Spinache | Tymek | Solar | Gospel || #RapDaily

Spinache | Tymek | Solar | Gospel || #RapDaily

Pstryk i po weekendzie. W ten poniedziałkowy wieczór nadrabiam zaległości, i wrzucam też nowości. A w sieci od piątku kilka ciekawych premier, jest nowy Spinache, jest i KPSN, Blacha z nowym singlem, Tymek z nowym numerem, do tego Epis Dym KNF, Gospel, Guova i na koniec nowy teledysk od Solara.

_______________________

Spinache – 799919

Album “799919” to hołd dla złotej ery hip-hopu, nawiązanie do estetyki lat 90tych, dosłownie. Spinache sięgnął do archiwum swoich niepublikowanych instrumentali z 1999 roku i wybrał z nich dziesięć kompozycji, które tworzą muzyczny fundament nadchodzącej płyty.

Urodziłem się w 1979 roku, w 1999, tuż po premierze pierwszego LP Thinkadelic, pracowałem nad muzyką, która pojawiła się na płycie Obóz TA oraz na towarzyszących projektach m.in. na debiutanckim albumie O.S.T.R.-a. Mamy 2019 i czuję, że to idealna klamra, świetny czas na wypuszczenie materiału będącego podsumowaniem mojej dotychczasowej drogi, swoistym ukłonem w stronę ludzi, miejsc, wydarzeń, wszystkiego, co inspirowało mnie przez te wszystkie lata. Pisanie i nagrywanie do własnej muzyki sprzed dwóch dekad jest paradoksalnie szalenie odświeżające. Dzisiejsze próby imitowania brzmienia lat dziewięćdziesiątych są fajną podróżą sentymentalną, ja poleciałem w prawdziwą podróż, przeniosłem się w czasie i nagrywam ze Spinache z 99.

__________________________________

KPSN – BEZ HANDICAPU prod. KPSN

KPSN udostępnił w sieci nowy teledysk promujący album „Pora się żegnać”.
Zamów album „Pora się żegnać” pisząc maila na adres: porasiezegnac@o2.pl

____________________________

BLACHA – Apollo ? (Prod. Chivas)

Na kanale nowy numer od Blachy – „Apollo”. Za produkcję odpowiada Chivas.

_______________________________________

Tymek – Lekarstwo (prod. Favst)

Tymek udostępnił w sieci nowy numer – „Lekarstwo”. Za produkcję numeru odpowiada Favst.

_____________________________

EPIS DYM KNF – Wsparcie

EPIS DYM KNF prezentuje jeden z najbardziej emocjonalnych utworów w swojej karierze – „Wsparcie”. Klimatyczny klip do kawałka został zrealizowany podczas wypadu na niezwykle malowniczą Islandię. Singiel promuje zbliżający się album rapera „Hybryd”, którego sklepowa premiera będzie miała miejsce już 25 października.

__________________________________

Gospel 04 Jestem kogutem prod dannybtrack

to jedyny normalny wałek z mixtapu Malagos kurki 4 life ps kureczki nie dodoznały zadnych strat moralnych podczas kręcenia materjału więc niech greenpeace całuje psa w nos

____________________________

Guova – Nie wiem, kim jesteś (prod. K4M x Newlight$)

Guova udostępniła w sieci nowy numer, który pochodzi z albumu „FUCKTYCZNIE”. Za produkcję utworu odpowiadają K4M x Newlight. Album „FUCKTYCZNIE” będzie stopniowo udostępniany na kanale artystki.

__________________________

Solar feat. Gverilla – Syntetyczny Bóg (prod. Black Rose Beatz)

Solar udostępnił nowy teledysk promujący „Pokój Zero”. W numerze gościnnie udzielił się Gverilla. Album zamówicie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.