Szopeen | Fu | Guova | Kartky | Kleszcz || #RapDaily

Szopeen | Fu | Guova | Kartky | Kleszcz || #RapDaily

Szopeen udostępnił w sieci nowy klip promujący „Paradox Mixtape”, na kanale wytwórni Visioners ukazał się promomix nadchodzącego albumu Fu, Kleszcz & DiNO udostępnili na kanale MaxFloRec ostatni numer promujący Aneks, kartky wrzucił audio singiel promujący nowy krążek, a Guova nagrała nowy singiel promujący „Fucktycznie”. To jest nowe #RapDaily na wtorek 😉

_______________________

Szopeen „List Motywacyjny”

Szopeen udostępnił w sieci nowy numer promujący album „Paradox Mixtape”. Limitowany album możecie zamawiać na https://www.scorteseinternazionale.com

________________________

Fu – Personality Promomix (mixed by Dj Def)

Prezentujemy PROMOMIX do ósmego, solowego albumu Fu – Personality. Album ukaże się nakładem Visioners Label.

Legendarny, doświadczony ZIP z niepowtarzalnym flow zaserwuje swoim fanom nie lada gratkę, tym razem łącząc siły ze znanym i utalentowanym producentem SirMichem oraz gośćmi. Album Personality zabiera nas w podróż między dynamiczną elektroniką, a klasycznymi brzmieniami, wypełnionymi dojrzałymi i bezkompromisowymi tekstami, które przenoszą nas w świat dobra i zła. Wielkim atutem Personality będą również goście. Jak dotąd Fu ujawnił, że na Personality pojawią się Hazzidy, JongMen, Malik Montana, Sokół i Pono, ale to nie koniec. Oprócz wspomnianego SirMicha na albumie pojawili się tacy producenci jak Szczur(JWP), Ślimak, Flez, Premier Arena, Łukasz Pękacki czy Paweland. Do jednego utworu swoje scratche dograł również Dj Element. Mixed by Dj Def.

Album zamówicie tutaj: https://www.visioners.pl

__________________________________

Kleszcz & DiNO ft. Skorup – Czołg | ANEKS

Ostatni numer promujący krążek „Aneks” Kleszcza & DiNO trafił dziś (17.09) na MaxFloRecTV. W singlu „Czołg” gościnną zwrotkę nawinął Skorup. 3. wspólny album Kleszcza i DiNO dostępny jest już w MaxFloSklepie i na popularnych platformach z muzyką cyfrową. W stacjonarnych sklepach muzycznych dostępne są natomiast zestawy z poprzednimi płytami artystów.

„Aneks” to 3. wydawnictwo duetu Kleszcz & DiNO, po „HorRYM JESTem” i „Cyrku na qłq”. Jak mówią artyści, album stanowi uzupełnienie poprzednich krążków oraz zamknięcie pewnego etapu w ich twórczości. Wśród 8 premierowych pozycji znalazły się numery z gośćmi. Wokale do płyty dołożyli: Angie („Nastaw swoją falę”), Jakub Nycz („Ostatni raz”) oraz Skorup („Czołg”). Utwór z udziałem tego ostatniego wraz z wideoklipem pojawił się właśnie w sieci.

Realizacją teledysku do „Czołgu” zajął się Radosław Bereś, natomiast za montaż odpowiada Sit. Miks i mastering nagrań to praca Dawida „Twardego” Twardowskiego z katowickiego MaxFloStudia.

„Aneks” w wersji fizycznej dostępny jest pod tym adresem:
https://maxflosklep.pl, a także w wybranych salonach
muzycznych na terenie kraju w zestawach z poprzednimi albumami Kleszcza & DiNO. Entuzjaści odsłuchu cyfrowego znajdą natomiast album w większości serwisów streamingowych:
http://soundline.biz/KleszczDiNOAneks/ .

___________________________

kartky – łza dla cieniów minionych (prod. INDEB)

„Dom na skraju niczego” to już piąta płyta Kartky’ego wydana w QueQuality na przestrzeni czterech lat, z czego ostatni album „Black Magiic” osiągnął status złotej płyty. Charakterystyczny niski głos i świetnie skonstruowane, tajemnicze teksty to wizytówka Kartky’ego. Album zawiera dziesięć utworów. Na płycie gościnnie wystąpili Tymek, autor muzycznego hitu 2019 roku „Język Ciała” i DJ Hazel, jeden z najpopularniejszych DJ’ów w Polsce. Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są: Emes Milligan, który na swoim koncie ma już trzy solowe albumy, a ostatni pod tytułem „YUSH”; współpracujący z Kubą od dłuższego czasu HVZX – to na jego bicie powstał najpopularniejszy kawałek bytomskiego rapera, pt. „Outside”; Gibbs, który pochwalić może się współpracą z takimi raperami jak Sarius czy Opał, a także  Indeb, Worek i Favst, których dźwięki można usłyszeć na wielu trackach Kartky’ego.  Album kupicie na QueShop.pl

______________________________

Guova – Dresiarski lovesong (prod. RZEPA)

Guova udostępniła w sieci nowy singiel promujący album „FUCKTYCZNIE”. Cały album będzie udostępniany na przestrzeni czasu, na kanale YouTube raperki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.