donGuralesko i Cleo | Miętha | White 2115 || #RapDaily

donGuralesko i Cleo | Miętha | White 2115 || #RapDaily

donGuralesko i Cleo nagrali wspólny numer na album „Stamina”, Miętha z nowym singlem na kanale AsfaltRecords, a White 2115 nagrał z ukraińską artystką. Tak wygląda wtorek, a to jest nowe #RapDaily.

_________________________________

Don&RL9 – KŁY ft. Cleo, donGURALesko

DON & RL9 – KŁY z gościnnym udziałem donGuralesko i Cleo to kolejny singiel z wspólnego projektu Donatana i Roberta Lewandowskiego – Stamina. Teledysk jak można zauważyć zwraca trochę uwagę na problem klimatyczny.

Miętha – Kapcie

Duet Miętha na dwa dni przed sprzedażową premierą debiutanckiego albumu pt. “Audioportret” odkrywa teledysk z drugim singlem promującym wydawnictwo. Ilustracja do utworu “Kapcie” została osadzona w estetyce nawiązującej do relacji InstaStories. Za koncepcję oraz realizację klipu, a także projekt graficzny okładki odpowiada założyciel The Dreams Studio – Michał Pańszczyk. Album zostanie wydany nakładem wytwórni Asfalt Records. 

„Chcieliśmy razem stworzyć projekt, który wzbogaci obecną glebę muzyczną i zainspiruje ludzi do śmielszych eksperymentów sonicznych. Jest to dźwiękowa transmisja powstała z przyjaźni, długich rozmów w studio, litrów kawy i słoików pełnych ziół.” – Miętha

Miętha to duet, tworzą go raper Skip i producent AWGS. Artyści znają się pół roku i tyle trwało napisanie i nagranie ich debiutanckiej płyty „Audioportret”. Zespół oferuje świeże,  charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż sceniczny możliwościami wokalnymi Skipa. Obaj muzycy dostarczyli wspólny, spójny i komplementarny materiał, pretendujący zdaniem Asfaltu do debiutu roku. Przy płycie pomagali: Moo Latte (gościnnie na instrumentach w kilku utworach), oraz ENZU (mix i mastering).

Album zamówicie tutaj: www.asfaltshop.pl

__________________________________

White 2115 feat. ЛУНA – Intruz

Intruz to utwór i teledysk stworzone w ramach trzeciej odsłony kampanii #PUMATalents. Tym razem White 2115 łączy siły z ukraińską artystką ЛУНА (Luna). Poprzez projekt artyści razem z marką #PUMA zachęcają do podążania za swoim talentem i pasją, gdyż prowadzą one do wolności i niezależności. Album tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.