Kizo | O.S.T.R. & Magiera | Solar | Bosski/P.A.F.F. || #RapDaily

Kizo | O.S.T.R. & Magiera | Solar | Bosski/P.A.F.F. || #RapDaily

O.S.T.R. nagrał niezapowiedzianą EP-kę z Magierą, a jej premiera już pojutrze, Kizo wrzucił nowy teledysk promujący nadchodzący album, Solar z kolejnym klipem z ostatniego krążka, a Bosski i P.A.F.F. zapowiadają Krak 6. Taki mamy wtorek.

___________________________

Kizo – FCHUY (prod. Kubi Producent)

Kizo udostępnił w sieci nowy singiel promujący Jego nadchodzący album – „Złoto i Biel”. Za produkcję numeru odpowiada Kubi Producent.

Po dobrze przyjętym albumie „PEGAZ” Kizo nie zwalnia tempa. Przygotował nam album „ZŁOTO I BIEL” utrzymany w letnim klimacie z perfekcyjnie dobranymi gośćmi oraz bitach które w całości odzwierciedlają nam tytuł płyty. 

Tracklista:

1. ZŁOTO I BIEL (prod. PSR)
2. FCHUY (prod. KUBI PRODUCENT)
3. NAM SIĘ UDAŁO ft. JODA (prod. PSR)
4. KORYTARZE (prod. MICHAŁ GRACZYK x APMG)
5. NIGDY NUDA (prod. PSR)
6. RAJANER ft. TYMEK / MR. POLSKA (prod. MOJI)
7. NIEBIESKI BENTLEY ft. TACO HEMINGWAY (prod. GARA)
8. MIASTO 24H (prod. GARA)
9. TRYB KOMFORT ft. MAJOR SPZ (prod. MICHAŁ GRACZYK)
10. PAULO NOTOELO ft. SAPI THA KING (prod. CULTEN)
11. ???????

Preorder tutaj: https://www.mytosukces.pl

_____________________________

O.S.T.R. & Magiera – A₵ID – cuts DJ Haem

Drop O.S.T.R. & Magiera pojawił się właściwie znikąd. To znaczy pojawił się z pasji. Do muzyki. Kilka telefonów, wymiana zdań i jak to u jednego i drugiego bywa – nagle mamy gotowe dzieło, któremu przyświeca jeden motyw – po co zmieniać coś co było dobre? Staroszkolny i autentyczny charakter nagrań narzuca klimat, do którego dostosował się też teledysk i okładka płyty – wykonane analogowymi środkami nie pamiętającymi smartfonów. Pomógł DJ Haem z mixem i masteringiem. Connect The Dots wszystko opakowali, a Asfalt Records szybko wydała. Wersja CD minialbumu ukazuje się w limitowanym do 5000 egzemplarzy nakładzie.

I tak w ogóle to cały nakład się wyprzedał. A jeśli jakieś egzemplarze nie opłacone wrócą pewnie będą na AsfaltShop.pl

___________________________

Solar – Akuku (prod. Lanek)

Solar: „Pracując nad poprzednim projektem „Klub 27” mocno wgłębiałem się w biografie artystów, którzy do tego klubu dołączyli. Wśród nich był Jim Morrison. Bardzo inspirowała go postać Aldousa Huxleya, autora książki „Drzwi Percepcji”. Drzwi te symbolizowały pewne przejście w umyśle między świadomością, a podświadomością i według teorii Aldousa w normalnych warunkach te drzwi są zupełnie zamknięte lub co najwyżej lekko uchylone i niewiele przez nie widać. Istnieją natomiast pewne sposoby, żeby je uchylić i zobaczyć nieco więcej, więc niesiony ciekawością postanowiłem zobaczyć co tam jest.”

„Walt Disney miał taką metodę, która polegała na tym, że dzielił pracę na kilka etapów, nazywanych pokojami. Pokój pierwszy to był pokój, w którym latały najbardziej nieokrzesane i najbardziej spontaniczne pomysły i dopiero w kolejnych pokojach nabierały one konkretnej formy, bądź też były odrzucane. Przy tym projekcie zależało mi na tym, żeby złapać właśnie te pierwsze, najbardziej spontaniczne i naturalne wrażenia, ale żeby coś mogło pojawić się w pokoju 1, najpierw musi pojawić się w wyobraźni. I to właśnie jest „Pokój Zero”.”

_______________________________

BOSSKI / P.A.F.F. – Drum N Bass (KRAK6)

Bosski & P.A.F.F. zapowiedzieli dziś nadchodzący „Krak6” który ukaże się w 2020 roku.