Środa powoli dobiega końca, więc pora na nowe #RapDaily, a w nim – nowy Grizzlee, nowy singiel od Pezeta, Shellerini z kolejną zapowiedzią krążka, i na koniec Bonus RPK z nowym numerem!

___________________

GRIZZLEE – TEMPO

Grizzlee ostatnimi czasy mocno uaktywnił się muzycznie! Niedawno mieliśmy okazję słyszeć efekt jego współpracy z duetem producenckim MIYO, a już dziś na kanale Step Records ma miejsce premiera refleksyjnego singla artysty „Tempo”. Klimatyczny klip to dzieło Easmonday, za bit odpowiada Heavy Roots.

____________________

Pezet – Gorzka Woda (prod. Auer)

Pezet udostępnił w sieci nowy klip promujący Jego nadchodzący krążek – „Muzyka Nowoczesna”, którego premiera zapowiedziana jest na 27 września. Za produkcję numeru odpowiada Auer. Preorder zamówicie na https://pezet81.pl

________________________

Shellerini – Czarne Słońce / Telstar (prod. The Returners / Ceha)

Prezentujemy kolejny teledysk promujący nadchodzący album Shellera. Tym razem jest to łączony wideoklip do kawałków „Czarne Słońce” oraz „Telstar”. Za produkcję pierwszego odpowiadają Returnersi, natomiast drugi skonstruował Ceha! Obrazek to dzieło Szerszenia! Oba utwory w pełnej wersji znajdziecie na albumie Alma Mater oraz w serwisach streamingowych. Preorder tutaj.

________________________

Bonus RPK – NIEPOKÓJ ft. ReTo, Czerwin TWM // Prod. Newlight$ & WOWO.

Ciemna Strefa prezentuje najnowszy singiel i klip Bonusa RPK, który promuje jego nadchodzący album „BLOKÓW REZYDENT”. W/w utwór nosi nazwę „NIEPOKÓJ” i gościnnie udzielili się w nim tacy artyści jak: ReTo i Czerwin TWM. Za warstwę muzyczną oraz brzmienie odpowiedzialni są: Newlight$ & WOWO. Realizacja klipu – Brev K.O. Premiera sklepowa albumu „BLOKÓW REZYDENT” przewidziana jest na 04.10.2019r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Thursday, Apr 9, 2020
Social profiles