Pezet | Kękę | Hukos x Cira | schafter || #RapDaily

Pezet | Kękę | Hukos x Cira | schafter || #RapDaily

Czwartek nam się mocno premierowo wysypał. Pezet nie odpoczywa po premierze krążka i puszcza nowy numer, Schafter nagrywa z Taco, Kacper HTA z nowym singlem, kolejny audio singiel od SoulPete’a, Kękę i Paweł Domagała z nowym teledyskiem, Solar z kolejną odsłoną nowej płyty i na koniec Hukos, Cira, John Mojo i Kubańczyk ze wspólnym numerem.

______________________

Pezet – 98 (prod. Auer, cuty DJ Panda)

Pezet nie zwalnia tempa. Zaledwie kilka tygodni po premierze albumu „Muzyka Współczesna”, który już uzyskał status platynowej płyty, artysta prezentuje nowy utwór zatytułowany „98”.

W kawałku wyprodukowanym przez Auera i teledysku wyreżyserowanym przez Andiamo Pezet zabiera nas w nostalgiczną podróż do roku 1998.

 „Niedawny powrót Gangstarr uruchomił we mnie chęć nagrania kawałka najbardziej jak to tylko możliwe zbliżonego do takiego stylu. Jest to swoisty hołd, ale też zabieg dość przewrotny, biorąc pod uwagę obowiązujące standardy” – mówi Pezet.

Teledysk “98” to również kolejny projekt zrealizowany w ramach globalnej aktywacji True Music marki Ballantine’s i jednocześnie już drugi utwór Pezeta promujący serial marki „Kropla Prawdy”. Kawałek , jak i serial nawiązują idei STAY TRUE Ballantine’s, oznaczającej bycie wiernym sobie, niezależnie od okoliczności.

„Kropla Prawdy 3” to trzecia odsłona mini-serialu marki Ballantine’s.  Serial opowiada historię grupy przyjaciół, którzy odwiedzają północną Szkocję, gdzie trafiają na trop skarbu ukrytego w trakcie wojny przez master blendera miejscowej destylarni. Jednak, żeby go znaleźć, będą musieli zmierzyć się z duchami przeszłości… Tym razem w tajemniczą podróż z legendarną whisky w tle zabierają nas: rewelacyjny Piotr Stramowski, Krzysztof Czeczot, Monika Pikuła, Karolina Porcari oraz w roli intrygującego właściciela domu – Philip Lenkowsky.

Serial będzie można zobaczyć już od 8 listopada na dedykowanej platformie kroplaprawdy.pl, na kanale YouTube serialu, a także na platformach tegorocznego partnera serialu – CDA i CDA Premium.

**************

schafter – bigos (feat. Taco Hemingway)

„bigos” to szósty singiel zapowiadający debiutancki album schaftera. Premiera „audiotele” jest zaplanowana na 22 listopada 2019. Preorder na AsfalShop.pl

Płyta „audiotele” to 17 utworów, w tym dobrze już znane single – „hot coffee”, „double D’s” z udziałem Żabsona, „marvin” i „ridin’ round the town w czyimś Bel Air”. W sumie teledyski do tych utworów w serwisie YT obejrzano już prawie 30 milionów razy. Stream tylko w serwisie Spotify przyniósł imponującą liczbę 21 milionów odtworzeń.

Gośćmi na „audiotele” będą zarówno ci spodziewani – Taco Hemingway i Żabson, jak i zupełnie zaskakujący: Belmondo, Ras, Młody Dzban i Oki. Kredyty uzupełniają producenci: Pejzaż, Night Marks, Urb, nee, Sergiusz i TEF. Za ponad połowę produkcji odpowiada sam schafter.

*********************

Kacper HTA x GIBBS – Od apelu do apelu

Opolska wytwórnia Step Records kontynuuje promocję albumu „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ” i prezentuje klip Kacpra HTA „Od apelu do apelu”. Pierwowzór pochodzi z wydanego w 2011 roku albumu Tomka Chady „WGW”.

Za produkcję utworu odpowiada Gibbs. Klimatyczny, osadzony w więziennych realiach klip to dzieło ekipy MortVideo. Premiera albumu, podobnie jak filmu „Proceder”, będzie miała miejsce już 15 listopada!
Preorder na preorder.pl

*****************************

Soulpete – „Kortyzol” (ft. Ignor)

SoulPete udostępnił w sieci kolejny numer promujący „Noir Fiction”, w numerze udzielił się Ignor.

*****************

KęKę – Powiedz mi czemu gość Paweł Domagała prod. PLN.Beatz

Przed Wami ostatni z zaplanowanych klipów z albumu „Mr KęKę”. Choć utwór „Powiedz mi czemu” otwiera krążek, to video do niego postanowiłem dać na końcu. Zależało mi, aby promocję albumu zaznaczyć mocnym akcentem. Dlatego oddajemy Wam, wyjątkowy teledysk. Poza zawodowcami, w osobach Wojciecha Zielińskiego i Pawła Domagały, otrzymujecie obraz reżysera, Pawła Łukomskiego. Gwiazdorska obsada, nieszablonowy pomysł, plus efekty specjalne „wyludniające Warszawę” pozwoliły nadać kawałkowi nowego charakteru.

Album na takierzeczy.com

*******************

HUKOS x CIRA x JOHN MOJO x KUBAŃCZYK x RX – Dranie tak mają

Przeszło siedem lat od premiery pierwowzoru, Step Records prezentuje klip „Dranie tak mają” w nowej wersji! W klipie usłyszycie i zobaczycie zarówno przedstawicieli starej szkoły, czyli Hukosa oraz Cirę, jak również bardziej newschool’owych artystów: Johna Mojo i Kubańczyka. Teledysk promuje nadchodzący album „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ”, który swoją premierę będzie mieć, podobnie jak film „Proceder”, już 15 listopada! Za produkcję utworu odpowiada RX – producent, który był współtwórcą dwóch albumów Chady. Klip został zrealizowany przez Tocannes Studio podczas pobytu całej ekipy w Szczyrku.

Preorder krążka na preorder.pl

**********************

Solar – Kaszelek (prod. DrySkull)

Solar udostępnił mash-up do numeru „Kaszelek” pochodzący z albumu „Pokój Zero” który ukazał się 20 września 2019 roku. Album zamówicie na sbmstore.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.