Ryfa Ri | Soulpete | Bałagane | Bedoes || #RapDaily

Ryfa Ri | Soulpete | Bałagane | Bedoes || #RapDaily

Dzisiejszy dzień jest bogaty w premiery. Bedoes & Lanek z nowym numerem, Soulpete & RAU ze wspólnym numerem, Ryfa Ri z nowym krążkiem, album już w sieci i jeszcze kilka innych rzeczy.

_________________________________

Bedoes & Lanek – Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze)

Bedoes & Lanek udostępnili w sieci nowy numer promujący album ” Opowieści z Doliny Smoków „. Krążek ma się według zapowiedzi ukazać jeszcze w tym roku.

_____________________________

Soulpete – „Cekol” (ft. RAU) / „Dwight McCarthy”

„Noir Fiction”, to instrumentalny projekt zainspirowany czarnym kinem (film noir), który nie lubi podziału na dobro i zło, nie moralizuje i nie lubi happy endów. Jak ktoś oglądał tego typu filmy, to wie, że charakterystycznym elementem jest brud, mrok i szarość ulic. I taki też jest klimat tej płyty.

Będzie 500 sztuk CD, które przed wysyłką podpiszę. Premiera „Noir Fiction”, to 27.10.19. Płyta zawiera 20 instrumentali + bonus traki z gośćmi, o których będę stopniowo informować. Okładkę zrobił mój serdeczny przyjaciel Johnny Lemonade (kto zna RA ten wie). Jeśli chcesz album, to jest prosty sposób. Wystarczy napisać na: noirfictionalbum@gmail.com Dam informację zwrotną co i jak.

_______________________________

POLSKA GOTÓWKOWA PROMOMIX (AUDIO)

Kaz Bałagane udostępnił w sieci promomix promujący album „Polska Gotówkowa”. Za produkcję krążka odpowiada APMG.

_____________________________

EPIS DYM KNF – Hybryd (promovideo)

EPIS DYM KNF prezentuje #promovideo swojej najnowszej płyty! Dajcie znać w komentarzach, na który numer czekacie najbardziej. Premiera albumu „Hybryd” już 25 października!

____________________________________

Ryfa – 47UNK (Cała płyta)

Ta płyta jest o tym, że się otwieram. O dystansowaniu się do dobra i zła, tego, co się powinno lub nie powinno. Bo jest, jak jest. Bo jestem, jaka jestem. Ten zbiór nagrań to próba przejścia przez sam środek oczekiwań społeczeństwa i tych wobec siebie samej, z podniesioną głową i poczuciem własnej wartości. A FUNK, choć śmierdzi, to dla mnie piękne zjawisko. Funk to esencja. Celebracja eleganckiego brudu i drogi od zera do bohatera, surowy groove, który sprawia, że się pocisz i kochasz ten trans, jak pokochał go cały świat. Funk to formuła, która, wraz z całym swoim tłem historyczno-społecznym, wciąż uczy mnie balansu oraz akceptacji i szacunku do siebie i braci. I w życiu i w rapie i na szachownicy. Zatem 47UNK.

____________________________

Szopeen „Stay Trippy” ft. Perti (prod by @Lohleq)

„Stay Trippy” to kolejny utwór z najnowszego mixtape’u! ZAMÓW TERAZ LIMITOWANE WYDANIE „PARADOX MIXTAPE” →

30 Listopada udbędzie się tez premierowy koncert Szopeena, więcej informacji w poniższym linku: https://www.facebook.com/events/523638935090110/

______________________________

Guova – Jak oryginał (prod. Rzepa) /FUCKTYCZNIE

Guova udostępniła 2 nowe numery pochodzące z albumu „FUCKTYCZNIE”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.