Solar z Holakiem i nowy Szesnasty || #RapDaily

Solar z Holakiem i nowy Szesnasty || #RapDaily

Niedziela powoli się kończy więc pora na nowe #RapDaily, a w nim Solar z Holakiem nagrali teledysk i nowy singiel od Szesnastego!

__________________________

Solar feat. Holak – Know-how (prod. Bownik)

Solar udostępnił nowy teledysk promujący Jego nowy album – „Pokój Zero”. W numerze gościnnie udzielił się Holak. Za produkcję odpowiada Bownik. „Pokój Zero” możecie zamówić tutaj.

Solar: „Pracując nad poprzednim projektem „Klub 27” mocno wgłębiałem się w biografie artystów, którzy do tego klubu dołączyli. Wśród nich był Jim Morrison. Bardzo inspirowała go postać Aldousa Huxleya, autora książki „Drzwi Percepcji”. Drzwi te symbolizowały pewne przejście w umyśle między świadomością, a podświadomością i według teorii Aldousa w normalnych warunkach te drzwi są zupełnie zamknięte lub co najwyżej lekko uchylone i niewiele przez nie widać. Istnieją natomiast pewne sposoby, żeby je uchylić i zobaczyć nieco więcej, więc niesiony ciekawością postanowiłem zobaczyć co tam jest.”

„Walt Disney miał taką metodę, która polegała na tym, że dzielił pracę na kilka etapów, nazywanych pokojami. Pokój pierwszy to był pokój, w którym latały najbardziej nieokrzesane i najbardziej spontaniczne pomysły i dopiero w kolejnych pokojach nabierały one konkretnej formy, bądź też były odrzucane. Przy tym projekcie zależało mi na tym, żeby złapać właśnie te pierwsze, najbardziej spontaniczne i naturalne wrażenia, ale żeby coś mogło pojawić się w pokoju 1, najpierw musi pojawić się w wyobraźni. I to właśnie jest „Pokój Zero”.”

__________________________

Szesnasty – Dla hajsu (prod. Radek Makowski)

Na kanale QueQuality nowy singiel od Szesnastego promujący nadchodzący album rapera – „Pan Poczeka”, którego premiera już 27 września. Za produkcję numeru odpowiada Radek Makowski.

Album zamówicie tutaj.

Najnowszy album reprezentanta QueQuality-  Szesnastego „Pan Poczeka” to kontynuacja trylogii zapoczątkowanej w 2015 roku albumem „Tego Pan nie poskłada”, a rok później – „Pan tu nie stał”.„Pan poczeka” oferuje charakterystyczne dla artysty kąśliwe wersy, w których quasi satyrystycznie komentuje otaczającą go rzeczywistość. Melodyjne flow w połączeniu  z bardzo muzycznymi podkładami tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową (patrz okładka). Płyta zawiera 12 utworów plus dwa bonusowe tracki, które są dostępne tylko w fizycznej wersji deluxe. Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są tacy producenci jak: Vix. N – znany z swojego hitowego kawałka „Romantyczna miłość”; wychowanek naszej wytwórni VBS – debiutujący współtwórca płyty „Stowarzyszenie Umarłych Raperów”, a także Radek Makowski, SecretiveSuicide, FANTOM, Morte i P1NX.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.