Przyłu | WdoWA | donGuralesko | Hades || #RapDaily

Przyłu | WdoWA | donGuralesko | Hades || #RapDaily

Nowy dzień, nowe #RapDaily. Wśród nowości mamy nowy numer z tegorocznych Młodych Wilków, tym razem od Przyłu, nowy klip od ekipy Alcomindz, mash-up od donGuralesko, WdoWA zapowiada nowy krążek, Junior Stress z nowym trackiem. A na koniec premiera nowego krążka Hadesa.

____________________

Przyłu – Amant (prod. NOCNY) [Popkiller Młode Wilki 7]

Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki… Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video – 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela.

Co czeka Was tym razem? „Laidbackowa wariacja muzyczna, w której zabieram Was w małą podróż. Z lekkim przymrużeniem oka i z dala od schematu” – mówi Przyłu.

****************

Alcomindz – On a Mission

Ekipa Alcomindz ruszyła ze sprzedażą kolekcjonerskiej, fizycznej wersji albumu „On a Mission mixtape”, który ukaże się w limitowanej ilości 1000 sztuk. Z tej okazji do sieci trafił tytułowy singiel.

*******************

WdoWA – Mayday (prod. Johnny Beats)

” Mayday” to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty WdoWY pt. „HANNA” (2020).

„Singiel otwiera nowy rozdział w mojej twórczości – bardzo osobisty. Album „Hanna” będzie nowoczesny ale przede wszystkim bardzo bogaty w treść. Czuję, że jestem winna moich słuchaczom wyjaśnienie mojej scenicznej absencji i tego, co działo się ze mną na przestrzeni kilku ostatnich lat. Każdego człowieka spotykają osobiste dramaty, ale ważne by umieć wyjść z opresji silniejszym. Do płyty HANNA dołączony zostanie Mixtape-WU-II, z którego kilka utworów jest już dostępnych na kanale youtube: wdowatv.

************************

donGURALesko – Podróż do źródeł czasu (prod. White House)

donGuralesko udostępnił w sieci mash-up video promujące album „Latające Ryby” który ukazał się 7 czerwca 2019 roku. Album możecie zamówić na donguralesko.pl

Latające Ryby to 10 studyjny, solowy album donGURALesko. Po gorąco przyjętym, zwariowanym mixtapie “MIŁOŚĆ, SZMARAGD i KROKODYL” nadeszła pora na nieco poważniejsze treści. Realizm magiczny miesza się z socjologią, sen z jawą, a nauka z metafizyką. Za produkcję muzyki odpowiada czołówka polskich producentów: White House, The Returners, Ceha/CCT, oraz reprezentanci nowej szkoły: Tailor Cut, KillyrGod oraz James Wantana. Album jest swoistą kontynuacją myśli z poprzednich albumów: Magnum Ignotum: Preludium oraz Dom Otwartych Drzwi, zamykając tym samym pewien etap w twórczości DGE.    

***********************

Junior Stress a.k.a. Jurek Dre$ (prod. 27Pablo) – Żyletki

Łapcie więcej agrotr4pu spod Lublina! Tekst napisany w hołdzie wszystkim, którzy zadbali o tegoroczny plon i poczucie wolności.
„Żyletki” traktujcie jako zwiastun kolejnych, pozamiejskich przemyśleń Jerzego Dre$a, które „już wkrótce” ujrzą światło dzienne w szerszej formie.

*****************

HADES -COMBO

Niespełna trzy lata po premierze płyty “Świattło”, Hades powraca z nowym albumem! Dziś oficjalna sklepowa premiera “COMBO” – czwartej solowej płyty rapera z Warszawy. Z tej okazji udostępniamy cały odsłuch albumu w dniu premiery! Wersja fizyczna pojawi się dziś w dobrych sklepach muzycznych oraz na platformach streamingowych.


Na Asfaltshop.pl wydawnictwo dostępne jest w Limitowanej Edycji Specjalnej, w unikatowym opakowaniu, nakładzie 3000 sztuk, dwoma dodatkowymi remiksami oraz zestawem bonusowych stickerów. Producentem większości nagrań na płycie oraz autorem mixu i masteringu jest młody, zdolny producent Barto’cut12.

Na kanale YT Asfalt Records dostępny jest już od miesiąca klip do utworu SMOG, produkcji Black Rabbit, w reżyserii Marty Brodackiej i zdjęciami Karola Łakomca. Gościnnie zobaczymy w nim Kamila “Safula” Nożyńskiego oraz Piernikowskiego (½ Syny). 

COMBO to zbiór nieostrych fotografii. Relacja z samotnej podróży do przyszłości, przez miejsca w których fantazja miesza się z wielkomiejskim zgiełkiem. Za przyciemnianą szybą hałas staje się kojącym szumem.

Album zamówicie na AsfaltShop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.