SoulPete | Ero | Tymek | #RapDaily

SoulPete | Ero | Tymek | #RapDaily

Piątek, piąteczek, piątunio, a z nim kilka premier ;). Dziś w sieci nowy singiel od Ero JWP, do tego nowy SoulPete, a na koniec nowy Tymek. Sprawdźcie to!

__________________________

Ero ft. Skip – Nie Mogę Przestać

W sieci ukazał się nowy singiel od Ero, promujący nadchodzący, pierwszy solowy album warszawskiego rapera – „Elwis Picasso”, który ukaże się 4 października 2019 roku. Preorder tutaj.

„Elwis Picasso” to jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków w historii polskiego rapu. Warszawski raper, znany z grup JWP oraz Bez Cenzury, zwany „Królem gościnnych występów”, po wielu latach oczekiwania i niezliczonej ilości nagranych zwrotek, nareszcie zdecydował się na pracę nad własnym projektem. Nadchodzący materiał udowadnia, że w 2019 roku klasyczny, osiedlowy rap może brzmieć świeżo i zaskoczyć każdego słuchacza. Jest to pierwszy album, który wychodzi nakładem polskiego oddziału legendarnej wytwórni – Def Jam Recordings.

__________________________

Soulpete – „Dzień z życia czilera” (ft. Frosti Rege x DJ Te)

„Noir Fiction”, to instrumentalny projekt zainspirowany czarnym kinem (film noir), który nie lubi podziału na dobro i zło, nie moralizuje i nie lubi happy endów. Jak ktoś oglądał tego typu filmy, to wie, że charakterystycznym elementem jest brud, mrok i szarość ulic. I taki też jest klimat tej płyty.

Premiera „Noir Fiction”, to 17.10.19. Płyta zawiera 20 instrumentali + bonus traki z gośćmi, którzy będą stopniowo ujawnani.

Jeśli chcesz album, to jest prosty sposób. Wystarczy napisać na: noirfictionalbum@gmail.com

_______________________________

Tymek – Jaki chciałem być (prod. Gedz)

Na kanale QueQuality ukazał się pierwszy singiel z nadchodzącej, póki co tajemniczej kompilacji ,,untitled01”.

Projekt otwiera Tymek, którego kariera – w parze z rozwojem muzycznym – w ostatnim czasie nabrały niewiarygodnego tempa. Za produkcję i aranż utworu odpowiada uznany w środowisku raper i producent, Gedz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.