Solar | Kękę | Gedz | BonSoul || #RapDaily

Solar | Kękę | Gedz | BonSoul || #RapDaily

Ostatnio trochę zamuliłem i nie było wpisów, więc pora nadrobić zaległości z polskiej sceny i wrzucić wam nowe #RapDaily.
A co w nowym #RapDaily znajdziecie? Na przykład nowy teledysk od Kękę, Solar z nowym singlem z nadchodzącego krążka, nowy teledysk od Gedza, Wac Toja i Matheo nagrywają razem, A na koniec nowy Pawbeats z Grubsonem!

__________________________

Solar feat. Bedoes – Jestem Zdrowy (prod. NOCNY)

Solar udostępnił w sieci nowy teledysk promujący Jego nadchodzący album – „Pokój Zero”, którego premiera zapowiedziana jest na 20 września 2019 roku. W numerze gościnnie udzielił się Bedoes, a za produkcję krążka odpowiada NOCNY. Preorder znajdziecie tutaj.

_____________________________

Wac Toja n Matheo feat. Kizo – Chili Hot

Wac Toja nie zwalnia tempa! Po bardzo dobrze przyjętym albumie TURBOBOOST udostępnił w sieci pierwszy singiel z płyty WAC TOJA n MATHEO – OSTRY SOS, której premiera jeszcze w tym roku!

______________________________

BonSoul – Bombki

12 września na półki dobrych sklepów muzycznych, oraz platformy streamingowe trafił nakładem Asfalt Records długo wyczekiwany, piąty album duetu BonSoul pt. “ReStart”. Równolegle na kanale YouTube Asfalt Records pojawił się utwór “Bombki”. Płytę promuje od miesiąca teledysk utrzymany w filmowym klimacie zrealizowany do singla “Tam mnie spotkasz” w reżyserii Tomasza Nalewajka. Na płycie poza muzyką od Soulpete’a i tekstami Bonsona usłyszymy gościnnie Bownika, Holaka, Rasa, Jana-Rapowanie, Aviego, Włodiego, Słonia, O.S.T.R., Romę oraz Sarę Korodowską. Autorem okładki oraz identyfikacji graficznej albumu “ReStart” jest Pwee3000. 

Wyjątkowość tej płyty polega nie tylko na tym, że to pierwszy krążek duetu wydany w Asfalcie po kilku latach działalności w undergroundzie. Tym razem Soulpete (producent) i Bonson (raper) po raz pierwszy razem – „back to back” – pracowali nad materiałem w studio. Wyjątkowy też jest dobór gości, niewidzianych wcześniej na nagraniach projektu, w tym obecność wokalistów i wokalistek oraz tak zwanych „żywych” instrumentów. Muzycznie na płycie można wyodrębnić trzy przechodzące w siebie motywy: funksoulowe wprowadzenie, mroczniejsze rozwinięcie i nostalgiczne zakończenie. Całość spina DJ Te. Tymczasem tak o prawdziwym (jak widać) „ReStarcie” mówi gospodarz mikrofonu: „Rok bez nowej płyty BonSoul to rok, któremu czegoś by brakowało. Ta płyta to nowy początek, nowe wyzwania, nowe pomysły.”

Nowy BonSoul kupicie na AsfaltShop.pl

__________________________________

KęKę – Drogi Tato gość Sebastian Riedel prod. SoDrumatic

Po ogromnym sukcesie „To Tu” (podwójna platyna, przeszło 120 koncertów w kraju i na świecie, ponad 130 milionów odtworzeń w serwisie YT), KęKę powraca, by po raz kolejny Was zaskoczyć. „Mr KęKę” to najbardziej zróżnicowany z dotychczasowych albumów rapera. Lekkie, czasem prześmiewcze numery przeplatają się z poważnymi, refleksyjnymi i nierzadko gorzkimi utworami.

Za warstwę muzyczną odpowiada czołówka polskich producentów: PLN Beatz, Sergiusz, 2K, Deemz, Moody Scrag, Worek, SoDrumatic, Young Veteran$, Dj Frodo i @PSR. Jest nowocześnie, ale też melodyjnie, czyli sprawdzona mieszanka do jakiej przyzwyczaił nas KęKę. Całości dopełniają starannie dobrani goście: Paweł Domagała, Kasia Grzesiek, Paluch, Sebastian Riedel, Grizzlee. Zapraszamy Was w muzyczną podróż przez śmiech, gniew, beztroskę i łzy.

__________________________________

Gedz – Równowaga 

„Równowaga” to czwarty singiel z albumu Gedza – „Bohema”, którego premiera miała miejsce 06.09.2019. Utwór wyprodukowany został przez 808bros i Roberta Dziedowicza. Za mix i mastering odpowiada Grrracz.

Album „Bohema” możecie kupić tutaj.

_______________________________

Pawbeats Orchestra ft. GrubSon – OFFLINE

OFFLINE promuje trasę koncertową Pawbeats Orchestra, w której w towarzystwie orkiestry Marcina Pawłowskiego udział wezmą czołowi polscy wokaliści, raperzy i instrumentaliści.

Limitowany vinyl zawierający OFFLINE zamówicie Tutaj
http://pawbeats.com/index.php/produkt/out-vinyl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.