeriDialu i Heavy Mental w swojej karierze współpracował już z czołówką polskiej sceny hip-hopowej zarówno jako MC, jak i producent. Ostatnio w tej drugiej roli kooperował z legendarnym KRS-One’em, produkując w sumie aż 12 tracków na 2 najnowszych albumach Amerykanina. W ramach rewanżu The Teacha dograł wokale do jednego z numerów na „Lekcji WOS-u”, a także pojawił się w klipie towarzyszącym utworowi. Za wideo odpowiedzialna jest ekipa 34 UDGS Lab.

Na krążku „Lekcja WOS-u” znalazło się 12 premierowych tracków, do których bity w całości wyprodukował Młody. Oprócz KRS-One’a w nagraniach płyty gościnnie udział wzięli: Kuba Knap, Biak, Aicha oraz Hades. W niektórych numerach słychać cuty, które dorzucili: DJ BRK, DJ Kebs, DJ HWR, The Returners, a do premierowych „Pustych podwórek” DJ Kostek.

**********************

MaRina ft. Kabe – News

Marina nagrała nowy numer, i do współpracy zaprosiła Kabe.

***********************

TYMEK – WOKÓŁ CIENI FIT. OKI, WAC TOJA (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM)

Tymek udostępnił w sieci nowy numer, który zapowiada nadchodzący preorder nowego krążka. W numerze gościnnie udzielili się Oki i Wac Toja, za produkcję odpowiadają Michał Graczyk i FantØm.

************************

W.E.N.A. – Sztuczna (Extended) x KPSN prod. Oer, cuts: dj Qmak

W.E.N.A. udostępnił w sieci audio singiel z gościnnym udziałem KPSN-a, który promuje winylowe wydanie albumu „Montana Max”. Krążek, oczywiście w wersji winylowej zamówicie tutaj: mymusicshop.pl/WENA

Montana Max” to płyta pełna świeżego spojrzenia na muzykę. Zawiera kwintesencję tego, co najlepsze w mojej twórczości.  Znaczna część albumu powstała w 2018, w studio na warszawskiej Ochocie, gdzie zamiast pisać utwory od razu mogłem je nagrywać. Dzięki temu płyta nasycona jest pasją i energią, które słychać w każdym numerze. To płyta z podziemnym sznytem i charakterem, do których nawiązuje tytuł (dawny, podziemny pseudonim Wudoe). „Montana Max” to album bezkompromisowy, bogaty w celne spostrzeżenia, jednocześnie zaskakujący i spontaniczny. 

**********************

Kaietanovich & Ludwik Lis – Dla Sportu

Zaczęło się pewnego leniwego popołudnia w mieście Manchester. Trafiłem w internecie na bit, który sprawił, że wstałem od biurka i zacząłem tańczyć. Jakieś półtorej godziny później miałem nagrany kawałek. Kilka miesięcy później jechaliśmy z WCK i Ludwikiem do Lwowa, nakręcić klip “Wiara Czy Kariera”. W pociągu Ludwik usłyszał “Dla Sportu” i zajawiony tym numerem wpadł na pomysł zmontowania do niego kolażu obrazów ze swoich podróży. Część ujęć pochodzi z materiałów Ludwika do kręconego na Jamajce filmu dokumentalnego, który za jakiś czas ujrzy światło dzienne.

************************

Nizioł ft. TPS ZDR, Bilon Hemp GRU – Siła

Uliczna ofensywa na kanale Step Records trwa! Nizioł właśnie zaprezentował czwarty klip promujący swój nadchodzący solowy album „Owoc Żywota”. Gościnnie w kawałku „Siła” udzielili się charyzmatyczni: TPS oraz członek legendarnej ekipy Hemp Gru – Bilon. Za klimatyczne, oldschool’owe brzmienie odpowiada Szwed SWD. Teledysk do utworu zrealizowała ekipa 9LITER FILMY. Premiera albumu „Owoc Żywota” już 29 listopada!

*****************************

schafter – cirque du soleil (feat. OKI)

„cirque du soleil” to ostatni singiel zapowiadający debiutancki album schaftera. Premiera „audiotele” jest zaplanowana na 22 listopada 2019.

Album zamówicie tutaj: http://restaurantposse.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.