Igrekzet | Chillwagon | Ryfa | Qry || #RapDaily

Igrekzet | Chillwagon | Ryfa | Qry || #RapDaily

Zamykamy powoli tydzień, a na rap podwórku kilka nowych rzeczy. Na przykład Qry & MØJI pojawią się na składance ” untitled01 „, do tego mamy nowy numer od Chillwagonu, Ryfa z kolejnym singlem z „4FUNK”, Igrekzet z zapowiedzą debiutu, a Dawid Obserwator, Dudek P56 i Onar na albumie „Chada, Jesteś Legendą”.

___________________

Qry & MØJI – ZMSW [QQ Untitled01]

,,untitled” to seria kompilacji stworzona przez wytwórnię QueQuality i zaproszonych indywidualnie z tej okazji gości spoza labelu. Pierwsza część projektu ukaże się pod koniec 2019 roku.

Koncept „untitled01” polegał na oddaniu wolnej ręki zaproszonym artystom w kwestii doboru muzyki i tematów. Głównym celem wytwórni w stworzeniu tego albumu było zestawienie ze sobą na jednym krążku kilkunastu wyrazistych twórców i nie stawianiu im żadnych barier.

Pierwszymi singlami promującymi album „untitled01” są utwory stworzone przez Tymka oraz Qrego. Kolejnego zaskakujące nagrania w drodze.

„untitled01 (wersja deluxe)” zamówisz na QueShop.pl

*********************

Dawid Obserwator x Dudek P56 x Onar – Najlepszy towar

Step Records kontynuuje promocję albumu „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ” prezentując klip Dawid Obserwator x Dudek P56 x Onar „Najlepszy Towar”. Interpretacja jak i sam klip są osnute w mrocznym klimacie ulicznego nielegalu. Za produkcję utworu odpowiada Kriso NON Koneksja, klip to dzieło ekipy Tocannes.

Premiera albumu, podobnie jak filmu „Proceder”, ma miejsce już dziś!

Album zamówicie na preorder.pl

*******************

chillwagon – tęczowy music box

Fizyczne wydanie chillwagonu to cybernetyczna zabawka, która przeniesie Was do wirtualnej rzeczywistości. Jest to pierwszy w historii gadżet, wychodzący na przeciw zjawisku cyfryzacji muzyki. Za pośrednictwem tego wydawnictwa, chillwagon przedstawi swoje stanowisko na temat znaczenia i miejsca fizycznego nośnika w nowym świecie chmury.

Za projekt tego nietuzinkowego wydania odpowiada Forinstudio, a większość ilustracji wyszła spod ręki Sebastiana Klawikowskiego.

Nakład Złotego Dropa jest ściśle limitowany i wynosi 15 000 sztuk. Zamówicie go na stronie https://www.chillwagonchillwagon.com

Jeżeli chodzi o zawartość muzyczną, tutaj również możecie spodziewać się zaskoczenia. Single opublikowane dotychczas były jedynie trailerami właściwych utworów, które w rozbudowanej formie (dodatkowe zwrotki oraz aranżacje muzyczne) znajdą się na oficjalnym, debiutanckim wydawnictwie chillwagonu. To nie są remixy, to zupełnie nowa jakość i bezprecedensowe wydarzenie w całym muzycznym świecie. W tym momencie nie odkrywamy wszystkich kart, ale nie spodziewajcie się po chillwagonie, że wyda album na tradycyjnym nośniku. To nie w naszym stylu. chillwagon to wolna i niedopowiedziana forma. Nasza płyta ma być tego odzwierciedleniem, ponieważ od początku nadajemy do Was z cyberprzyszłości.

*********************

Igrekzet – Salem (prod. NoTime)

Długo wyczekiwany debiutancki album Igrekzeta „Dead or Alive” to muzyczna podróż przez wzloty i upadki, wiarę i zwątpienie, euforię oraz depresję. To świadectwo walki z samym sobą w wykonaniu niepoprawnego marzyciela, próbującego znaleźć swoje miejsce w świecie rządzonym przez konsumpcjonizm i dążenie do sławy.

Na płycie znajdziemy 10 utworów przepełnionych charakterystyczną dla Igrekzeta mieszanką rapu i śpiewu. Warstwa tekstowa pełna jest metafor, gier słownych, nawiązań do rozmaitych dzieł sztuki, a także gorzkich refleksji nad sobą i otoczeniem.

Album zamówicie na https://futunoir.com

***********************

Ryfa – Elo Bieda ft. BRZ, Gruby Józek (prod. Szwed SWD)

Ryfa, BRZ i Gruby Józek nie pękają przed biedą, serwują Wam uliczny klip z albumu Ryfy „4FUNK” i przedłużają limitowany preorder do 17.11.19!

O dystansowaniu się do dobra i zła, tego, co się powinno lub nie powinno. Bo jest, jak jest. Bo jestem, jaka jestem. Ten zbiór nagrań to próba przejścia przez sam środek oczekiwań społeczeństwa i tych wobec siebie samej, z podniesioną głową i poczuciem własnej wartości. A FUNK, choć śmierdzi, to dla mnie piękne zjawisko. Funk to esencja. Celebracja eleganckiego brudu i drogi od zera do bohatera, surowy groove, który sprawia, że się pocisz i kochasz ten trans, jak pokochał go cały świat. Funk to formuła, która, wraz z całym swoim tłem historyczno-społecznym, wciąż uczy mnie balansu oraz akceptacji i szacunku do siebie i braci. I w życiu i w rapie i na szachownicy.

Album zamówicie na www.wck47.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.